דלג על הניווט
מורה פרטית מורן בן יוסף
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1991
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
סטודנטית לרפואה ומורה מנוסה לפסיכומטרי, עם נסיון רב בקורסים ובשיעורים פרטיים. מלמדת בקצב מותאם לתלמיד באוירה נוחה ונעימה
תיאור המורה הפרטי: 
שמי מורן, לומדת רפואה בירושלים ומלמדת פסיכומטרי. יש לי היכרות רבת שנים עם המבחן, נסיון רב בשיטות הלימוד השונות אותן אני מתאימה לפי אופי התלמיד. יש אפשרות ללימוד כל החומר מההתחלה באופן מובנה ומסודר, או שיעורי חיזוק בנושאים ספציפיים. בין אם אתם עושים פסיכומטרי פעם ראשונה ורוצים יחס אישי או אם אתם כבר למודי פסיכומטרי ושואפים לציון מסויים, אני פה כדי להביא אתכם להצלחה! יחס אישי, אווירה נעימה בשיעור ומחירים נוחים :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה, מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
שוהם, ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
יש אפשרות להדרכת קבוצות תלמידים, בתיאום מראש
מחירון מורה פרטי
120
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
4
26/12/2018, יהל, 22
מעל 10
מורן עזרה לי מאוד בכל נושא שהתקשיתי בו, הכינה אותי לקראת המבחן גם בצורה המנטלית וגם בצורה הטכנית. יכולתי לשאול אותה שאלות לא רק בזמן השיעור ותמיד ניסתה לעזור ולשפר. נעימה מאוד וכיף ללמוד איתה.
5
26/11/2017, Stav, 25
מעל 10
למדתי אצל מורן במסגרת קורס הפסיכומטרי, קיבלתי ממנה כל מה שיכולתי לחלום עליו ומעבר. שולטת בחומר שליטה מלאה, בעלת סבלנות אין סופית ונותנת הרבה מעבר הדרוש ממנה בעזרה והכוונה פרטנית, ידעה להצביע בדיוק על מה אני צריך לשפר ואיך כשהייתי אבוד בלמידה, וגרמה לי להגיע לתוצאה ששאפתי אליה.
5
26/11/2017, דפנה , 22
מעל 10
מורן מדהימה! היא לימדה אותי מההתחלה עד הסוף. היא ממש יודעת ליצור אווירה כיפית גם בזמנים מתסכלים. לאורך כל התהליך וביום הפסיכומטרית , לא הייתי לחוצה (ואני ממש טיפוס של לחץ) בגלל הביטחון שקיבלתי ממורן. היה מאוד נח שהיא הייתה מגיעה אלי הביתה. היא מאוד גמישה ואפשר לקבוע כמה שיעורים בשבוע! גם המחירים מאוד נוחים. היא ממש שולטת בכל החומר ויודעת ללמד עם המון סבלנות. בקיצור, ממליצה עליה ממש!
5
25/04/2017, נעה, 22
מעל 10
מורן היתה מדריכת הפסיכומטרי השנייה שלי, והיא כל כך עזרה לי,יש לה המון סבלנות להסביר שוב ושוב והיא מסבירה גם בצורה נוחה להבנה,בנוסף לכל היא תמיד עם חיוך וזה מאוד חשוב! ממליצה מאוד.
5
24/04/2017, משה, 28
מעל 10
מורן היתה מורה שלי בקורס פסיכומטרי. שולטת בכל הנושאים , ומלמדת אותם בצורה בהירה ומובנת. היא מכירה טכניקות פתרון מהירות ומלמדת איך להתכונן נפשית וטקטית למבחן. ממליץ בחום.
5
24/04/2017, נופר, 23
מעל 10
מורה מדהימה!!! מעבירה את השיעורים באווירה כיפית, מסבירה כל דבר בצורה מעמיקה ביותר.
נועה רובין
מורן הייתה מורה שלי בפסיכומטרי, והיא נתנה לי את הכלים כדי להצליח!! מורן העבירה את השיעורים בצורה כיפית עם אווירה טובה והסבירה כל דבר עד שלא היה אחד שלא הבין! ממליצה בחום!!
24/04/2017
אשל קרפ
אין על מורן. מורה ממש טובה. הסבירה לנו את החומר בצורה טובה ומובנת. ונתנה יחס אישי ומיוחד. מומלץ בחום לקחת אותה כמורה. הייתי תלמיד שלה לארוך הקורס.
24/04/2017
Roy Arad
למדתי אצל מורן לבחינת הפסיכומטרי ואין ספק שבזכותה השתפרתי פלאים בכל הנושאים והסימולציות שלי עלו בצורה משמעותית. היא מלמדת את החומר בצורה מעולה שגורמת להבנה אמיתית ולא רק לפתור תרגילים. בנוסף איך אפשר שלא לציין את היחס האישי, הליווי וההתעניינות לאורך התקופה. אני ממליץ בחום!
24/04/2017