דלג על הניווט
מורה פרטי מתיתיה ליפשיץ
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1995
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בארץ
משפט מפתח: 
לימודי פסנתר ומוזיקה למתחילים בכל גיל, עם הבנה, עומק, חיבור וחיוך. מתאים במיוחד לילדים, ולמי שתמיד רצה ללמוד ולא יצא לו.
תיאור המורה הפרטי: 
היי היי, אני מתיתיה, 23, ירושלים. עובד כמתרגל בתיכון מקיף גילה, והחל מהשנה הבאה - סטודנט בחוג לתורת המוזיקה, קומפוזיציה וניצוח, שבאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. אני עוסק במוזיקה כבר לא מעט שנים: מנגן, כותב, מלחין ומאלתר, בכמה כלים ובכמה סגנונות. חוץ מזה אני מופיע פה ושם עם השירים שלי, שיקרים ללבי עד מאוד. אני מעביר שיעורים לתלמידים (כמעט) מכל הגילאים, עם חיבה מיוחדת לעבודה עם ילדים. נתמקד במה שתרצו: נגינה, ליווי, אלתור, תיאוריה מוזיקלית, הלחנה, קריאת תווים, פיתוח שמיעה... בכל מקרה, הכל יהיה מתוך הבנה וחיבור לשפת המוזיקה, עם יצירתיות ועם חיוך. הכלי העיקרי שלי הוא פסנתר, אבל אני מנגן גם בגיטרה וחלילית, ונוכל בשמחה ללמוד גם את אלה, אם תרצו. דברו איתי :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אילתור, גיטרה, פיתוח שמיעה, פסנתר, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה
ערי לימוד: 
ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
90 - מחיר בסיסי - אפשר להוריד אם יש צורך אמיתי.
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
14/08/2018, Efrat, 52
מעל 10
מתיתיה מלמד את בתי מזה מספר חודשים. הוא מורה קשוב, אינטואיטיבי, מוזיקלי ונעים במיוחד. זו הפעם הראשונה שבתי שמחה להתאמן בין השיעורים ולא מתעייפת מלנגן במהלכם. מתיתיה מצליח לחבר אותה לשיעור ולמוזיקה בצורה פנימית, ולגלות אצלה את השמחה וההתלהבות מהנגינה, בשונה ממורים אחרים ששמו דגש על משימתיות נוקשה. ההתקדמות שלה מהירה ואני תולה את זה במקצועיות ובגישה הנפלאה של מתיתיה.
5
07/06/2018, רלי, 46
מעל 10
מתיתיה מלמד את בתי מזה כמה חודשים. הוא בעל מזג נעים וגישה נפלאה לילדים, סבלני מאד ומקצועי, מגיע מוכן עם תוכנית מסודרת ומגובשת, אך גמיש ומתאים את עצמו לאופי הילדה ורצונותיה. היא נהנית מהשיעורים עד מאד ומחכה להם. אני ממליצה על מתיתיה בחום רב.