מורה פרטי מלכיאל מ

מורה פרטי מלכיאל מ

מהנדס חשמל B.Sc. בוגר הטכניון, בעל ניסיון עשיר בהוראה, מחוייב להצלחתך. שווה לנסות שיעור אונליין בפחות מחצי מחיר!

בן 31. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪225 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-225

קצת עליי

בוגר הנדסת חשמל תוצרת הטכניון בחיפה. מעבר למספרים ולמחשבים, אוהב מאד עבודה עם אנשים. מלמד בשביל האושר בחיים. מגיש לבגרויות מאז שניגשתי לשלי לפני כ15 שנים. מנוסה בליווי כיתות וקבוצות. מציע את מרכולתי בכל הקשור לבגרות באלקטרוניקה, מתמטיקה, פיסיקה ותכנות בשפת C. בנוסף, בעל ניסיון רב בעבודה עם תלמידי תואר ראשון בקורסים: מערכות ספרתיות (הטכניון, בר-אילן, מכון-לב, HIT, שנקר, אפקה) מכינות (טכניון, אפקה, שנקר) פיסיקה (0, 1, 2 שנקר) חדוא(0, 1 שנקר) תכנות בשפת C ואסמבלר (טכניון, שנקר) אוהב לעזור לתלמידי גם בנושאים אחרים שמטרידים אותם, בין אם תקלה במחשב, הכנה לראיונות עבודה ודילמות שונות. שומר עם תלמידי על קשר וזמין לכל שאלה גם שנים אחרי שלמדנו יחדיו. שלחו הודעה, נקבע שיעור ניסיון ונתגלגל משם :)

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שחר

אני סטודנט שנה א' במכללת רופין להנדסת מחשבים ותוכנה. אחרי הפסקת לימודים וחזרה לספסל הלימודים מצאתי את עצמי קצת בבור ומאחורי העדר בקורס התכנות בשפת C. הייתי סקפטי לגבי כמה מורה פרטי יכול לעזור לי לחזור לתלם אבל תוך שעתיים עם מלכיאל חזר הביטחון וספגתי המון ידע. מלכיאל מקצועי מאוד, הוא ביקש לפני הכל את החומר שאני לומד על מנת לעזור לי על הצד הטוב ביותר, הוא היה הכי סבלני בעולם, העשיר ובדק שהבנתי כל צעד בדרך. ללא ספק אחזור למלכיאל.

25/03/2020
שתף:
ד
דינה

מודה מאוד על שיעורים מעולים בתכנות ומערכות ספרתיות. למלכיאל ידע רחב ומעמיק והוא מסביר חומר מורכב בצורה ברורה וקלה להבנה. השיעורים שלו מאוד מושקעים ומתוכננים היטב. ממליצה בחום!

13/03/2020
שתף:
ג
גיא

מורה מעולה מצחיק,כריזמטי,שנון ,מצחיק . כיף לדבר ולהקשיב לו . מעביר את החומר באופן יסודי . ממליץ בחום יתרון גדול מגיע עד הבית . ובדרך כלל מדייק .

04/08/2019
שתף:
א
אנה

מורה מעולה, מלמד בצורה מקצועית ויסודית, קשוב לתלמידים ומעביר את החומר בצורה קלילה, ברורה ומהנה ממליצה בחום

04/08/2019
שתף:
ר
רבקה

אפשר לומר שמלכיאל יותר ממורה. למדתי עם מלכיאל מהתיכון לבגרות 5 יח''ל. הלמידה לא התמקדה רק בלפתור תרגילים אלא בהבנה בסיסית וטובה של הנושאים - כך שאוכל לגשת *לכל* בעיה בנושא. מלכיאל מלמד עם הרבה מרץ ומוטיבציה ונתן לי כלים רבים להחלטות נוספות הקשורות להצלחתי, והכי חשוב שבזכות העידוד והדחיפה שלו הגעתי ללימודים בטכניון :) מלמד עם הרבה עניין וסבלנות רבה ולא מוותר עד שהחומר מובן. מומלץ מומלץ מומלץ!

21/12/2018
שתף:
ל
ליאת

מלכיאל מורה בחסד. לימד את הבן שלי שנתיים. בזכותו הבגרויות שלו ממש גבוהות. מלבד הסבלנות והמקצועיות למלכיאל יש גישה לימודים מיוחדת שמשחבת למידה עם הכוונה ומתן מטוביציה. מומלץ בחום.

09/10/2018
שתף:
ל
לי

קיבלתי המלצה על מלכיאל מחברות שלמדו אצלו בחיפה, באתי פעמיים לחיפה בתקופת המבחנים, למשך מספר ימים וקבעתי עם מלכיאל למרתון של מספר שעות בכל פעם בנושא אחר. אני אסכם את הלימודים איתו במשפט-בלי מלכיאל לא הייתי עוברת את הקורסים. הוא הסביר לי הכל מההתחלה, בסבלנות ובגובה העיניים. ניכר עליו ניסיון של שנים כבר מתחילת המפגש. הוא סידר לי את החומר בראש וניגשתי למבחנים הרבה הרבה יותר רגועה.

16/02/2016
שתף:
ר
רועי

הכרתי את מלכיאל בכיתה ז', התחלתי מסלול מואץ לסיום תואר לפני צבא. כבר אחרי השיעור הראשון שלי איתו ידעתי שהוא המורה שיעזור לי לעבור את הדרך. השיעורים שלי איתו היו נהדרים,הוא נתן לי תרגילים לפתור לבד ובמידה ולא הצלחתי, הוא הסביר לי את הטעויות שלי ופתר איתי. הלימוד איתו היה יסודי מאד, ובנוסף הוא היה איתי לאורך כל הדרך, יכולתי לשוחח איתו בנוגע לכל התלבטות או חשש, עד היום אני מדבר איתו כשיש לי החלטה.

21/01/2016
שתף: