דלג על הניווט
מורה פרטי לירן שי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1984
אזור מגורים: 
נתניה והסביבה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - חיפה
משפט מפתח: 
מורה בעל תואר ראשון בלשון עברית. מנוסה בהכנה לבגרויות בלשון הבנה והבעה. בעל נסיון רב בעבודה עם תלמידים מתקשים, סטודנטים
תיאור המורה הפרטי: 
מורה מנוסה ללשון. בעל תואר ראשון בלשון עברית מאוניברסיטת חיפה. מתמחה בהכנה לבחינות בלשון והבעה לבגרות. תלמידי בית ספר, חטיבה, לקויי למידה, סטודנטים ללשון, הוראה, וחינוך. מיומן בלימוד והעברת כל החומר לבגרות מא' ועד ת'. שיעורים בכל הרמות. עברית כהבנה כתיבה והבעה. בגרות. קורסים אקדמיים ומכללות. שיעורים בבית התלמיד/מורה. ניתן להתקשר גם בסופי שבוע, בערבים או לשלוח הודעת אס אמ אס.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להבעה - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי ללשון - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה
מורה פרטי לאזרחות - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - יסודי, כתיבה אקדמית, הבנת הנקרא
מורה פרטי לפילוסופיה - פילוסופיה יוונית, פילוסופיה הודית, אקסיסטנציאליזם
מורה פרטי לשיעורי בית - עברית
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, חדרה וישובי עמק חפר, נתניה והסביבה, רעננה - כפר סבא, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
גבעתיים, הרצליה, חיפה, כפר יונה, כפר סבא, נתניה, רמת גן, רעננה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
גמיש. יש אפשרות ל2 תלמידים/ות המצויות בקצב קרוב בחומר בהתאם למחיר, תוך התחשבות וגמישות. 180 לשני תלמידים. 250 לשלושה. בתלות בהתאמה בקצב החומר.
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
125 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
30/05/2019, Michael, 19
מעל 10
הגעתי אל לירן כאשר הבנתי שאת החומר שהמורה מלמדת בכיתה אני לא מבין. לירן עזר לי מאוד ונתן לי טיפים שעזרו לי מאוד בבגרות בלשון. תודה רבה לירן נהנתי מאוד. ממליץ בחום!
5
27/01/2019, רון, 21
3
הגעתי אל לירן כמה ימים לפני בגרות בלשום על מנת לשפר את הידע. אין ספק שהבחירה היייתה נכונה, לירן עזר לי בהבנת החומר והכין אותי לבגרות. ממליץ בחום !
5
05/07/2018, gil, 33
4
לירן היה קשוב וסבלני, חזר על החומר כמה שצריך עד שהנושא היה מובן. בלי ספק אחזור בהמשך התואר לחיזוק. היה גמיש וזמין ופתח עבורי את לוח הזמנים שלו כולל בסוף השבוע. ממליץ מאוד בחום
5
20/06/2018, אופיר, 48
8
לירן מורה סופר-מקצועי בלשון, שולט בחומר ברמה הכי גבוהה שיש, אך לא בזאת מסתכמת חווית הלימוד החיובית איתו. הוא נותן מעצמו 110% לטובת הצלחה התלמיד, באיכפתיות ו"שותפות לדרך" שלא פגשנו עד היום אצל מורים פרטיים אחרים. ללא ספק מומלץ בחום!!! לירן - תודה רבה רבה!!!
5
11/04/2018, שיר, 24
מעל 10
אני תלמידה במכללה והתקשתי מאוד בלשון. לא עברתי את מועד א׳. ממצב של ידע בסיסי מאוד בלשון ,אחרי כמות מעטה של שיעורים הספקנו לכסות חומר של סמסטר שלם .לירן עזר לי לעבור את מועד ב׳ ולהגיע לציון של 80 מעבר לזה, ללירן מאוד אכפת מהתלמידים שלו, הוא מקדיש המון מזמנו האישי ומוכן להתגמש בשעות הלימוד
5
07/02/2018, מיכה, 30
מעל 10
אדם מדהים קודם כל ומקצועית הוא המורה הטוב ביותר שיש ללשון מקפיד על הדברים הקטנים ויסודי מאוד . אני יותר ממליץ על לירן לדעתי מי שרוצה להצליח במקצוע הזה חייב ללמוד אצלו. אני עוד לא יודע את הציון שלי אבל בטוח בציון שאני אקבל בזכותו. אז תודה רבה לך לירן אני נהנתי מאוד.
5
28/10/2017, גלעד, 41
מעל 10
ברצוני להמליץ על לירן. לירן, בעל השכלה רחבה וידע כללי, מסביר את חומר הלימוד בצורה יסודית, ברורה ומקצועית. אכפת לו מהתלמיד, קשוב לרצונותיו וחשוב לו שהתלמיד יצליח.
5
14/09/2017, יפעת, 50
מעל 10
מורה מצוין, רציני, מסור עם יחסי אנוש מעולים. מלמד ברגישות ובנחישות. הדרך שבה נרתם לטובת הצלחת התלמיד ממש ראויה להערכה, והתוצאה דיברה בזכות עצמה. מה שבהתחלה היה נראה כמשימה בלתי אפשרית, הוכח האפשרי. לירן הצליח לגרום לבן שלי לגשר על פער רציני בחומר הלימודי בזמן מאוד קצר. ממליצה מאוד!!!
5
11/07/2017, דניאל, 29
5
שמי דניאל סטודנטית להוראה, במסגרת הלימודים ההיתי צריכה לעבור שני קורסים בלשון. מאוד התקשתי, ובעזרת לירן עברתי את המבחנים. יש לציין שלא ידעתי כמעט כלום מהחומר ובמספר מועט מאוד של שיעורים לירן הצליח לעזור לי להשלים את כל החומר ולעבור את הבחינות. מורה מעולה וקשוב.
5
03/06/2017, מיה, 44
מעל 10
לירן מורה מעולה המפגין שליחות חינוכית, מעודד לפיתוח מצוינות ומעורר מוטיבציה בתלמידיו. בעל יד מקצועי רחב אופקים מעניק יחס אישי החדרת אמונה ולהט. אחרי 2 שיעורים הציון בעבודה היה 100. ממליצים בחום.
5
18/05/2017, בר, 19
1
שמי בר מרמת גן תלמיד כיתה י'. פניתי ללירן לקראת מבחן מסכם שנתי לציון לבגרות, כאשר לא ידעתי את החומר כמעט בכלל. לירן ניסה להתגמש איתי בכל דרך אפשרית לגביי השעות בהם אלמד והקדיש מזמנו וממרצו לעזור לי בשיעור בו נפגשנו ממש לפניי המבחן הסופי. השיעור עם לירן עזר לי בזמן קצר מאוד יחסית להבין הרבה יותר טוב תחומים מגוונים אותם לא הבנתי במשך השנה. עזר לי להשלים פערים גדולים. המורה מצויין. מומלץ בחום!
5
19/04/2017, מיקי, 59
1
הגעתי ללירן דרך האינטרנט כשחיפשתי מורה ללשון לבת שלי. לירן אדם אכפתי, מקצועי ונעים שהביא את הבת שלי מחוסר הבנה מוחלט בלשון למצב, אחרי שיעור אחד, שהיא יכולה להתמודד עם המקצוע שכבר לא עלום בפניה. אני ממליצה על לירן מכל הלב.
5
24/03/2017, חן, 20
מעל 10
ממליצה!!! לירן מורה מעולה, אכפתי, מקצועי מאוד, מעביר את השיעור בצורה נעימה, מעניינת ומקצועית, גמיש בשעות ומנוסה מאוד!
5
23/03/2017, אופיר, 26
1
מורה מצויין, ואיכפתי. יודע את החומר ברמה גבוהה מאוד, יודע ללמד את כלל סוגי התלמידים והאנשים וידע גם להתגמש בצורה מדהימה בהתאם לאורח החיים שלי כבחור העוד משרה מלאה. ממליץ בחום!
5
22/03/2017, אבירן, 23
10
אני התקשתי מאוד בבגרות בלשון וחיפשתי מורה פרטי שיעזור לי, אני הגעתי ללירן דרך האינטרנט, לירן מורה מצויין ומקצועי עם הרבה ידע ואכפתיות מדהימה, בזכותו עברתי את הבגרות בלשון עם ציון גבוה מאוד! ללירן יש דרך לימוד יעילה ומקצועית שיעזור לכם לעבור את הבגרות באופן הכי טוב שאתם יכולים! לירן מורה מאוד מסור ואכפתי הוא ליווה אותי לאורך כל תקופת הבגרות שלי בלשון ואחריה! ממליץ ביותר!!!
5
02/12/2016, אוראל
1
אני עושה קורס באו"פ ופניתי אל לירן לאחר שהנושא האחרון שלמדנו בשיעור לא היה לי ברור. שלחתי לו את השיעורים ואת הסיכומים מהשיעורים האחרונים והוא עבר עליהם מיוזמתו על-מנת שיוכל לעזור לי. לירן הקדיש מזמנו ועזר לי בסבלנות ובאכפתיות הן בלימוד המערכת של האתר והן בשיעורי הבית. ממליץ מאוד.
5
22/06/2016, איתן, 33
5
מורה מצויין ומתודי עם הרבה סובלנות והבנה לתלמיד עם גישה נכונה לשיעור והתחשבות בקשיים ממליץ בחום רב
יעל קבילו
מורה אקדמאי מעולה ואכפתי. ממליצה ביותר! אני מורה בבית ספר מזה שנים רבות ולקחתי קורסים באוניברסיטה הפתוחה בתולדות הלשון העברית, לשון המקרא, ותורת הניקוד. הקורס הוא הרבה מעבר לרמה רגילה של תואר בחינוך. תחילה התקשיתי מאוד. פניתי ללירן והוא באמצעות שיטה עקבית והבנייה ברורה של מהלך השיעורים הצליח להביא אותי לרמת ידע בלשון ולהצלחה שלא באמנתי שיש סיכוי שאגיע אליה עברתי את כל הקורסים בהצלחה. לירן מלמד בעקביות, בקפדנות, בעל תשומת לב לפרטים ומתעניין בין שיעור לשיעור במידת ההתקדמות. מורה לחיים!
18/04/2017
מיכל הר זהב
היי, אני אמא לילד בכיתה י'. לבן שלי היה בלאגן בראש עם כל החומר שנלמד . בנוסף היה לחוץ לפני מבחן, כיוון שבמבחן קודם עבר בקושי. לירן הגיע ובשיעור של שעתיים סידר אותו בציון 86. ממליצה מאוד! מיכל
01/06/2017