דלג על הניווט
מורה פרטי ניר שמאי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
אזור המרכז
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
בוגר אוניברסיטת בן גוריון למסלול תואר כפול בכימיה והנדסה כימית.
תיאור המורה הפרטי: 
אדם שאוהב ללמוד וללמד אחרים בידע שהוא רכש ובהבנה שלו. אימי הינה מורה במערכת החינוך עשרות שנים, וכנראה העבירה בדם את האהבה ללימוד אלי. שיטת הלימוד שלי שמה את התלמיד ואותי באותו גובה העיניים, כאשר שנינו ביחד חוקרים את העולם הנלמד, ותוך כדי הדרכה מגיעים לתובנות אשר אינן נעלמות. מהיכרות משיעורים פרטיים שהעברתי לסטודנטים, קיימות 2 צורות לימוד. הראשונה הינה ללמד את החומר בשני שיעורים או שיעור אחד ולתת לתלמיד את הבטחון שהוא כביכול מבין את החומר, או לעבוד עם התלמיד למשך זמן, ובכך מגיעה גם ההבנה וגם היכולת להתמודד עם שאלות לבד. אני דוגל בשיטה השנייה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - אנגלית מדוברת, העשרה, אנגלית למבוגרים
מורה פרטי להנדסה כימית - תהליכי הפרדה, תרמודינמיקה
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מכינה, כימיה כללית, כימיה פיסיקלית 1, כימיה פיסיקלית 2, כימיה קוונטית, כימיה קוונטית 2, קינטיקה כימית, מבוא לכימיה
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - Pascal, מבוא למדעי המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, אינפי 1, אלגברה לינארית
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
יש לפנות לתיאום עבור שיעורי קבוצות/מרתונים.
מחירון מורה פרטי
100 - מאה שקלים ל-60 דקות שיעור בבית המורה
120 - מאה ועשרים שקלים ל-60 דקות בבית התלמיד בקביעת שיעור כפול
130 - מאה ושלושים שקלים ל-60 דקות בבית התלמיד בקביעת שיעור אחד
תגובות: 
5
02/07/2018, Hadar, 25
6
ניר מורה מעולה ונעים..חברןתי.מאוד נעזרתי בו למבחן קבלה לפקולטה לרפואה בחו"ל במסגרת נושא הכימיה . לא רק שעברתי את המבחן ובגדול גם נהנתי ללמוד אצלו ממליץ בחום!
5
13/04/2018, ירין, 19
7
מורה מדהים, מלמד טוב מאוד ובאווירה טובה! ממליץ לכולם!
5
18/03/2018, שני, 26
8
הייתי על סף ייאוש עד שהחלטתי למצוא לעצמי מורה פרטי ולאחר כמה ניסיונות שהיו פחות מוצלחים מצאתי כאן באתר את ניר.. מורה באמת מעולה, מקצועי וסבלני מאוד, מעביר את החומר לאט ויעשה הכל כדי שתבין, עזר לי מאוד ועברתי את הקורס כימיה כללית א' בציון מעולה אחרי שכבר חשבתי שאכשל.. מומלץ בחום!:)
5
07/03/2018, אולגה, 43
1
הזמנו את ניר לעזור לבני בכיתה ט׳ לקראת המבחן בכימיה.ניר תוך שיעור אחר השלים את כל פערי ידע ובסוף ילד קיבל 100 במבחן!תודה רבה,ניר!
5
30/01/2018, אולגה
1
ניר פשוט מדהים! הוא מסביר את הכל בצורה כל כך מדויקת ודואג שהכל יהיה מובן ופשוט. ממליצה בחום! אני בהחלט הולכת להמשיך לקחת אצלו שיעורים פרטיים!
5
24/02/2017, ניקיטה, 25
8
לאחר שהגעתי ליאוש מוחלט בקורס ולהרגשה שאני לעולם לא אעבור אותו, הגעתי אל ניר בעקבות המלצה של חבר. הוא לימד אותי מאוד בסבלנות תוך מתן דגש הן על החלק התיאורטי והן על החלק המתמטי בקורס עד שהרגשתי שאני באמת שולטת בחומר ואפילו נהנית ללמוד. הוא מורה מצויין, הרגשתי שיצאתי עם תמורה מאוד גדולה מהשיעורים וסיימתי את הקורס עם ציון יפה בלי לחץ ובלי קושי. מאוד ממליצה!
5
30/01/2017, עומר, 26
מעל 10
למדתי עם ניר קצת פחות מחצי סמסטר לאחר שבאמת לא הבנתי כלום מהמקצוע אלגברה לינארית ברמה שכבר לא היה לי טעם להיכנס לשיעורים. מאז שמצאתי את ניר דרך האתר הוא הסביר לי את החומר בסלבנות שאין לה סוף, במקצועיות מדהימה המלווה במערכי לימוד שהכין מראש ובהקניית ביטחון במקצוע. עכשיו כשנגמר הסמסטר ההרגשה שלי השתנתה מכך שאין סיכוי שאני מצליח לעבור את הקורס הזה להרגשה שאני יכול להצליח וגם בציון נאה. ממליץ בחום !
5
03/12/2016, אסף, 19
4
לא הבנתי שום דבר בכימיה כי לא לימדו אותנו בבית ספר. הלכתי אל ניר וכבר אחרי השיעור הראשון התחלתי להבין. עכשיו אחרי בחינה סוף כל סוף הצלחתי לעבור אותה, והכל הודות לו. ממליץ בחום!!
5
16/08/2016, מורן, 29
מעל 10
פשוט מורה מדהים! מסביר את החומר לאט, בצורה מובנת ועזר לי עם כל הבלגן! :) ממליצה בחום!!