מורה פרטי מיקי פרלשטיין

מורה פרטי מיקי פרלשטיין

תואר שני בוגר מדעי המחשב, מוסמך ומנוסה. בעל יכולת אישית להעביר לך את החומר בקלות, בהתאמה לרמתך, בסבלנות, ובאוירה נעימה.

בן 43. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-200

קצת עליי

מגיע מהשטח, מפתח בכיר בצוות מנוסה, יודע מה צריך בעולם האמיתי. מדריך מנוסה עם מעל 10 שנות ניסיון הדרכה, מדריך לשעבר בג'ון ברייס. מנוסה. רגוע. חומרים פשוטים וקלים, דוגמאות ותרגילים שממחישים את החומר. מרצה במכללות שונות ואוניברסיטאות וכמובן השתלמויות מקצועיות. אני בא מהתעשייה, אצלי תלמד איך לחשוב כמו מתכנת, על מה להתעכב יותר ועל מה להתעכב פחות, אני אכין אותך לראיונות עבודה. אצלי תצא מתכנת שחושב נכון ויודע איך להתמודד עם העולם של היום.

הוספת תגובה

ביקורות

ת
תומר

עד כה במשך השיעורים אני חייב להגיד שההספק היה מאוד גדול יותר מאצל כל מורה אחר שהייתי אצלו, וכל מי שבעתיד אשאל אותי על מורה פרטי בתחום אני אמליץ על מיקי.

15/06/2018
שתף:
מ
מוניקה

חיבת להגיד שמיקי מורה מדהים ורואים שבאמת אכפת לו. שנאתי תכנות, כבר שקלתי בכלל לפרוש, אני טיפוס פחות טכני וממש לא חנונית. מיקי חיבר לי את התכנות לעולמות התוכן שלי (מלצרות, ובתי קפה ודברים כאלה) הוא הסביר לי דרך הנסיון שלי דברים כמו תורות, מבני נתונים, דיזיין פטרנז. אין הוא אלוף. יש לו שיטה מעולה להעביר את החומר שכשנגמר הזמן בכלל לא שמנו לב (הוא גם תמיד נותן זמן, ולא קובע תלמידים גב לגב) אני ממליצה

15/04/2018
שתף:
מ
משה

למיקי!!! זכיתי ללמוד ממורה מעולה עם ידע ובקיאות בחומר. הקנת לי ידע ,שיטות חשיבה אשר מעבר לתוכנית הלימודים. גם כאשר לא הסתדרתי שפת #c ורציתי ללמוד vb . לאחר השיעור השני אמרת לי שאני בקלות יכול לשנות כיוון ועל כך אני לא מתחרט . אישיותך ושיטות ההוראה שלך הקנו לי כלים וידע רב שישמשו אותי בעבודתי . אז תודה רבה לך.

08/08/2016
שתף:
ש
שי

מיקי מורה אכפתי, מלא סבלנות ומרץ! מעביר את השיעור בכיף. גרם לי להתאהב בג'אווה!! למרות ששנאתי את השפה הזו כשלמדתי במוסד ההשכלה שלי. תמיד נותן כתף ותמיכה גם מעבר לשעות הלימוד (כולל וואטסאפ ושיחות טלפון). לא נותן לך להרגיש בחוסר נוחות - תמיד עוזר באהבה. מיקי לא מודד זמנים, ולפרקים אפילו לימד אותי מעבר לשעות שקבענו. ממש חשוב לו שהתלמיד שלו יצליח!! ממליץ בחום!!!!!!!! לא תצטערו!!!

16/06/2016
שתף: