דלג על הניווט
מורה פרטי מתן באום
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
מהנדס חשמל ומרצה בטכניון. ניסיון של מעל 10 שנים בהוראה. סטודנטים, הנדסאים, עבודות הגשה - אני פה בשבילכם! התקשרו :)
תיאור המורה הפרטי: 
בוגר הפקולטה להנדסת חשמל ומרצה בטכניון. מלמד כבר מעל 10 שנים, דרך מאות סטודנטים בכל הרמות: - אקדמיה - סטודנטים במגוון פקולטות וקורסים, לתואר ראשון או שני. - הנדסאים - מה"ט/משרד החינוך, במגמות: חשמל, אלקטרוניקה, מכונות, מכטרוניקה, מכשור ובקרה, תעשייה וניהול ועוד. - מכינות ללימודים. - עבודות להגשה - שיעורי-בית, עבודות סוף קורס, פרויקטי גמר. - תיכון והכנה לבגרויות. לימדתי ועבדתי עם מכללת אפקה, אורט הרמלין, HIT, מכללת אתגר ועוד. שמח לעזור לכל מי שצריך עוד קצת עזרה להבין את החומר, לתרגל, להתכונן למבחן, להגיש עבודה, או סתם תמיכה למי שרוצה "להדביק את הקצב". פשוט התקשרו :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאלקטרוניקה - תיכון, הנדסאים, אלקטרוניקה תקבילית, אקדמיה, העשרה
מורה פרטי להנדסת חשמל - מבוא לחשמל, מבוא לבקרה, מטלב, מערכות ספרתיות, תורת החשמל
מורה פרטי לסטטיסטיקה - תיכון, אקדמיה, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב
מורה פרטי למתמטיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, אינפי 1, הסתברות, חדו"א, מטלב, משדי"פ, פונקציות מרוכבות, קלקולוס
מורה פרטי לפיסיקה - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, חשמל ומגנטיות, מתמטיקה לפיסיקאים, פיסיקה 1, פיסיקה 2
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מחירים נמוכים בלימוד בקבוצות
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
28/12/2018, אלינור
4
קבעתי שיעורים עם מתן ארבע ימים לפני המבחן של חשמל ומגנטיות באוניברסיטה הפתוחה מקביל לפיסיקה 2. בזמן הקצר הזה יחסית הספקתי לעבור איתו על חומר רב ואף על פי שהיה חסר לי גם הקורס חדו"א 2 ( כי בפתוחה אמרו לי שניתן לגשת לקורס גם בלעדיו ומסתבר שזאת טעות) הצלחתי לשפר את הציון שלי מהמבחן הראשון בכ20 נקודות שזה מאד משמעותי. מתן הוא מורה עם הרבה סבלנות ומצליח גם להבין איפה התלמיד נתקע וזה מאד חשוב. מומלץ מאד
5
24/11/2017, ירמי, 36
8
נדרשתי לסיים מבחן באלקטרוניקה תקבילית לקבלת תעודת הנדסאי. סיימתי לימודים לפני 6 שנים ולא זכרתי דבר מהחומר הנדרש. חיפשתי נואשות מורה שיצליח להשלים את הפער ובמקביל יתאים את שיטת הלימוד לצרכיי.מתן שיחק אותה ובגדול! מתן שולט בתוכן באופן אבסולוטי ויודע להעביר בצורה קלילה ומובנת חומר מאוד מורכב! הוא עזר לי רבות ואני ממליץ עליו בחום רב!! מורה פרטי מצויין, איכותי וברמה גבוהה!! עברתי את המבחן בציון גבוה!
5
16/10/2017, אור, 27
6
תודה רבה מתן! אני ממליץ בחום על מתן, לימדתי אותי לחשוב מחוץ לקופסא ולפתור בעיות מסובכות בצורה מאוד פשוטה. תודה רבה!!
5
11/09/2017, צדוק, 27
2
מתן באום , יודע להסביר ולהבין את חולשת התלמיד בצורה מעולה , אחלה מורה , עלה והצלח !!
5
27/08/2017, סוני, 26
1
אלוף... בזכותו אני ועוד שלושה חברה קיבלנו 100 במעבדה למטלב.... שולט בחומר ברמה גבוהה ומקצועי מאד ממליץ בחום!!! תודה רבה
5
24/08/2017, רועי, 37
8
תודה רבה!!! תודה על שעות ארוכות של למידה תוכנת המתלב. בזכותך אני יכול להגיד שאני יודע מתלב. בזכותך קיבלתי 100 במעבדה הקשה ביותר שעברתי עד כה בתואר. בחור מקצועי ואמין.
5
30/07/2017, ‫איתמר
1
תותח. עזר לי להגיע במינימום זמן לציון של 95. מתן שולט ברמה גבוהה בחומר לאחר שהתקלתי אותו בשאלות שונות ומשונות ידע לספק את התשובות הנכונות ו המדויקות שעזרו לי להגיע לציון זה. אין ספק שמדובר בבחור מקצועי. תודה מתן.
5
06/11/2016, שחר, 31
מעל 10
מתן היקר שלום! ברצוני להודות לך על הסיוע הרב והמקצועי שקבלתי ממך בהדרכה ובלימוד של מקצוע הבקרה . אתה ניחן בכושר פדגוגי מעולה וביכולת לפשט מקצוע מורכב כמו בקרה מאוד נהנתי מהעזרה בקידומי בלימוד מקצוע זה
5
10/08/2016, alon, 38
8
מורה מעולה ובעיקר בן-אדם. לימוד באווירה נעימה, בגובה העיניים ולעניין. בתור סטודנט מבוגר יחסית קשה היה לי למצוא מורה מתאים הן מבחינת הרמה המקצועית והן מבחינת האישיות ואופי הלימוד. מתן פגש אותי ויחד בנינו לוז לשיעורים לפי ההתקדמות שלי ובזמן שלי, בכלל כל ההתקדמות הייתה רק לאחר שכל הנושאים הקודמים הובנו במלואם. מוזר לומר, אבל אפילו נהניתי מהשיעורים והכי חשוב מהציון הסופי שקיבלתי. מומלץ בחום!