דלג על הניווט

מורה פרטית מיכאלה עמיאל

מורה פרטית מיכאלה עמיאל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
אשדוד - אשקלון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בחו"ל
משפט מפתח: 
מורה בעלת 10 שנות ניסיון - ילידת בריטניה בוגרת אוניברסיטת קיימברידג', בוחנת לשעבר למבחן IELTS
תיאור המורה הפרטי: 
בעלת ניסיון הוראה של 9 שנים,בעלת תעודת הוראה מטעם משרד החינוך, משתמשת בשיטות לימוד חדשניות ואלטרנטיביות חושבת מחוץ לקופסה, מתאימה את שיטת הלימוד לתלמיד, נותנת יחס אישי לכל תלמיד גם אם השיעור מתבצע כקבוצה. מכינה למבחני בגרות ומבחני פסיכומטרי (לתחום האנגלית בלבד)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, IELTS, מבחן אמיר, אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, אנגלית למבוגרים, העשרה
מורה פרטי לפסיכומטרי - פרק אנגלית
אזור לימוד: 
אשדוד - אשקלון
ערי לימוד: 
אשקלון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
לימוד אנגלית מדוברת כהכנה לבגרות שבע"פ או לכל מי שמעוניין לשפר את הדיבור שלו. לימוד בקבוצות למבחן IELTS עדיפות עד 3 סטודנטים בשיעור.
מחירון מורה פרטי
100 - רמת תיכון \ אנגלית יומיומית
120 - אנגלית עסקית \אקדמאית
150 - שיעור IELTS שעה
215 - שיעור IELTS שעה וחצי
150 - אנגלית מדוברת קבוצה של שלושה
תגובות: 
5
04/02/2019, Limor , 25
מעל 10
מיכאלה מורה מקצועית ונעימה, נהנהתי מאוד ללמוד ממנה. ממליצה בחום!
5
01/08/2018, רותם
מעל 10
Michaela is super professional, she really helped me improve my business English, we placed the focus on verbal communication. Our conversations were interesting, profound and inspiring. I really appreciate the progress we've made. Thank you!
5
06/06/2018, מלכי
מעל 10
מהשיעור הראשון עם מיכאלה הרגשתי שהגעתי למורה נדירה ואיכותית! ברוך השם,זכיתי להכיר אישיות.אני נהנית במיוחד מ:רמת לימוד גבוהה ומאתגרת,הסבר מפורט של כללי ההגיה והדיקציה,הבנה של צרכי הלימודיים והתאמתם אלי באכפתיות יוצאת דופן,בסבלנות וברגישות.מיכאלה איננה 'עוד מורה',אלא היא ייחודית- באופן הגשת החומר ולכל אורך הדרך אני מקבלת ממנה הרגשה שטובתי מול עיניה,בזכותה- התאהבתי מחדש באנגלית,ממליצה בחום!!!
5
01/06/2018, אנדריי
מעל 10
אני לומד עם מיכאלה כבר חצי שנה, כדי לשפר את רמת הדיבור. זאת מורה עם תשוקה מיוחדת ללמד - סבלנות אינסופית, יכולת להקשיב, הבנה מה בדיוק צורך התלמיד באותו הרגע. השיעורים תמיד עוברים בצורה קלילה ונעימה, כאילו אני מנהל שיחה עם חברה, אך יחד עם זאת ניכרת ההשכלה האקדמית שלה בתחום הבלשנות וההסברים על השאלות שלי שנוגעות לדיקדוק, מילון ומבנה המפשט תמיד נענות ברמה של מורה ולא סתם דובר אנגלית.
5
02/04/2018, אביב
4
מיכאלה הייתה מאוד מקצועית ונעימה. היא עשתה מאמץ גדול "להתגייס" לעזור לי למרות הזמן הקצר שהיה לי להתכונן, גם בשעות פחות קונבנציונאליות. בעיקר היא ידעה לשים את הדגש על הנקודות המרכזיות שאני צריך להתמקד בהם - ואכן הצלחתי להגיע לציון שרציתי. ממליץ בחום!
5
12/03/2018, רומן, 29
מעל 10
מיכאלה עזרה לי להתכונן למבחן IELTS - והיא פשוט מדהימה. מורה מנוסה, אכפתית, יודעת לזהות את המקומות החלשים ולשים עליהם דגש. מיכאלה היא אחת המורות הטובות שהיו לי בחיים ואני ממליץ עליה בחום.
5
17/08/2017, אולגה
1
מורה מעולה!!!! השיעור מועבר בצורה מדהימה, מקצועית ואווירה טובה. מיכאלה מאוד מקצועית ויודעת על מה צריך לשים דגש. ממליצה בחום :)
5
06/07/2017, מעיין, 31
מעל 10
ואווו איזה מורה היא!! ממליצה בחום. היא משהו מיוחד גם בתקשורת הבינאישית וגם מבחינה מקצועית. חוץ מהאנגלית שלי שהשתפרה באופן יוצא מן הכלל למדתי כל כך הרבה דברים חדשים ממנה.
5
22/05/2017, אליאל, 20
10
אני הגעתי למיכאלה דרך האתר. אחרי פעמיים שביצעתי טת מבחן הפסיכומטרי הבנתי שאני חייב לשפר את חלק האנגלית שלי והחלטתי לעשות מעשה, דיברתי עם מיכאלה כחודש לפני המבחן, תיאמנו פגישות בזמנים המתאימים לנו (גמישה מאוד) ובעזרת השיעורים איתה ציון חלק האנגלית שלי השתפר באופן משמעותי ועזר לי להתקבל לאן שרציתי . מורה מעולה עם שיטות טובות. ממליץ בחום!!
5
22/11/2016, נעמה, 35
5
מיכאלה היא מורה מקצועית, משכילה ומנוסה. למרות שלא הותרתי מספיק זמן ללימודים לפני הבחינה, מיכאלה השתמשה ביעילות בזמן שנותר בכדי להביא אותי לציון אליו שאפתי במבחני ה IELTS. היכרותה המעמיקה עם דרישות מבחני ה IELTS תרמה לי רבות. מעבר לכל, מיכאלה היא בחורה מבריקה וצנועה אשר חושבת על טובת התלמיד לפני כל דבר אחר. אני ממליצה עליה בחום לכל רמות הלימוד!
5
19/11/2016, אלכס, 47
מעל 10
אני ממליץ על מיכאלה מכל הלב. היא בהחלט המורה הכי טובה שיש. שיטת הלימוד שלה עוזרת להסיג את התוצאות ההכי טובות תוך זמן קצר. היא מאוד מנוסה ואינטליגנטית. השעורים שלה תמיד עוברים באווירה נעימה. בנוסף לשיפור האנגלית היא משפרת גם את הביטחון העצמי. רמת הזמינות שלה גבוהה.
5
19/08/2016, אלון, 34
מעל 10
הנני מהנדס חשמל והגעתי למיכאלה לצורך שיפור יכולת הכתיבה שלי למטרת מבחן שפה - מבחן האיילטס. הגעתי לאחר שכבר ניסיתי קורס מקיף אשר איננו הצליח להביא אותי לרמה הדרושה. לאחר שהגעתי למיכאלה, שמחתי לראות כי ביכולתה להעביר את החומר במקצועיות,יעילות ויחד עם זאת בפשטות. לאחר שניגשתי למבחן בשנית, שיפרתי את הציון בחלק הכתיבה ועברתי את המבחן. המלצתי גם לשאר הנבחנים שלא עברו את המבחן ליצור עמה קשר
5
28/06/2016, tami, 44
1
ממליצה בחום על מיכאלה מורה איכותית, טובה, רצינית ונעימה היה לי העונג ללמוד עימה וכן גם רמת זמינות גבוהה
Alex Gelbish
אני ממליץ על מיכאלה מכל הלב. היא בהחלט המורה הכי טובה שיש. שיטת הלימוד שלה עוזרת להסיג את התוצאות ההכי טובות תוך זמן קצר. היא מאוד מנוסה ואנטליגנטית. השעורים שלה תמיד עוברים באווירה נעימה. בנוסף לשיפור האנגלית היא משפרת גם את הביטחון העצמי. רמת הזמינות שלה גבוהה.
19/11/2016
Maayan Oren
ואווו איזה מורה היא!! ממליצה בחום. היא משהו מיוחד גם בתקשורת הבינאישית וגם מבחינה מקצועית.
06/07/2017