דלג על הניווט

מורה פרטי עדי בן עמי

מורה פרטי עדי בן עמי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1979
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
שיפור בהישגים מובטח גם לתלמידים שלא חוו בעבר הצלחה עם הוראה מותאמת אישית לצרכי התלמיד!
תיאור המורה הפרטי: 
במהלך תואר שני בהתמחות בלקויות למידה,באוניברסיטה העברית, בעל ניסיון עשיר בהעברת שיעורים פרטיים בכל הרמות ולכל הגילאים. אני מאמין בלימוד באווירה סבלנית ונעימה, תוך התאמה אישית של חומר הלימוד ללומד על מנת להגיע למיצוי מקסימלי של יכולות התלמיד. במהלך השיעורים נתמקד בנקודות החוזק האינדיבידואליות של התלמיד ונעורר מוטיבציה תוך הפיכת הלמידה לתהליך מהנה ומעשיר. שיפור בהישגים מובטח גם לתלמידים שלא חוו בעבר הצלחה עם הוראה פרטנית! השיעורים (שאורכם 60 דקות) יתקיימו בבית המורה או בבית התלמיד, במחירים מיוחדים לשיעור ניסיון ולמתמידים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית מדוברת, העשרה
מורה פרטי להוראה מתקנת - חשבון, כתיבה, קריאה, יכולת כללית
מורה פרטי להכנה לכיתה א - חשבון, קריאה וכתיבה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
מחירון מורה פרטי
120 - לשיעור בבית התלמיד
100 - לשיעור בבית המורה
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
30/07/2017, רפי, 53
מעל 10
עדי מלמד את הבן שלנו אנגלית מספר חודשיים. מורה מקצועי אכפתי ומשקיע מגיע מוכן לשיעור ועם עזרים כרטיסיות וחומר לימוד נוסף לפניו היו מורים שלא הצליחו להסביר לילד בצורה מובנת את הכללים ויתרון גדול הוא הקשר האישי שעדי יוצר עם הבן הבן שלנו הצליח להדביק פערים רבים ובזכטת המחיר ההוגן לשיעור אני לא חושב שאולי עליו גם שבני השלים בזכותו את החומר מורה ממולץ לכול הורה
5
30/07/2017, חנית, 42
מעל 10
עדי מורה מדהים חייכן עם המון סבלנות ואהבה למקצוע. בני הגיע אליו ללא ידע בקריאה תוך 8 חודשים החל לקרוא עם כל החיריק שורוק מילים קשות וכו.. היה שווה כל שקל הילד התקדם בצורה מדהימה .
5
27/07/2017, מירי, 38
מעל 10
לקראת מעבר לחו"ל התקשרתי לעדי עם אתגר- 3 ילדים 4,7,11 לשיעורים משותפים. עדי לקח את האתגר בהמון רצינות מגיע תמיד מוכן ועם רעיונות נהדרים שמתאימים לאופי של כל אחת. השיעורים עוברים נפלא בכיף ויחד עם זאת מאד מאורגנים ורצינים. למרות שמדובר בלימודים הילדים שמחים לקראת כל שיעור( פעמיים בשבוע למשך שעה). בקיצור אל תחשבו פעמיים.
5
26/07/2017, ישראל, 22
מעל 10
אחלה מורה התחלתי איתו מאפס וקיבלתי 100בבגרות הרבה סבלנות יחס אישי ואכפתיות ממליץ בחום.. ובהצלחה לכולם!!
דניאל לוי
אני לומד אצל עדי מספר חודשים שיעורים באנגלית,מאוד מרוצה מהיחס והסבלנות,הרבה זמן מחפש להשלים את האנגלית,שמח שלבסוף נפלה בחלקי להכיר את עדי ,השעורים זורמים ,ומובנים כמובן שעדי מגיע כל שעור עם חומר חדש וככה אני מרגיש התקדמות ,כשאני טס לחו"ל ומרגיש בטוח שאסתדר עם השפה. ממליץ בחום על עדי ,בחור נחמד ומוכשר.
23/07/2017