מורה פרטי מתיתיה ליפשיץ

מורה פרטי מתיתיה ליפשיץ

לימודי פסנתר, גיטרה ומוזיקה לבני כל הגילאים והעולמות. בלי שעות של אימונים מפרכים, עם הנאה, התמדה וניצול נכון של המאמץ.

בן 25. מירושלים והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-110

קצת עליי

אני מתיתיה, בן 24. סטודנט לקומפוזיציה (הלחנה) באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, תלמידה של הפסנתרנית שושנה כהן, וסינגר-סונגרייטר פעיל. לימדתי ילדים, בני נוער ומבוגרים מעולמות מגוונים, וזה דבר שאני נורא אוהב לעשות. איפה? בשכונות בקעה ורחביה בירושלים, או בכל מקום שנמצא בטווח 10 דקות אופניים ממנו. מה לומדים (לבחירתכם כמובן)? - קריאת תווים ונגינת יצירות בפסנתר, בטכניקה נכונה ויד טבעית ונעימה. - ליווי שירים בפסנתר ובגיטרה באמצעות אקורדים. - תיאוריה מוזיקלית פרקטית או מעמיקה. - פיתוח האוזן הפנימית והשמיעה המוזיקלית. - יסודות בהלחנה: גישה לטקסט ופיתוח רעיונות מוזיקליים. - אלתור, ביטוי מוזיקלי ספונטני ויסודות בנגינת ג'אז.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

E
Efrat

מתיתיה מלמד את בתי מזה מספר חודשים. הוא מורה קשוב, אינטואיטיבי, מוזיקלי ונעים במיוחד. זו הפעם הראשונה שבתי שמחה להתאמן בין השיעורים ולא מתעייפת מלנגן במהלכם. מתיתיה מצליח לחבר אותה לשיעור ולמוזיקה בצורה פנימית, ולגלות אצלה את השמחה וההתלהבות מהנגינה, בשונה ממורים אחרים ששמו דגש על משימתיות נוקשה. ההתקדמות שלה מהירה ואני תולה את זה במקצועיות ובגישה הנפלאה של מתיתיה.

14/08/2018
שתף:
רלי

מתיתיה מלמד את בתי מזה כמה חודשים. הוא בעל מזג נעים וגישה נפלאה לילדים, סבלני מאד ומקצועי, מגיע מוכן עם תוכנית מסודרת ומגובשת, אך גמיש ומתאים את עצמו לאופי הילדה ורצונותיה. היא נהנית מהשיעורים עד מאד ומחכה להם. אני ממליצה על מתיתיה בחום רב.

07/06/2018
שתף: