מורה פרטי

מורה עדי בן עמי

שיפור בהישגים מובטח גם לתלמידים שלא חוו בעבר הצלחה עם הוראה מותאמת אישית לצרכי התלמיד!

בן 41. מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(6 ביקורות) 1 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-180

קצת עליי

תואר שני בהתמחות בלקויות למידה,באוניברסיטה העברית, בעל ניסיון עשיר בהעברת שיעורים פרטיים בכל הרמות ולכל הגילאים. אני מאמין בלימוד באווירה סבלנית ונעימה, תוך התאמה אישית של חומר הלימוד ללומד על מנת להגיע למיצוי מקסימלי של יכולות התלמיד. במהלך השיעורים נתמקד בנקודות החוזק האינדיבידואליות של התלמיד ונעורר מוטיבציה תוך הפיכת הלמידה לתהליך מהנה ומעשיר. שיפור בהישגים מובטח גם לתלמידים שלא חוו בעבר הצלחה עם הוראה פרטנית! השיעורים (שאורכם 50 דקות) יתקיימו בבית המורה או בבית התלמיד, במחירים מיוחדים לשיעור ניסיון ולמתמידים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ק
קרן

עדי התחיל השנה ללמד את בתי חשבון. הוא יצר קשר נהדר איתה. הוא מלמד בסבלנות וברגישות, מגוון בפעילויות וסוגי תרגול ובתי משתתפת בשמחה. עדי מגלה גם ידע מקצועי רחב המאפשר לו להבין את הקשיים ולהוביל אותה בדרך הנכונה.

22/08/2018
שתף:
ס
ספי

עדי מלווה אותנו בהוראה מתקנת עבור ביתנו בת התשע כבר כשנה.השיעורים מתרכזים הן בעברית (קריאה בעיקר, התחום בו הקושי שלה בה לידי ביטוי ) והן באנגלית. לעדי יש יכולת מרשימה בניתוח הקושי והנושא אותו נדרש לתגבר. לאורך השנה, העלה מספר נושאים ודרכי פעולה סל כלים שיכול לסייע בהתמודדות מול האתגרים שהיא ניצבת בפניהם. השיעורים גורמים לה להתקדם בקריאה, להעלות את הביטחון העצמי, ולהכיר יותר כלים להתמודדות.

13/08/2018
שתף:
ר
רפי

עדי מלמד את הבן שלנו אנגלית מספר חודשיים. מורה מקצועי אכפתי ומשקיע מגיע מוכן לשיעור ועם עזרים כרטיסיות וחומר לימוד נוסף לפניו היו מורים שלא הצליחו להסביר לילד בצורה מובנת את הכללים ויתרון גדול הוא הקשר האישי שעדי יוצר עם הבן הבן שלנו הצליח להדביק פערים רבים ובזכטת המחיר ההוגן לשיעור אני לא חושב שאולי עליו גם שבני השלים בזכותו את החומר מורה ממולץ לכול הורה

30/07/2017
שתף:
ח
חנית

עדי מורה מדהים חייכן עם המון סבלנות ואהבה למקצוע. בני הגיע אליו ללא ידע בקריאה תוך 8 חודשים החל לקרוא עם כל החיריק שורוק מילים קשות וכו.. היה שווה כל שקל הילד התקדם בצורה מדהימה .

30/07/2017
שתף:
מ
מירי

לקראת מעבר לחו"ל התקשרתי לעדי עם אתגר- 3 ילדים 4,7,11 לשיעורים משותפים. עדי לקח את האתגר בהמון רצינות מגיע תמיד מוכן ועם רעיונות נהדרים שמתאימים לאופי של כל אחת. השיעורים עוברים נפלא בכיף ויחד עם זאת מאד מאורגנים ורצינים. למרות שמדובר בלימודים הילדים שמחים לקראת כל שיעור( פעמיים בשבוע למשך שעה). בקיצור אל תחשבו פעמיים.

27/07/2017
שתף:
י
ישראל

אחלה מורה התחלתי איתו מאפס וקיבלתי 100בבגרות הרבה סבלנות יחס אישי ואכפתיות ממליץ בחום.. ובהצלחה לכולם!!

26/07/2017
שתף: