מורה פרטי מאור אביטן

מורה פרטי מאור אביטן

מורה למתמטיקה ולמדעי המחשב בכל התחומים וכל הרמות, עם ניסיון של 4 שנים בחינוך בני נוער בהכנה לבגרויות ולמבחנים

בן 32. מתל אביב-יפו. בוגר מכללה - האקדמית תל אביב - יפו.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

בן 28, בוגר תואר ראשון למדעי המחשב במכללת האקדמית תל אביב-יפו, מנוסה בשפות תכנות רבות C , C++, C# , JAVA, JavaScrupt ,HTML, CSS, sql assembler. הבנה של נושאים מורכבים בתחום מדעי המחשב, אלגוריתמים ומבני נתונים. במהלך השנים האחרונות הכנתי תלמידים רבים לבגרויות מתמטיקה 4 יחידות, עזרה בקורסי תכנות ונושאים הקשורים למדעי המחשב ומתמטיקה. ניסיון חינוכי של כל גלאי הנוער.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
ניר

מאור הכין אותי לבחינה בשפת c ברמה הכי טובה שייש , גילה את החולשות שלי בשיעור הראשון ומשם נתן לי כלים להתמודד איתם , מורה מקצוען ואיכותי אני ממליץ .

14/04/2019
שתף:
ר
רן

מורה נהדר, מעביר את החומר בצורה ברורה ונוחה להבנה נותן יחס אישי : תמיד זמין לשאלות ועזרה גם מעבר לזמן השיעור ממליץ בחום למי שצריך עזרה בתחום .

18/01/2018
שתף:
‫נדב

מאור מורה מצוין. חשוב לו ההצלחה שלי גם אחרי השיעור ולא רק בזמן השיעור. מסביר כל דבר לעומק וחשוב לו מאד שתבין את החומר כמו שצריך.

09/01/2018
שתף:
ד
דניאל

מאור מורה מצוין, את כל העזרה הוא נותן ולא רק בזמן השיעור, גם אחריו. נותן יחס אישי ומורגש שהוא אוהב ללמד. נתן לי ידע רב בתכנות.

24/12/2017
שתף:
ת
תום

מאור הוא מורה שלעולם לא יוותר עלך והוא ימשיך וימשיך להיות אתך עד שתתצליח, אני הגעתי אליו בלי ידע על תכנות ועכשיו אני גאה לומר שאני יודע(ככה ככה...XD )

13/12/2017
שתף:
א
אלעד

מאור מראה בקיאות בחומר, מסביר אותו בצורה טובה מאוד, גמיש בשעות הפגישה, וגם הציע עזרה מעבר לשעות הלימוד. מומלץ!

16/02/2017
שתף:
ע
עמרי

מאור הוא מורה מצוין, מלמד בצורה נהדרת, הוא הסביר לי את כל הדברים שלא הבנתי במתינות ובסבלנות רבה. השיעור עבר ממש בכיף. ממליץ מאוד!!

30/10/2016
שתף:
נ
נופר

הייתי יום לפני בחינה ופניתי אלייך כדי לקבל עזרה, עזרת לי בנושאים שלא ידעתי, הסברת לי את החומר בצורה הכי טובה שאפשר, עד שראית שהבנתי הכל. לכל מי שרוצה להבין את החומר ולהצליח, ממליצה ללמוד אצל מאור.

06/09/2016
שתף: