מורה פרטי סוזן ניומן

מורה פרטית סוזן ניומן

לשיפור כישורי שפה בכתב ובעל פה, ולהגברת הבטחון העצמי בעבודה מול גורמים עסקיים בינלאומיים נסיון של 35 שנים בהוראת מבוגרים

מראשל"צ והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150
 

קצת עליי

רקע: אנגלית שפת אם. (נולדה, משכילה ומוסמכת בלונדון). נסיון של 35 שנים בהוראת אנגלית לעסקים - באוניברסיטה הפתוחה; בלימודים מתקדמים במכללה לבטחון לאומי; צה"ל ובלימודי הכשרה למנהלי חברות "היי-טק". *קורס אינטנסיבי*: לשדרג את הרמה - להגביר את הביטחון העצמי: דגש על דיבור: 6 שבועות - 3 שעות (מינימום) בכל שבוע - 60 דקות כל מפגש - * מחיר מיוחד* עזרה באנגלית עם מצגות והרצאות עבור כנסים בינלאומיים שדרוג והערכת פרופילים באתרי אנטרנט בינלאומיים (Linked-in) הכנה לראיונות עבודה באנגלית הכנה לעבודה (רילוקיישון) בחוייל (relocation) רכישת מיומניות לכתיבת מיילים באנגלית עם הדגש על תחום העבודה האישי -* החצלחה שלך היא ההישג שלי*.

ביקורות

ד
דניל

אני תלמיד תואר שלישי, וניפגש עם סוזן כדי לשפר את העבודות הכתובות שלי, וגם את הפרזנטציות במסגרת לימודיי. סוזן ליוותה אותי גם בלימודי התואר השני שלי. זכיתי להכיר את אחד האנשים המבריקים שיש! היא אישה חדה, אינטלגנטית, ויודעת לכוון בדיוק למטרה. העבודות שעשיתי איתה זכו להכרה ולציונים גבוהים מאד. מומלץ בחום לכל מי שרוצה לבנות פרזנטציות מדויקות ומרשימות.

15/06/2019
שתף:
m
marina

מורה בחסד עליון , מעבירה את השיעור בצורה יעילה וברורה . הידיעות שלי באנגלית משתפרות משיעור לשיעור . ובטוחני שבסיום אוכל לשוחח באנגלית באופן שותף ולהיות בקיאה בשפה . ממליצה בחום .

12/11/2018
שתף:
ס
סרגיי

סוזן היא מקצוענית אמיתית, חדה, רהוטה, אינטליגנטית ומקסימה. ממליץ בחום לכל מי שמנהל תקשורת עסקית באנגלית או שרוצה לדייק את המסרים שלו/ה ואת היכולת הפרזנטטיבית ולרכוש בטחון בשפה. סוזן ליוותה אותי בכל התהליך של הרלוקיישן שלי לארצות הברית מהתחלה עד הסוף. בזכותה רכשתי הרבה בטחון באנגלית שעשה את כל התהליך הרבה יותר קל ונעים בלי שום ספק.

13/01/2017
שתף:
מ
מזל

סוזן היא אישה כובשת, מקצועית, בעלת ידע רב, עם סבלנות עצומה, האבחון שלה מדויק, והיא יודעת לכוון ולשפר את יכולות השפה באופן יסודי ומעמיק, לאחר 5 שיעורים הצלחתי לקרוא באופן שותף, להבין את משמעות הצלילים והשוני שבהם. כל שיעור אצלה הוא חוויה ולמידה מעצימה. שווה כל רגע תודה לך סוזן

26/12/2016
שתף: