מורה פרטי

מורה פרטי מאור יחיה

שיעורים פרטיים בכייף :)

בן 44. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

מלמד פסיכומטרי, אנגלית ומתמטיקה מ-1997 וג'ימאט בשנים האחרונות. בעל ניסיון בהוראת יחידים וקבוצות, בעלי לקויות למידה, תלמידים מתקשים ותלמידים מצטיינים הזקוקים לציונים גבוהים במיוחד. מועדי השיעור, המחיר, אופן הלימוד ושיטות הלימוד מותאמות באופן אישי לכל תלמיד. כותב חומרי לימוד יחודיים לכל תלמיד על פי צרכיו וזמין גם בין השיעורים. יוצר האפליקציה "פסיכומטרי נייד" (חפשו אותה בחנות של גוגל).

ביקורות

ש
שובל

מאור מורה מעולה! מלמד עם הרבה סבלנות, מתאים את עצמו לתלמיד, נותן מוטיבציית למידה, מקנה ביטחון ודוחף למצויינות! משרה אווירה טובה ואנרגיות חיוביות! מקצועי, זמין, חייכן ואדיב במיוחד. למדתי אצלו למבחן הפסיכומטרי והצלחתי לשפר ב150 נקודות יותר מהמבחן הקודם, וכל זה במחיר סביר והוגן! לא סתם אומרים שאסור להתפשר על מורה טוב, אז אם אתם מחפשים מורה מקצועי שיוביל אתכם להצלחה, אל תחשבו פעמיים! ממליצה בחום!(:

31/10/2017
שתף:
מ
מורלורן

מאור הוא מורה נפלא, אנרגטי, ממוקד, סבלני מאד . נותן תחושה של מצוינות ושואף ל100% עם התלמידים שלו. שיטות הלימוד שלו מגוונות ומתאימות לכולם, נעים הליכות, אדיב . מחיר לשיעור זול ונוח. מורה מספר אחד וחשוב לציין- מבריק בשכלו. :)

24/09/2017
שתף: