מורה מתן לוי

מורה מנוסה מזה 3 שנים ניסיון במדעי המחשב לגילאי התיכון והאקדמיה, סטודנט מצטיין להנדסת תוכנה.

בן 23. מנס ציונה - רחובות. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שלום לכולם. שמי מתן לוי, אני בוגר מצטיין של 10 יחידות מדעי המחשב ותוכנה. בעל ותק בהוראת מתמטיקה מזה 3 שנים, מצטיין לימודית בוגר תיכון "בן גוריון" בעל ממוצע בגרויות של 111. מכין באופן מוכח ומוצלח בגרויות של חמש יחידות מדעי המחשב ותוכנה ומתמטיקה הן מרמה של 3 יחידות ועד לרמה של 5 יחידות . סטודנט מצטיין להנדסת תוכנה. בוא תתקשרו ותנסו עוד היום. מרצה באופן יצירתי וברור לתלמידים מכל הסוגים.

ביקורות

א
אביבי

מתן הוא מורה נפלא, הוא עזר לי להבין את החומר הנלמד בשיעור. למרות שהיו לי לפני זה עוד כמה מורים פרטיים הוא היחיד שאצלו הבנתי את החומר. ורק בכמה שיעורים עברנו על יותר חומר משחשבתי שנעבור. בקיצור הוא מורה נהדר ובר מזל מי שמשיג אותו.

01/05/2018
שתף:
ד
דרור

מתן הוא מורה מצויין, מעביר את החומר הנלמד בצורה ברורה ונוחה, אני בעצמי סובל מדי פעם מהפרעות קשב וריכוז ולגמרי הייתי קשוב אליו לאורך כל השיעור, תוך שישה שיעורים הוא הצליח להעביר לי את החומר הרולוונטי לבגרות, יש לו יכולת בלתי רגילה לתאר את התשובות הרלוונטיות, הגעתי אליו במקרה עם ממש קצת ידע במדעי המחשב, בדרכו הייחודית ומלאת ההומור הוא העביר לי את החומר ובזכותו אני הצלחתי. תקבעו שיעור הוא הכי טוב שיש

28/03/2018
שתף:
ר
רוני

מורה מצויין, באתי אליו אחרי 2 נכשלים, תוך שלושה שיעורים הוביל אותי לרמה גבוהה במדעי המחשב, בזכותו הצלחתי במבחן האחרון וקיבלתי את הציון 100!

28/03/2018
שתף:
ג
גלעד

מורה טוב מאוד. עזר לי בנושאים שלא הצלחתי קודם, נהניתי בשיעורים, ממליץ מאוד

23/01/2018
שתף:
א
אביב

מורה תותח. יודע היטב את החומר ומבין את קשייו את התלמיד. ממליץ בחום!

23/01/2018
שתף: