מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה מורן בן יוסף

סטודנטית לרפואה ומורה מנוסה לפסיכומטרי, עם נסיון רב בקורסים ובשיעורים פרטיים. מלמדת בקצב מותאם לתלמיד באוירה נוחה ונעימה

בת 29. מירושלים והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(10 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140
 

קצת עליי

שמי מורן, לומדת רפואה בירושלים ומלמדת פסיכומטרי. יש לי היכרות רבת שנים עם המבחן, נסיון רב בשיטות הלימוד השונות אותן אני מתאימה לפי אופי התלמיד. יש אפשרות ללימוד כל החומר מההתחלה באופן מובנה ומסודר, או שיעורי חיזוק בנושאים ספציפיים. בין אם אתם עושים פסיכומטרי פעם ראשונה ורוצים יחס אישי או אם אתם כבר למודי פסיכומטרי ושואפים לציון מסויים, אני פה כדי להביא אתכם להצלחה! יחס אישי, אווירה נעימה בשיעור ומחירים נוחים :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

A
Ariel

מורה מאוד מוכשרת, מקצועית וממש כיף ללמוד איתה. היא עזרה לי להכפיל את הציונים שלי אחרי מספר קטן של שיעורים.

20/12/2019
שתף:
ד
דפני

מורן ללא ספק מורה מדהימה! מהשיעור הראשון ולאורך כל תהליך הלמידה קיבלתי את המענה המקצועי הטוב ביותר,יחד עם מתן יחס מעל ומעבר למצופה, תשומת לב לכל פרט ורצון עז להצלחתי. ביצעתי את הפסיכומטרי ללא קורס אלא רק עם שיעורים פרטיים, והצלחתי במבחן היתה הודות לשיעורים אלו. מורן כיוונה אותי בדיוק לחומר הנדרש והתאימה את השיעורים לרמת הידע שלי,תוך הפגנת ידע בכל תחום. ממליצה בחום, למידה אפקטיבית ומכינה למבחן

08/08/2019
שתף:
S
Shir

מורה מצויינת, סבלנית, עניינית וממוקדת. יודעת להכווין לפי הצורך והרמה. מעבר למורה פרטית מורן אכפתית, חמה ומשרה רוגע. ממליצה בחום!!!

01/08/2019
שתף:
מ
מאיה

מורה מדהימה, מקצועית ואכפתית. שולטת בחומר ומעבירה אותו בצורה ברורה. נתנה לי תחושת ביטחון ועזרה לי גם מנטלית להאמין שאני יכולה להשתפר ובזכות זה- שיפרתי את היכולות שלי. תמיד הייתה זמינה גם מעבר לשעות הלימודים לכל בעיה או שאלה.

22/05/2019
שתף:
י
יהל

מורן עזרה לי מאוד בכל נושא שהתקשיתי בו, הכינה אותי לקראת המבחן גם בצורה המנטלית וגם בצורה הטכנית. יכולתי לשאול אותה שאלות לא רק בזמן השיעור ותמיד ניסתה לעזור ולשפר. נעימה מאוד וכיף ללמוד איתה.

26/12/2018
שתף:
S
Stav

למדתי אצל מורן במסגרת קורס הפסיכומטרי, קיבלתי ממנה כל מה שיכולתי לחלום עליו ומעבר. שולטת בחומר שליטה מלאה, בעלת סבלנות אין סופית ונותנת הרבה מעבר הדרוש ממנה בעזרה והכוונה פרטנית, ידעה להצביע בדיוק על מה אני צריך לשפר ואיך כשהייתי אבוד בלמידה, וגרמה לי להגיע לתוצאה ששאפתי אליה.

26/11/2017
שתף:
ד
דפנה

מורן מדהימה! היא לימדה אותי מההתחלה עד הסוף. היא ממש יודעת ליצור אווירה כיפית גם בזמנים מתסכלים. לאורך כל התהליך וביום הפסיכומטרית , לא הייתי לחוצה (ואני ממש טיפוס של לחץ) בגלל הביטחון שקיבלתי ממורן. היה מאוד נח שהיא הייתה מגיעה אלי הביתה. היא מאוד גמישה ואפשר לקבוע כמה שיעורים בשבוע! גם המחירים מאוד נוחים. היא ממש שולטת בכל החומר ויודעת ללמד עם המון סבלנות. בקיצור, ממליצה עליה ממש!

26/11/2017
שתף:
נ
נעה

מורן היתה מדריכת הפסיכומטרי השנייה שלי, והיא כל כך עזרה לי,יש לה המון סבלנות להסביר שוב ושוב והיא מסבירה גם בצורה נוחה להבנה,בנוסף לכל היא תמיד עם חיוך וזה מאוד חשוב! ממליצה מאוד.

25/04/2017
שתף:
מ
משה

מורן היתה מורה שלי בקורס פסיכומטרי. שולטת בכל הנושאים , ומלמדת אותם בצורה בהירה ומובנת. היא מכירה טכניקות פתרון מהירות ומלמדת איך להתכונן נפשית וטקטית למבחן. ממליץ בחום.

24/04/2017
שתף:
נ
נופר

מורה מדהימה!!! מעבירה את השיעורים באווירה כיפית, מסבירה כל דבר בצורה מעמיקה ביותר.

24/04/2017
שתף: