מורה פרטי נסים אסקוזידו

מורה נסים אסקוזידו

להבין עד הסוף->ביטחון עצמי->הצלחה! דגש על טיפים וטריקים! תואר I במתמטיקה, ניסיון רב בהדרכת מתמטיקה. במזכרת בתיה והאזור.

בן 56. מאזור השפלה והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(10 ביקורות) 3 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪160 לשעה בבית התלמיד
₪160 לשעה בבית המורה
₪160

קצת עליי

מורה פרטי למתמטיקה באזור השפלה - מגיע לבית התלמיד/ה. בכל מקום אחר - שיעור מקוון דרך המחשב. מאמן אישי ליישומי המחשב וסמארטפון. בעל ניסיון רב-שנים בהדרכות. נותן טיפים ומלמד טריקים. מקבל שאלות ושולח הסברים ותשובות במייל/בוואטסאפ בין המפגשים. מעודכן מול ההנחיות של משרד החינוך ומקבל עדכונים שוטפים לגבי חומרי הלימוד הנדרשים, מבני גורן. גמישות לצורכי התלמיד/ה, הן מבחינת השעות והן מבחינת התמקדות בחומרי הלימוד השונים. אני גאה על כך שתלמידים שלמדו אצלי, הגיעו לרמת הבנה, ידע וביטחון עצמי גבוהים, כך שבשלב מסוים, הם המשיכו ללמוד ולהתקדם בכוחות עצמם, לשמור על רמת הישגים גבוהה ואף חלק מהם עזרו לחבריהם לכיתה וקיבלו מעמד של "זה שיודע" בין כל החברים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מירי

מורה פגז! הבן שלי עבר שינוי במתמטיקה בזכותו. מסביר בנועם ובבהירות. מומלץ בחום!!!

23/02/2020
שתף:
ע
עינת

מורה יסודי ומסור. מלמד מגוון שיטות חשיבה ופתרון, מעבר לשיטה הנהוגה בכתה. מקבל שאלות לעיון לפני השיעור כדי לפתור ביעילות בשיעור. ממוצע ציוני המבחנים עלה משמעותית עד לבגרות המוצלחת. נעים הליכות ומלמד בהתלהבות.

26/06/2019
שתף:
ח
חגית

נכון שהציונים של הבן שלי עלו באופן דרמטי מהרגע שהתחיל ללמוד עם ניסים, אבל ההישג היותר חשוב ויותר משמעותי בעיני הוא שהוא חזר לאהוב מתמטיקה. אחרי שנה שבה למד מתמטיקה בצורה מכנית, עם ניסים הוא לומד את המשמעות של הפתרונות. להבין אותם באמת. יש לו רגישות לתלמיד. מתי כדאי לאתגר ולהקשות ואיפה צריך לתרגל שוב ולחזור. מומלץ מאוד.

31/03/2019
שתף:
ל
ליטל

האמת שבהתחלה לא האמנתי בשיעורים פרטיים מקוונים. מכיון שהבת שלי בישנית ותמיד סרבה ללכת למורים פרטיים, החלטתי לנסות. חייבת לציין שזו הצלחה אמיתית. היתרון הגדול הוא שיש גמישות גבוהה בזמני השיעורים. חוץ מזה ניסים מורה מעולה, והכי חשוב שעושה לבת שלי סדר בחומר בעיקר לפני מבחנים.

16/09/2018
שתף:
א
אתי

מורה מעולה! בזכותו הציונים של הבן שלי השתפרו פלאים. מסביר את החומר הנלמד בצורה מפורטט וטובה ובנוסף מפרט היכן הטעיות המרכזיות ובעזרת זה אפשר לדעת מה הנושאים הקשים בשבילך ומה פחות.

05/09/2018
שתף:
א
אילת

מורה מעולה! בזכות נסים, הבן שלי הוציא ציון 100! בבגרות הראשונה במתמטיקה 5 יחידות שאלון 806. נסים עודד את הסקרנות של בני, ונתן לו המון ביטחון עצמי. אני שומעת מן הצד שיחות ביניהם ומתפעלת מהעניין שהילד שלי מגלה במקצוע, מעבר לחומר הנלמד בבית הספר. מומלץ בחום!

05/09/2018
שתף:
ר
רוני

מורה מקסים. מקצועי ביותר ואיש חינוך אמיתי. השקיע מעל ומעבר לשעה גם בשליחת תרגילים נוספים ובטיפים. יודע לעמוד על החוזקות והחולשות של הילד. הביא את הבן שלי תוך מספר שיעורים לשיפור ניכר.

03/09/2018
שתף:
א
אסתר

מורה מצוין, נעים הליכות שיודע איך ללמד עם המון סבלנות. תמיד מדייק, אחראי והמחיר שלו סביר.מומלץ בחום.

12/12/2016
שתף:
ו
ורד

שלום, ברצוני לפרגן ולהמליץ בחום על המורה המקסים ניסים אסקוזידו, מורה מקצוען אמיתי לבני אופק שלומד כיום בכיתה יא, והגיע למצויינות בזכות ניסים. ניסים עשה עם אופק דרך מדהימה ומוצלחת, והצליח להרים ולעודד את אופק לכל אורך הדרך. ממליצה בחום למי שמחפש/ת מורה לילדהם עם הצלחה מובטחת, הבחירה היא ניסים ללא שום ספק! בהצלחה!

06/12/2016
שתף:
ע
עירית

ניסים אסקוזידו מורה מקצועי ורציני, יוצר קשר אישי ונעים עם התלמידים, מגיע הביתה ומתאים את עצמו ככל האפשר. הצעיד את ביתנו להיות מהמובילים בכיתה, המלצנו עליו גם לבני הדודים שגם הם מרוצים מאד מהדרך ומהתוצאות. מומלץ ביותר.

05/12/2016
שתף: