מורה פרטית מעיין  רבני נאמן

מורה פרטית מעיין רבני נאמן

ללמוד פיתוח קול אצל מורה מקצועית ונעימה ולהרגיש התקדמות בכל שיעור.

בת 36. מכפר סבא. בוגרת מכללה - רימון.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-180

קצת עליי

מעיין רבני נאמן- זמרת יוצרת ומורה לפיתוח קול. שרה בעברית, אנגלית, לאדינו, פרסית, ארמנית ועוד. מופיעה עם מספר הרכבים ובעלת ניסיון רב על הבמה (טקס המשואות, המכבייה, היכלי תרבות ברחבי הארץ ועוד) שלוש שנות לימודים ברימון, התמחות בקורסים בהוראת פיתוח קול. למדה אצל מעל לשישה מורים לפיתוח קול מהטובים בארץ ומלמדת גם בשיטת IVA. הכל בהתאם לרמת התלמיד ואופיו. בשיעורים נשפר את הטכניקה, הביטחון העצמי, עמידה על במה, פיתוח השמיעה והקצב המוזיקליים, הכנה להקלטת אולפן, הגשת שיר, הכנה לאודישנים. בכל שיעור נקליט בצורה מקצועית (עם מיקרופון) את השיר עליו עבדנו. כך נרגיש את ההתקדמות, נדע מה צריך לשפר ונפתח את המודעות העצמית- מה שעוזר להתקדמות מהירה ויעילה ביותר. כל זה נעשה בסבלנות, חברות ומקצועיות. מוזמנים!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורי

מעיין המורה האהובה שלי אבל לפני הכל אחת הנשים המיוחדות שפגשתי בחיי. אני כביכול אמורה לחשוב על כמה משפטים ממני אלייך אבל למעשה אני חושבת איך אפשר בכלל ללקט רק כמה משפטים מההיכרות העוצמתית הזו.  לעולם אף פעם לא התחברתי בצורה כזו במהירות כזו לאף אחד שהכרתי.! בכל מפגש איתך יצאתי עם ידע נרחב יותר, בטחון בנוי יותר ואנרגיות לכל השבוע- עד שיעור החיים הבא. אני רוצה להגיד לך תודה, וכמה תודות שאגיד לא יספיקו לתאר לך באמת כמה גדולה התודה שלי אלייך. תודה על הביטחון שאת נותנת לי, על העצות שאני מיישמת בזו אחר זו ומניבה מהן תשובות לשאלות של שנים, תודה על הפרגון שאף פעם לא חשבתי שאזכה למחצית ממנו, תודה שאולי אפילו בלי משים את מצליחה לנטרל כל פחד שיש בי, תודה שאת נותנת לי מקום להגשמה, תודה על עצם היותך אשיות נדירה במינה. תדעי שאת מודל לחיקוי ולדוגמא ושאת מהווה דרך להצלחה אמיתית פנימית, ושמעבר למורה לפיתוח קול את מורה לחיים עם רגישות אדירה וטוב לב טהור. אני בטוחה שמה שאת מהווה בשביל תלמידים את מהווה בשביל עוד המון אנשים ואי אפשר שלא להבחין בייחוד שלך. מעריכה, מודה ואוהבת.

27/10/2019
שתף:
א
אראל

בתור אחד שלומד פיתוח קול כבר שלוש שנים והחלפתי שתי מורות אני יכול לומר שהכי מקצועית וזו שעשתה איתי הכי הרבה התקדמות בדרך שהיא גם מהנה וגם מקצועית זו מעיין אין ספק שללמוד אצלה זו חובה למי  שרוצה לרכוש כלים לשירה מקצועית בעלת עוצמה ולהנות מהדרך בכיף רב

22/10/2019
שתף:
ל
ליאם

מעיין מיוחדת במינה! תודה על המון סבלנות ולימוד דרך התווים והמקצבים. ידעת להתייחס, להוציא אל האור והכל בנחישות ובמקצועיות ועידוד ואותנו כל פעם לעניין ובפעילויותייך לגוון. מי ייתן ותהי מודל לחיקוי לכל המורים והמורות החפצים להצליח וללמד בכייף ובהצלחה עם אותן הגישות. שתזכי ללמד גם את הבאים במבט חם וליטוף ושיתוף. אנו מאחלים לך חופשה נעימה ולידה קלה ! 

22/10/2019
שתף:
נ
נועם

אני מרגיש שהשתפרתי בביטחון העצמי על הבמה, בשירה עצמה, בסלסולים ובטכניקה. תודה רבה.

19/10/2019
שתף:
ע
עמית

בהתחלה חשבתי שהצרידות שלי ממש תפריע לשירה שלי ואת עזרת לי מאוד לחזק את השירה וללמוד נשימות ותרגילים אחרים אני איתך שנתיים ומרגשתי שממש השתפרתי לימדת אותי פחות לצעוק ואני עדיין מיישמת את זה.

18/10/2019
שתף:
מ
מתן

כשהגעתי חשבתי שאין לי מה ללמוד אבל גיליתי שלשיר מורכב מהרבה דברים קטנים שחלקם לא ידעתי ועכשיו השירה שלי מורכבת לא רק מטכניקה טובה אלא גם מרגש ומדינמיקה אני מרגיש שאנשים מתרגשים יותר מהיכולות שלי.

18/10/2019
שתף:
מ
מישל

המשך להודעה הקודמת- תודה על כל הפעמים שהקשבת לי והבנת אותי, לא כל מורה לפיתוח קול עושה את זה, את כזאת מיוחדת בתור בן אדם ומורה. אני מאוד מודה לך על הכל ומקווה שאמשיך ללמוד אצלך בשנה הבאה אחרי חופשת הלידה שלך. מאוד נהניתי ללמוד אצלך!

17/10/2019
שתף:
מ
מישל

התחלתי ללמוד אצלך לפני כמעט שנה ואני יכולה להגיד שעברתי דרך מאוד ארוכה. כל השיחות שעשינו, כל השירים שעבדנו עליהם, ובעצם הכל. היו לי שלוש מורות לפני שהגעתי ללמוד אצלך וכל מה שאני יכולה להגיד זה שאת מאוד שונה ומיוחדת מכולן, את עזרת לי, הבנת אותי ועזרת לי להיות יותר טובה בשירה ובפיתוח הקול,והדבר הכי חשוב עזרת לי להתגבר על הפחד שלי שהוא לשיר על במה, אז תודה לך המון על כל מה שעשית בשבילי! 

17/10/2019
שתף:
נ
נעה

אני ממליצה ללמוד פיתוח קול אצל המורה מעיין, היא מורה מדהימה ומקצועית והיא מלמדת בצורה מאוד קלה וברורה הרבה מאוד טכניקות שעוזרות לשיר גבוה יותר נמוך יותר וחזק יותר ובזכותה אני התקדמתי המון בשירה שלי

17/10/2019
שתף:
נ
נועם

למורה מעיין שקידמה ועשתה את הדרך שלי להרבה יותר טובה ומוצלחת, תודה! תודה רבה על כל ההשקעה הסבלנות והרצון הרב לגרום לי להצליח. תודה על העזרה בפחד במה. תודה על זה שכשהייתי הולך צעד אחורה היית גורמת לי לעשות שני צעדים קדימה. ממש תודה רבה!!!

17/10/2019
שתף: