דלג על הניווט

מורה פרטית מרסדס אשכנזי

מורה פרטית מרסדס אשכנזי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1972
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
Hola! מורה פרטית ומנוסה לספרדית לכל הגילאים ורמות. הכנה למבחנים ולבגרות ,עזרה בשיעורי הבית, לימוד ושיפור השפה או לכיף.
תיאור המורה הפרטי: 
אני מארגנטינה אבל עשיתי עלייה לפני 20 שנה, השיעורים שלי הם מאוד אינטנסיביים, אבל כיפים! אני גמישות בשעות, יש לי אפשרות להגיע לבית התלמיד. מחיר מיוחד אם מדובר ביותר מתלמיד אחד. יש לי הרבה תלמידים שכבר מדברים ספרדית ויכולים להמליץ עליי!!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לספרדית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
150 - בבית המורה
תגובות: 
5
06/11/2018, מן, 26
7
לומד אצל מרסדס כבר למעלה מחודש. מורה מקצוענית, חייכנית, כל שיעור הוא חוויה. משתפר ומתקדם במהירות מדהימה וכל זה באנרגיה חיובית וכיפית. ממליץ בחום ! לא תתחרטו
5
01/10/2018, עמי, 32
מעל 10
אני לומד עם מרסדס כבר כמה חודשים ומהחוויה שלי מדובר במורה מצויינת ששולטת בחומר ברמה מאוד גבוהה וגם מצליחה להעביר את השיעור בצורה כיפית ומעניינת כך שהזמן חולף בלי ששמים לב בכלל (כל מי שלמד אצל מורה פרטי יודע שמדובר בהישג לא מבוטל). הגעתי למרסדס לאחר שבחנתי מס' בתיה"ס לשפות ואני מודה על כך שבחרתי ללמוד אצלה.
5
12/03/2018, shuki, 36
מעל 10
אני לומד כבר תקופה אצל המורה מרסדס , אין לי מילים לתאר כמה שאני מרוצה . אני סובל מבעיית קשב וריכוז וכמו שרבים מכם בטח יודעים ,זה לא קל לשבת ולהתרכז ללא ריטלין וכו , אני לוקח אצל מרסדס שיעורים כפולים של שעתיים ואני נדהם לגלות כמה זה נהיה קל ועובר כל כך מהר. אני פשוט נהנה ומתקדם הרבה יותר מהר ממה שציפיתי .מורה מדהימה ,שיודעת להתאים את עצמה לתלמיד בכל ההיבטים. ממליץ בחום.
5
26/02/2017, דניאלה, 55
מעל 10
אני ובני בן ה-17 לומדים יחד ספרדית אצל מרסדס מזה מספר חודשים. מרסדס מורה מקצועית, מצויינת ומקסימה. מרסדס יודעת להעביר את השיעור כך שיתאים לקצב שלי ושל הבן שלי. קצב ההתקדמות מהיר ועולה על כל הציפיות שהיו לנו. השיעורים מתקיימים במקצועיות רבה, אך עם זאת בכיף, בחיוך ובהומור. באנו ללמוד את השפה להעשרה ואנחנו נהנים מכל רגע! ומחכים כל שבוע לשיעור הבא. אנחנו ממליצים בחום!
5
16/11/2016, יוסי, 43
5
מרסדס מורה עם המון ידע, יש לי נסיון רב עם מורים לשפות והופתעתי לטובה מהסלבלנות והמקצועיות של מרסדס. הלימודים נעשים באוירה טובה, היא מעבירה את החומר בצורה ברורה ונותנת חומר לתרגל בבית, ממליץ עליה בחום