דלג על הניווט

מורה פרטית נוי רובין

מורה פרטית נוי רובין
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1993
אזור מגורים: 
ראשון לציון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה מנוסה בהוראת מבוגרים וילדים, ביחידים ובקבוצות. לשפר ביטחון, ללמוד למבחן או להעשיר ידע- הכל אפשרי אם רוצים מספיק!
תיאור המורה הפרטי: 
בעלת ניסיון של הוראת אנגלית בבית ספר פרטי בחו"ל ושיעורים פרטיים בארץ עם ילדים ומבוגרים, ביחידים ובקבוצות. אוהבת ללמד ומעניקה תשומת לב ויחס אישי לכל תלמיד. השיעורים יתנהלו באופן שמתאים לך!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית לילדים, אנגלית למבוגרים, העשרה
אזור לימוד: 
ראשל"צ והסביבה
ערי לימוד: 
ראשון לציון, חולון, מודיעין, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן להירשם גם כקבוצה במחיר מוזל. לילדים או למבוגרים.
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
120 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
03/07/2019, נופר , 25
מעל 10
נוי לא סתם מורה! נוי היא מורת דרך. היא הדריכה, לימדה, חיזקה, העלתה לי את הביטחון והכי חשוב גרמה לי להאמין בעצמי שאני יכולה. כשהתקשרתי לנוי בפעם הראשונה הייתי ברמה של אנגלית מאוד בסיסית, המטרה שלי הייתה לעבור קורס אנגלית אקדמאי שמבחינתי היה לא אפשרי. אבל עם נוי עשיתי את זה כמו גדולה. כל שיעור איתה הוא חויה ואחרי שהשיעור מסתיים היא לא נעלמת היא תמיד שולחת הודעות ובודקת מה מהתקדמות. אני ממליצה על נוי
5
16/10/2018, דנית
7
נוי היא קוסמת. היא גורמת לבת השבע שלי לרצות ללמוד - משימה לא פשוטה כלל. היא מקסימה, מקצועית ויש לה הרבה סבלנות. היא מתאימה את עצמה לקצב ולסגנון הלימוד של הבת שלי - במקרה שלנו, משתמשת במשחק ובהומור, ופשוט מוצאת דרכים ללמד אותה את הנדרש (יצירת אותיות מפלסטלינה, הכתבת מלים במכשירי קשר, משחקי קופסא שהיא מביאה). הבת שלי מחכה לשיעורים בכליון עיניים ואומרת שנוי היא המורה הטובה ביותר שהיתה לה.
5
16/10/2018, אדית, 43
מעל 10
נוי מדהימה , מלמדת את שני ילדי בני 12 ו 15 אנגלית. בחורה חביבה, חייכנית , נוי מלמדת בגישה נעימה המלווה בצחוק ובחיוך. סבלנית ומקפידה להסביר בצורה פשוטה ברורה וקלילה, תמיד מגיעה עם עזרי לימוד, לוח וחוברות.
5
06/10/2018, ליאת, 28
מעל 10
נוי היא מורה מדהימה - היא סבלנית, קשובה ומצליחה להעביר את השפה האנגלית בצורה ייחודית, קלילה ומרתקת ברמה שלא תיאמן. הגעתי לנוי במטרה לשפר את האנגלית המדוברת שלי בכדי להתקדם בעבודה. כבר לאחר מספר שיעורים ראיתי שיפור ניכר ברמת הדיבור, בשטף ובביטחון שלי. אני מאמינה שכל אדם שרוצה לשפר את האנגלית שלו יוכל לפנות לנוי ולהרוויח המון.
5
11/05/2018, גאיה, 24
4
נוי מורה מדהימה ממש אכפתית ומשקיענית הרגשתי בשיעורים איתה שחשוב לה באמת מהלב שאצליח ושהיא עשתה את כל מה שהיא יכולה כמורה עבור ההצלחה שלי ובצורה מקצועית ומדויקת ונתנה לי דגשים שעזרו לי מאד וגם התוצאות היו טובות ולאחר תקופה בה למדתי עם נוי הבחנתי שחל שיפור ברמת האנגלית שלי וביכולת לקרוא ולענות על שאלות. מעבר לכך נוי בחורה נעימה מקסימה ואינטילגנטית וכיף ללמוד איתה. ממליצה בחום
5
01/05/2018, נטע, 33
מעל 10
ממליצה בחום על נוי, בחורה מבריקה, חכמה, נעימה שיודעת להעביר שיעורי אנגלית ממוקדים,מלאות עניין, מרתקים. הצלחת לשפר את האנגלית שלי בעשרות אחוזים.