דלג על הניווט
מורה פרטי מתיתיה ליפשיץ
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1995
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
לימודי פסנתר, גיטרה ומוזיקה לבני כל הגילאים והעולמות. בלי שעות של אימונים מפרכים, עם הנאה, התמדה וניצול נכון של המאמץ.
תיאור המורה הפרטי: 
אני מתיתיה, בן 24. סטודנט לקומפוזיציה (הלחנה) באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, תלמידה של הפסנתרנית שושנה כהן, וסינגר-סונגרייטר פעיל. לימדתי ילדים, בני נוער ומבוגרים מעולמות מגוונים, וזה דבר שאני נורא אוהב לעשות. איפה? בביתי שבשכונת בקעה בירושלים, או בכל מקום שנמצא בטווח 10 דקות אופניים ממנו. מתי? ימי שלישי-חמישי, בשעות אחר הצהריים והערב. מה לומדים (לבחירתכם כמובן)? - קריאת תווים ונגינת יצירות בפסנתר, בטכניקה נכונה ויד טבעית ונעימה. - ליווי שירים בפסנתר ובגיטרה באמצעות אקורדים. - תיאוריה מוזיקלית פרקטית או מעמיקה. - פיתוח האוזן הפנימית והשמיעה המוזיקלית. - יסודות בהלחנה: גישה לטקסט ופיתוח רעיונות מוזיקליים. - אלתור, ביטוי מוזיקלי ספונטני ויסודות בנגינת ג'אז.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אילתור, גיטרה, הלחנה, פיתוח שמיעה, פסנתר, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
90 - מחיר בבית המורה
90 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
14/08/2018, Efrat, 52
מעל 10
מתיתיה מלמד את בתי מזה מספר חודשים. הוא מורה קשוב, אינטואיטיבי, מוזיקלי ונעים במיוחד. זו הפעם הראשונה שבתי שמחה להתאמן בין השיעורים ולא מתעייפת מלנגן במהלכם. מתיתיה מצליח לחבר אותה לשיעור ולמוזיקה בצורה פנימית, ולגלות אצלה את השמחה וההתלהבות מהנגינה, בשונה ממורים אחרים ששמו דגש על משימתיות נוקשה. ההתקדמות שלה מהירה ואני תולה את זה במקצועיות ובגישה הנפלאה של מתיתיה.
5
07/06/2018, רלי, 46
מעל 10
מתיתיה מלמד את בתי מזה כמה חודשים. הוא בעל מזג נעים וגישה נפלאה לילדים, סבלני מאד ומקצועי, מגיע מוכן עם תוכנית מסודרת ומגובשת, אך גמיש ומתאים את עצמו לאופי הילדה ורצונותיה. היא נהנית מהשיעורים עד מאד ומחכה להם. אני ממליצה על מתיתיה בחום רב.