דלג על הניווט
מורה פרטית מאיה שרעבי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
בוגרת רימון ומכללת BPM לסאונד, בעלת אולפן הקלטות בתל אביב. "השמיים הם לא הגבול!"
תיאור המורה הפרטי: 
בוגרת בית הספר למוזיקה רימון, לימודי משחק ומנהלת אולפן. בשיעורים הראשונים אני מגלה את הסגנון והניצוץ הייחודי של כל תלמיד ומפתחת איתו את היכולות המוזיקליות שלו. בשיעור נרכוש טכניקות קוליות בשירה מקצועית, נשימה נכונה ,פיתוח שמיעה, דיקציה והגשת טקסט,בטחון ונוכחות על הבמה. ותרגילי שחרור קוליים ,תנועתיים וחימום לפני עליה לבמה.על מנת שנוכל למקסם את חווית השיעור אני עובדת בשיתוף יצירתי ואומנותי עם התלמיד כגון בחירת שירים לפי רצון ובחשיפת התלמיד למוזיקה ושירים בסגנונות שונים. במהלך השנים רכשתי ניסיון עם גדולי האופרה בישראל ובמקביל רכשתי ניסיון בשירה רוקיסטית שמשלבת בתוכה חיספוס בסגנון ג׳ניס ג׳ופלין. השיעור נבנה בהדרגה ובקצב המתאים לתלמיד תוך כדי שמירה על מיתרי הקול ופיתוחם בדרך הנכונה ביותר!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - פיתוח קול
אזור לימוד: 
בקעת אונו, חולון - בת ים, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
בעלת אולפן הקלטות, נותנת מענה גם למי שרוצה להקליט שיר לכל מטרה! *מלמדת בכל הרמות ובכל הגילאים! *השיעורים מתקיימים באולפן הביתי.
מחירון מורה פרטי
100
תגובות: 
5
26/06/2019, חן, 26
מעל 10
אני מדובב במקצועי והרגשתי צורך לעבוד עם הקול שלי עם מורה מקצועי ומאיה ללא ספק הייתה התשובה שלי, עבדה איתי על תפקידים, פיתחה לי את הקול וחיזקה לי את כל ענייני הנשימה והטכניקה, בזכותה קיבלתי תפקידים כי ידעתי איך להפיק ולשלוט על הקול שלי, מורה מעולה.. ממשיך לקחת אצלה שיעורים אחת לשבוע..
5
17/06/2019, אלין, 26
מעל 10
ווואו!מאיה מורה פשוט מעולה, אחרי הרבה מורים שעברתי היא ממש תרמה להתקדמות שלי וגרמה לי להרגיש הכי בנוח בעולם! פיתחה לי את השמיעה המוזיקלית,אני כותבת שירים והיא לימדה אותי ללוות את עצמי בפסנתר ואפילו הקלטתי אצלה באולפן כבר 2 שירים, אני אצלה כבר שנה ונהנת מכל רגע!
5
02/03/2019, טניה, 19
מעל 10
מאיה מורה מקצועית ופשוט כיף איתה! לומדת אצלה כבר כמה חודשים ומרגישה שיפור, תמיד רציתי ללמוד גם פסנתר בנוסף לפיתוח קול ומאיה מלמדת אותי בנוסף לפיתוח קול גם ליווי על פסנתר, פתחה לי את הראש בכל הנוגע לשירה ולמוזיקה בכלל, עושה את הדרך במיוחד אליה משוהם.(:
5
06/02/2019, נוי, 21
מעל 10
מאיה היא המורה הכי מקסימה ומגניבה שפגשתי! מעבירה את השיעור באנרגיות הכי טובות, לימדה אותי בנוסף לפיתוח קול גם ללוות את עצמי בגיטרה, אז אנחנו עושות חצי שיעור פיתוח קול ובחצי השני לימוד גיטרה. לומדת אצלה כבר חצי שנה ונהנת מכל רגע!
5
11/11/2018, עידן, 24
מעל 10
הגעתי למאיה דרך האתר וגילית מורה מקצועית, סבלנית, לא התחברתי לכמה מורים שלמדתי אצלם עד שהגעתי למאיה, תמיד בחיוך ובאנרגיות טובות,התביישתי מאוד בהתחלה לשיר והיא גרמה לי להרגיש בנוח,הגעתי בהתחלה עם חברה רצינו לקחת שיעור ביחד. ואחרי כמה שיעורים התחלנו לקחת שיעורים בנפרד אצל מאיה, מאיה לימדה אותי בנוסף גם קצת גיטרה כי רציתי ללמוד ללוות את עצמי, ממליצה עליה מאוד!
5
11/11/2018, עידו, 29
מעל 10
מאיה מורה מקסימה! אני כותב ומלחין ורציתי לקחת שיעורי פיתוח קול בשביל הכיף ובשביל להשתפר, אני אצל מאיה כבר כמה חודשים וכבר מרגיש שיפור, בנוסף הקלטתי אצלה סקיצות לכמה מהשירים שלי, תמיד יש אנרגיות טובות בשיעור ואני לומד ממנה המון! ממליץ עליה בחום!!!!
5
07/11/2018, בר, 21
מעל 10
באתי למאיה כי רציתי להתקבל ליורם לוינשטיין ובית צבי(בתי ספר למשחק)באתי אליה ללא רקע בשירה,היא שינתה לי את השירים שבחרתי לאודישנים לשירים שהיא חושבת שיתאימו כדי להתקבל,עבדה איתי על הטקסטים,עבדה איתי על איך להגיע לאודישן,השמעתי לאמא שלי הקלטה שלי אחרי שלקחתי אצל מאיה שיעורי פיתוח קול והיא לא האמינה שזו אני!בזכות מאיה התקבלתי לשני הבתי ספר למשחק שכ"כ רציתי והיום אני סטודנטית למשחק!מאיה את ענקית,תודה!
5
30/10/2018, אסף, 22
מעל 10
הכרתי את מאיה דרך האתר, וגיליתי מורה מדהימה! בהתחלה התלבטתי אם ללמוד פיתוח קול כי אני שר נטו בשביל הכיף ומאז שהתחלתי קבעתי לי יום בשבוע שבו אני הולך למאיה . היא לימדה אותי גם ללוות את עצמי בגיטרה,לימדה אותי טכניקה בשירה, עובדים על נשימה נכונה, בדיוק מה שרציתי והייתי צריך. ממליץ לכל מי שמתלבט פשוט לקבוע שיעור!
5
29/10/2018, שירה, 23
מעל 10
באתי למאיה עם עוד חברה כי התביישתי קצת לשיר, ומאז אנחנו לוקחות אצלה שיעור יחד.אני גם כותבת ומלחינה על פסנתר, השמעתי למאיה כמה מהשירים שלי ובלי לחשוב פעמיים היא הקליטה אותי באולפן שלה, פשוט שיהיה לי, וזה ממש ריגש אותי. פיתחה את השמיעה שלי ואפילו הביאה לי טיפים על ליווי בפסנתר. אני אצלה כבר עוד מעט שנה ומרגישה שאני משתפרת בשירה, בכתיבה בדרך הלחנה, כל כך עזרה לי וממשיכה לפתח את היכולות שלי,תודה!!
5
28/10/2018, דנה, 20
מעל 10
מאיה מורה מקצועית ומדהימה! הייתי אצל כמה מורות לפיתוח קול ואיתה היה לי הכי חיבור. פיתחה לי את השמיעה המוזיקלית,הכירה לי אמנים חדשים שלא הכרתי קודם(כמובן בסגנון שאני אוהבת), קלטה אותי ואת מה שמיוחד בשירה שלי ופיתחה את זה. נותנת הרגשה שתמיד יש לאן לשאוף ולהתפתח.
5
28/10/2018, בוריס, 49
מעל 10
הבת שלי בת ה12 לומדת אצל מאיה כבר שנתיים, ברצוני להמליץ על מאיה, היא פיתחה אצל ביתי את הביטחון לשיר, לעמוד על במה. מאז שהיא לומדת אצל מאיה משתתפת בטקסי בית ספר, אחרי שמאיה עבדה איתה על שירים ועל הקראת טקסטים התפתח אצלה הביטחון העצמי, עשתה אותי אב גאה, תודה מאיה!
5
26/10/2018, פולי, 19
מעל 10
מצאתי את מאיה אחרי הרבה חיפושים אחר מורה לפיתוח קול והגעתי אליה דרך המלצה של חברה טובה. אני באתי עם רקע מוזיקלי ממגמת מוזיקה ורציתי לגשת לבחינות של הלהקות הצבאיות, מאיה הכינה אותי לבחינות ולמה שהולך להיות שם ולבסוף התקבלתי, ממשיכה לקחת אצלה שיעורים כי אני מרגישה שאני רוצה וצריכה, מאיה נתנה לי המון טיפים לאיך להשתמש נכון בקול ואיך להפיק אותו בצורה נכונה והשתפרתי פלאים.
5
26/10/2018, טל, 31
מעל 10
מאיה מורה מקסימה! אני לומדת אצלה כבר חצי שנה,מקצועית מאוד, יודעת את העבודה. יש לה ידע רחב בסגנונות, ממה שהבנתי ממנה היא מלמדת משירה קלאסית עד רוק. היא נורא גמישה מבחינת שעות מה שנורא עזר לי כי אני סטודנטית. לקחתי אצלה הרבה שיעורים כפולים של שעתיים שבהם לימדה אותי בנוסף לפיתוח קול גם איך ללוות את עצמי בגיטרה. אלופה!
5
14/10/2018, ניר, 26
מעל 10
עושה את כל הדרך מרעננה בשביל להגיע למאיה כי היא פשוט המורה הכי טובה שיצא לי לעבוד איתה! אני סטודנט לפיזיקה, באתי אליה עם חוסר ידע ופשוט אהבה למוזיקה ולשירה, ומאז פעם בשבוע מקדיש זמן לעצמי בשביל נטו להנות ולשיר כי זה עושה לי טוב על הלב, לא בגלל שאני רוצה להיות זמר.. הכירה לי מלא אמנים,ופיתחה לי את השמיעה המוזיקלית פלאים! לומד אצלה כבר שנה!
5
14/10/2018, זהבה, 26
מעל 10
מאיה מורה מקצועית ומעבירה את השיעורים בכיף! לומדת אצלה כבר מעל שנה וחצי, נורא נוחה גם מבחינת זמנים.. אני עשיתי אצלה שיעורים בבוקר (וזה היה לי ממש ממש נוח כי רוב המורים שפניתי אליהם מלמדים רק בשעת הערב).
5
11/10/2018, פזית, 31
מעל 10
מורה מ-ע-ו-ל-ה!! סבלנית וקשובה, נותנת את חופש הבחירה בשירים ובסגנון המוזיקלי..אני בכלל באתי מרוק, לימדה אותי טכניקה מעולה לשירת רוק מקצועית, מעבר לזה יש למאיה ניסיון נרחב בכל הז'אנרים! אין עלייך מאיה!
5
24/06/2018, קובי, 49
מעל 10
ברצוני להמליץ על מאיה, מורה סבלנית ומקסימה. מלמדת את בני בן ה12 כבר מעל שנה, עם גישה טובה לילדים, ניכר שיפור רב מאז שבני לקח את השיעורים והוא נהנה מכל רגע!
5
23/06/2018, תום, 23
מעל 10
מאיה מורה ממש מעולה! מעבירה את שיעורי הפיתוח קול בדרך נעימה ומקצועית! אני גם כותב שירים ומלחין, מאיה עבדה איתי על השירים שלי וחיזקה אותי כיוצר וכאומן, הקלטתי אצלה באולפן הביתי שהקימה, ממליץ בחום!
5
23/06/2018, ספיר, 24
מעל 10
אחרי שעברתי מספר מורים בפיתוח קול הגעתי למאיה,מורה מדהימה ותמיד קשובה לרצון התלמיד! מלמדת עם המון סבלנות, לא לחשוב פעמים!פשוט לקבוע שיעור!
5
27/01/2018, יסמין, 26
מעל 10
מורה מקצועית מאוד! כבר תקופה שאני לומדת אצלה ויש תוצאות משמעותיות. יחס אדיב והמון ידע בפיתוח קול. ממליצה בחום!
5
23/11/2017, עדן, 23
מעל 10
מאיה מורה מקסימה קשובה ומקצועית, התלבטתי בין המון מורים והגעתי אליה גם מהמלצות ששמעתי עליה ואני מאוד שמחה על הבחירה שלי. אני מרגישה שיצאתי מהשיעורים עם המון ידע (מעבר לכייף שהיה בכל שיעור) ואין ספק שהיא היחידה שמלווה אותי מאז שהכרנו. מאיה את מדהימה!!
5
09/11/2017, סיון, 35
מעל 10
המורה מאיה מקסימה ומוכשרת יודעת להעביר את החומר מפגינה ידע רב עוד בהרבה תחומים הקשורים בנושא שזה עזר לי בנוסף. אחלה מורה.אחלה בחירה.
5
31/10/2017, אילנית, 44
1
אשמח לעשות שיעור היום באחד עם מתאים או מחר בשעות הבוקר