מורה פרטי מעין סער

מורה פרטי מעין סער

מורה מנוסה בעל תואר במשפטים וחשבונאות (עו"ד), ניסיון בהדרכה וגישה חיובית. מלמד שלל מקצועות. התמחות מיוחדת בדיני מיסים

בן 34. מגדרה יבנה והסביבה. בוגר מכללה - המרכז הבינתחומי.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

מעין סער - בן 33 מגדרה, עו"ד צעיר ומורה ותיק. מוסמך במשפטים (תואר שני), עם התמחות בדיני מסים (אוניברסיטת חיפה). בעל ניסיון רב בתחום המיסים. מעניק שיעורים פרטיים ועזרה בכתיבת עבודות בשלל תחומי משפט ומבואות של חשבונאות וכלכלה. כמו כן, מלמד מקצועות ריאליים והומניים לתלמידי כיתות א - יב, כולל הכנה למבחנים ובגרויות. השיעורים שלנו יעברו באווירה נעימה וחיובית ויפיקו תוצאות מעולות.

הוספת תגובה

ביקורות

ט
טום

במהלך לימודיי לתואר במשפטים, מעין ליווה אותי מקצועית ואישית. בזכותו, הקורסים הקשים והמורכבים הפכו פשוטים למדי, ואף בעזרתו הגעתי להישגים אקדמים מרשימים, שכן, ללא תמיכתו, מצבי היה שונה לחלוטין היום. למעין יש ידע נרחב במטריה המשפטית אשר יכולה לשמש עוד סטודנטים רבים ולאפשר להם להגיע להשיגים מרשימים.

20/11/2019
שתף:
א
איל

לקחתי שיעורים עם מעיין לבגרות, הוא ניצל את הזמן שלי על הצד הטוב ביותר. עזר לי ברמות שאין לתאר בשביל מחיר מצוין, קיבלתי ציון מעולה. מלבד רמת המקצועיות שלו באזרחות הוא עזר לי לחלק את הזמנים ונתן לי שיתות זיכרון ולמידה. ממליץ עליו מאוד!

18/04/2018
שתף:
ד
דביר

עד לפני שהגעתי למעיין הייתי בטוח שאני נכשל במקצוע הזה, לאחר הציון המזוויע שהיה לי במבוא למיסים מדובר במורה מנוסה, חברותי, סבלני ומאוד פייר כלפי התלמיד שלו, אשר נותן את ה 200% במקצוע שהוא נחשב לאחד הקשים בתואר-בזכותו קיבלתי 82 במיסים א' לעומת ה 63 שהיה לי במבוא למיסים מעיין אתה תותח ואין כמוך!!!! חברים תלפנו אליו מהר כי הוא לא תמיד זמין-מבטיח לכם שלא תתאכזבו!! המשך כך חבר יקר עלה והצלח!!

28/02/2017
שתף:
ע
עמנואל

המורה מעין הוא המורה לשיעורים פרטיים עוזר,מסביר טוב וגורם לך להיות בעניינים ולהבין ממש טוב את החומר שווה לנסות אותו

20/12/2016
שתף:
ט
טל

רציתי להמליץ על מעין, שעזר לי מאוד בהגשת מספר עבודות. במהלך השיעורים הביע בקיאות גבוהה בחומר וידע נרחב בתחומי משפט רבים. כמו כן, הוא הגון והשיעורים מועברים בכיף :)

18/12/2016
שתף:
א
אסף

מעין הראה ידע רחב בתחומי המיסים, רואים שהוא מגיע מהתחום, תמיד זמין לשאלות מראה נכונות לעזור גמיש מאוד מבחינת הסטודנט ויודע להכווין את עצמו לפי דרישותיו של הסטודנט. כמו כן מעביר את השיעורים בכיף בביתו/בבית התלמיד .בנוסף, הצלחתי בזכותו להגיע לציון 89 בקורס מיסים שנחשב לאחד מהקשים בתואר!ממליץ בחום!

07/12/2016
שתף:
ב
בן

הי לכולם, ברצוני להמליץ המלצה חמה על מעיין. מעבר לזה שהוא אדם נחמד הוא מעביר את החומר בצורה מקצועית ברורה וחברית ועזר לי בעבודות מאוד!!!

03/04/2016
שתף:
י
ירדן

בנאדם מדהים ! סובלני חכם עזר לי המון להבין את החומר שהייתי צריך , מסביר בצורה ברורה ומובנת ודואג שהבנת .אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו באמת למדתי אצלו 4 שעות הרגשתי כאילו אני בבית ולא שמתי לב לזמן מרוב שנהנתי ואני בדר״כ בנאדם שקשה לו לשבת ואם הוא הצליח לגרום לי לשבת וללמוד 4 שעות בלי לנסות אפילו יש בו משהו מיוחד..ממליץ בחום !!

29/01/2016
שתף:
א
אפי

מורה מאוד סובלני וקשוב, מתמצה בתחום ברמה גבוהה, זמין בכל עת כשהתבקש. מאוד נהניתי ללמוד אצלו וממנו, הוא מסביר באופן ברור את החומר הנלמד. אין מילים להודות מספיק, לאחר שיעור ראשון התרשמתי רק לטובה וכך ניכר גם בציון, השיעור השני רק חיזק את ההתרשמות. מודה לך מקרב לב על הפתיחות והישירות ובמיוחד על הזמינות לענות על כל שאלה בנייד. ללא ספק אמשיך ללמוד אצלו וכך גם אייעץ לכל שואל.

28/12/2015
שתף: