מורה פרטי נסים אסקוזידו

מורה נסים אסקוזידו

להבין עד הסוף->ביטחון עצמי->הצלחה! דגש על טיפים וטריקים! תואר I במתמטיקה, ניסיון רב בהדרכת מתמטיקה במזכרת בתיה ובדיגיטל

בן 57. ממזכרת בתיה. אוניברסיטה - בן גוריון.
(14 חוות דעת) 25 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160 לשעה בבית המורה
₪160

קצת עליי

מורה פרטי למתמטיקה באזור השפלה - מיישם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשיעור מקוון דרך המחשב. בעל ניסיון רב-שנים בהדרכות. נותן טיפים ומלמד טריקים ששווים "זהב". מקבל שאלות ושולח הסברים ותשובות במייל/בוואטסאפ בין המפגשים. מעודכן מול ההנחיות של משרד החינוך ומקבל עדכונים שוטפים לגבי חומרי הלימוד הנדרשים, מבני גורן. גמישות לצורכי התלמיד/ה, הן מבחינת השעות והן מבחינת התמקדות בחומרי הלימוד השונים. אני גאה על כך שתלמידים שלמדו אצלי, הגיעו לרמת הבנה, ידע וביטחון עצמי גבוהים, כך שבשלב מסוים, הם המשיכו ללמוד ולהתקדם בכוחות עצמם, לשמור על רמת הישגים גבוהה ואף חלק מהם עזרו לחבריהם לכיתה וקיבלו מעמד של "זה שיודע" בין כל החברים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ר
רותם

שהבן שלי התחיל ללמוד עם ניסים הציון שלו היה 55 . ניסים עם הרבה סבלנות והתמדה לימד את בני כיצד לגשת למבחן :טכניקות למידה הרבה טיפים . סיימנו את כיתה יא בציון בגרות של 96 . מומלץ בחום

20/07/2021
שתף:
ה
הדס

בני התקשה במתמטיקה וכילד שמאובחן על הרצף האוטיסטי ומשולב בכיתה רגילה היו לו קשיים נוספים סביב הלמידה. ניסים הצליח לקדם אותו בסבלנות והתמדה עד קבלת ציונים מעל 90 ועליה להקבצה א' במתמטיקה. מעבר להצלחה בלמידה, ההצלחה האמיתית היא בביטחון של בני ביכולות ובמסוגלות שלו. ממליצה!

15/06/2021
שתף:
M
Moshe

ניסים לימד את הבן שלי במשך זמן רב. היופי הוא שהוא הסביר את ההגיון מאחורי הדברים ולא רק לימוד טכני וככה הלימוד היה הרבה יותר משמעותי. נפרדים בשמחה אחרי שהבן סיים בגרות חורף בהצלחה רבה

29/04/2021
שתף:
ש
שירי

חודש לפני שהתחלנו עם ניסים בתי סיימה את המבחן במתמטיקה עם ציון 60. חודש אחרי שהתחלנו עם ניסים עברה את המבחן עם ציון 100. ניסים אכפתי, סבלני ונחוש שבתי תצליח.

20/04/2021
שתף:
מ
מירי

מורה פגז! הבן שלי עבר שינוי במתמטיקה בזכותו. מסביר בנועם ובבהירות. מומלץ בחום!!!

23/02/2020
שתף:
ע
עינת

מורה יסודי ומסור. מלמד מגוון שיטות חשיבה ופתרון, מעבר לשיטה הנהוגה בכתה. מקבל שאלות לעיון לפני השיעור כדי לפתור ביעילות בשיעור. ממוצע ציוני המבחנים עלה משמעותית עד לבגרות המוצלחת. נעים הליכות ומלמד בהתלהבות.

26/06/2019
שתף:
ח
חגית

נכון שהציונים של הבן שלי עלו באופן דרמטי מהרגע שהתחיל ללמוד עם ניסים, אבל ההישג היותר חשוב ויותר משמעותי בעיני הוא שהוא חזר לאהוב מתמטיקה. אחרי שנה שבה למד מתמטיקה בצורה מכנית, עם ניסים הוא לומד את המשמעות של הפתרונות. להבין אותם באמת. יש לו רגישות לתלמיד. מתי כדאי לאתגר ולהקשות ואיפה צריך לתרגל שוב ולחזור. מומלץ מאוד.

31/03/2019
שתף:
ל
ליטל

האמת שבהתחלה לא האמנתי בשיעורים פרטיים מקוונים. מכיון שהבת שלי בישנית ותמיד סרבה ללכת למורים פרטיים, החלטתי לנסות. חייבת לציין שזו הצלחה אמיתית. היתרון הגדול הוא שיש גמישות גבוהה בזמני השיעורים. חוץ מזה ניסים מורה מעולה, והכי חשוב שעושה לבת שלי סדר בחומר בעיקר לפני מבחנים.

16/09/2018
שתף:
א
אתי

מורה מעולה! בזכותו הציונים של הבן שלי השתפרו פלאים. מסביר את החומר הנלמד בצורה מפורטט וטובה ובנוסף מפרט היכן הטעיות המרכזיות ובעזרת זה אפשר לדעת מה הנושאים הקשים בשבילך ומה פחות.

05/09/2018
שתף:
א
אילת

מורה מעולה! בזכות נסים, הבן שלי הוציא ציון 100! בבגרות הראשונה במתמטיקה 5 יחידות שאלון 806. נסים עודד את הסקרנות של בני, ונתן לו המון ביטחון עצמי. אני שומעת מן הצד שיחות ביניהם ומתפעלת מהעניין שהילד שלי מגלה במקצוע, מעבר לחומר הנלמד בבית הספר. מומלץ בחום!

05/09/2018
שתף: