מורה פרטי מורן חדד

מורה פרטי מורן חדד

מורה פרטי למתמטיקה עם ניסיון רב לתלמידי חטיבה/תיכון (3/4/5 י"ל). הכנה ממוקדת לבחינות הבגרות והמכינות.

בן 34. מגליל ועמקים. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה
הוספת תגובה

ביקורות

א
אור

מורה לחיים ללא ספק!יסודי ותותח על

29/05/2018
שתף:
א
אסתר

מאוד מומלץ! מורן ליווה השנה את שני ילדיי (16), (14) בשיעורי תגבור במתמטיקה וגאומטריה. מורן איש צעיר, שהוראת מתמטיקה עבורו היא סוג של שליחות, חכם ונבון, התחבר אל כל אחד באופן שהיה מדויק להם, מקצועי, סבלני ואוהב אדם. בזמן קצר מאוד ניכרו שינויים לטובה ביחס שלהם למתמטיקה - והציונים השתפרו מאוד. מורן לצערנו עזב את הדרום אחרת עוד היה הולך איתנו דרך ארוכה. אם אתם מחפשים מורה מצוין - תעצרו כאן!!!

12/08/2017
שתף:
ב
בן

מורה מצויין בעל ניסיון וידע רב, מורן עזר לי להישאר ב4 יח״ל ולצמצם את הפער משמעותית, חווית הלמידה איתו היא מהנה וטובה מאוד. מורן הרבה מעבר לסתם מורה הוא יצר חיבור איתי מעבר לתלמיד ומורה ובכך השיעורים איתו הרבה יותר מלמדים וטובים, הגעתי בזכותו לתוצאות מצויינת במתמטיקה ללא ספק המורה הכי טוב שהיה לי

31/07/2017
שתף:
ע
עידן

מורה מצויין הגעתי אליו בהתחלה כשהייתי בשלוש יחידות עזר לי לעלות ל 4 יחידות ולשפר את הציונים עוזר תמיד וגם יותר ממורה מומלץ מאוד!

27/07/2017
שתף:
ז
זיו

מורן היקר, תודה על השיעורים הפרטיים שהשקעת בי תוך הענקת כלים להתמודדות בבעיות למידה. בדרכך המיוחדת, הצלחת להביא אותי להישגים לימודיים. בלעדיך, אני בטוח שלא הייתי צולח את בחינות הבגרות. עזרת לי מאוד להתמודד עם קשיים רבים מעל ומעבר ללימודים. הענקת לי בטחון שאני יכול להצליח ואכן הצלחתי. אין מלים בפי להודות לך, אלא להגיד לך תודה ענקית עם המון אהבה. אוהב אותך! זיו ברבי, באר שבע

27/07/2017
שתף:
ר
רן

מורה מעולה! קשוב, סבלני, בעל ידע מקיף מאוד וזמין לשאלות ומתן עזרה מעבר לשעות הלימוד! מומלץ מאוד!!!

27/07/2017
שתף:
א
אסיף

מורה תותח, מקצועי ומלמד על הצד הטוב ביותר. הגעתי למורה בתחילת השנה כשלא הבנתי את החומר וממש תוך זמן קצר מורן פיקס אותי ושיפר אותי בצורה משמעותית והציונים עלו בהתאם. מורה שמלמד גם מעבר בשביל הבנה טובה יותר של הנושא, כל שיעור משכילים יותר ומבינים יותר.

26/07/2017
שתף:
ש
שאול

מורה מצויין, בעל יכולת הסברה מעולה וידע מקצועי רחב. פניתי למורן לפני מבחן סיכום במכינה. החומר לא היה מובן. תוך מס' שיעורים מורן הצליח ללמד אותי את החומר על הצד הטוב ביותר!!! הצלחתי לפתור תרגילים בקלות רבה וללא קושי, את המבחן עברתי בהצלחה רבה. מעביר את השיעור בצורה נעימה ונכונה. ממליץ בחום רב.

16/07/2017
שתף:
ד
דניאל

מורה בעל ניסיון רב, מלמד ביסודיות ובהשקעה. כשהתחלתי ללמוד אצלו לפני כחצי שנה ממש התקשתי במטמטיקה והציונים שלי היו על הפנים. מאז שאני לומד אצלו הרמה שלי עלתה באופן משמעותי, הציונים שלי עלו ובאופן כללי השתפרתי עד כדי רמה שאני עכשיו פותר תרגילים שלפני חצי שנה לא חלמתי על לפתור. בקיצור, מורה מצויין ואני ממליץ עליו בחום.

17/05/2016
שתף: