מורה פרטי ליאור  טמיר

מורה פרטי ליאור טמיר

ללמוד לשיר בצורה מקצועית כמו שתמיד רציתם, להתבטא כמו שתמיד חלמתם.

בן 35. מרמת גן - גבעתיים. בוגר מכללה - רימון.
 
₪200 לשעה בבית המורה
₪200
 

קצת עליי

אז מה באמת זמר טוב צריך? טכניקת שירה נכונה - המפתח להתקדמות ולשליטה בכלי שלנו - הקול. אינטרפרטציה - לדעת לעבוד עם טקסט, להביע רגש ולרגש את הקהל שלנו. להכיר סגנונות מוזיקליים ומושגים בעולם המוזיקה - בקיצור, להיות מקצוען! ולבסוף - חיבור לעולם האמיתי - הופעות, הקלטות, סדנאות - כמה שיותר שעות טיסה על במה ומול קהל. כמה מילים עלי: אני ליאור, ואני זמר ומורה לפיתוח קול. בעשור האחרון אני מלמד זמרים בכל הרמות ורואה את הקשיים שאיתם אתם מתמודדים. למדתי במשך 12 שנים אצל 9 מורות לפיתוח קול, כדי לצבור מגוון רחב של טכניקות וסגנונות. בנוסף לכך, למדתי משחק ומחזות זמר ב-בית צבי ומוזיקה בבי"ס רימון, והתמחיתי בשלושה קורסים נוספים בהוראת מוזיקה. היום אני שמח להעביר את הידע שלי הלאה.

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דוד

ליאור הוא מורה מצוין, מקצועי, מסור להתקדמות התלמיד. תודה רבה על האמונה הגדולה, הרצון הגדול לעזור ועל השלווה שמרגיעה ועוזרת להתקדם

13/09/2019
שתף:
ע
עידו

גילוי נאות: הגעתי לליאור במסגרת מאוד מצומצמת ומואצת של שלושה שיעורים על מנת שיעזור לי להתכונן לקראת תחרות שירה. זו אינה המסגרת הסטנדרטית והבריאה של שיעורי פיתוח קול. הופתעתי לגלות מורה מקצועי, סובלני ואדיב שידע לקרוא אותי תוך מספר רגעים, להתאים את עצמו ולתת לי כלים שלא קיבלתי באף מסגרת אחרת, ושהשיפור בעזרתם הורגש כמעט מיידית. ממליץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את יכולות השירה שלו 10 צעדים קדימה

01/08/2019
שתף:
ד
דניאל

אני לומד אצל ליאור כעת בדיוק חצי שנה, כבר על השיעור הראשון, ראיתי שמדובר באדם הגון, מקצועי ופרקטי, שווה כל שקל שביזבזתי עליו, הגעתי אליו עקב עבודה על מיני אלבום בכורה ואחרי שהייתי אצל מורה אחרת לפיתוח קול, משירה מאוד עצורה ומאומצת, לחוצה ולא ברורה, כעת אחרי חצי שנה אני מרגיש פי 10 יותר נינוח ומודע לשירה שלי, וכל זה בעיקר בזכותו של ליאור,

20/05/2019
שתף:
ה
הדר

שני הבנים שלי שי 15 לי 13 לומדים אצל ליאור טמיר פיתוח קול לשי יש קשיים חברתיים אין לו כמעט חברים בני גילו או צעירים ממנו בכמה שנים או מבוגרים כתוצאה מלימוד פיתוח קול השתפר ביטחונו העצמי ומעמדו החברתי והיום הוזמן ליום הולדת ״כאורח כבוד״ אני מרגיש ויודע שזה בזכות העובדה שהישתפר מאד בשירה גם אצל אצל לי אחיו הצעיר ״בגיל ההתבגרות״ חל שינוי לטובה בביטחון העצמי אני ממליץ לפתח אצל הילדים שלכם כישורים

03/05/2019
שתף:
ע
עדי

לאחר חששות רבות להתחיל את שיעורי פיתוח הקול, קיבלתי מליאור את תחושת הביטחון והתמיכה לאורך כל הדרך. ליאור בעל ידע רב ומקנה כלים רבים בתחום. בנוסף הוא מצליח להבין את המצב האנדיווידואלי שלי והתאים את עצמו אליי. ליאור קשוב ומשרה תחושה נעימה ויודע ללחוץ בנקודות הנכונות לי. אין לי ספק שעוד הרבה אחרים שיתחילו לא יוכלו להפסיק. ממליצה בחום על מורה עם יחס אישי, מקצועי מאוד ובעל קשב אישי ומוזיקלי כאחד.

15/10/2018
שתף:
V
Vered

היה לי העונג ללמוד עם ליאור. הגעתי חסרת בטחון והוא השרה עלי נינוחות בגישה הנעימה שלו. הוא הקשיב לנו, ומנגד למרות שהיה מדובר בהרכב של חובבים, השקיע בנו את הכל. התוצר היה נפלא, הוא חשב הרבה איך להתאים לכלל ההרכב את השירים, וגם איך לעשות את השילובים מאתגרים ומעניינים. מאמינה שכל מי שילמד אצלו יצא מורווח.

08/10/2018
שתף:
א
אדיר

לאחר עשרה שיעורים עם ליאור. אני יכול לומר בכנות, שאני עוסק במוסיקה ובשירה מאז שאני ילד קטן. ומעולם לא האמנתי כל כך ב"פיתוח קול". האמנתי שמה שקיבלת זה מה יש, ועם זה צריך להתמודד. למרות שהלכתי למורים שונים פה ושם, אף אחד מהם לא הצליח לי לגרום להבין כמה זה קריטי. רק לאחרונה שהתחלתי להופיע באופן תדיר ובעצימות גבוהה, והתחלתי את השיעורים עם ליאור - לראשונה בחיי, התחלתי להרגיש שאני משתפר! ממליץ מאד מאד.

08/06/2018
שתף:
ע
עינב

מהרגע הראשון מורגש שמדובר במקצוען אמיתי. היכולת של ליאור לזהות את הפרטים הקטנים ברגע ולהצביע מה וכיצד יש לשפר על מהת להגיע לתוצאות הרשימה אותי. מומלץ ביותר.

04/06/2018
שתף:
צ
צבי

הגעתי לליאור לפני חצי שנה , בתחושה שהקול שלי לא נשמע ,ההבהרות לא ברורות ומרחק רב ביני לעולם המוזיקלי. ליאור בחכמה ידע להתאים את תהליך הלימוד לצורך שלי ושלב אחרי שלב תרגלנו את טכניקת הדיבור והשירה. עכשיו אני מרגיש שאני יכול לדבר בלי מאמץ, לשיר בטונים גבוהים שצרמו בעבר ובכלל כל החויה המוזיקלית שלי קיבלה מימדים חדשים.

15/05/2018
שתף:
ע
עומרי

מורה מעולה !! בתור אחד שעבר כמה מורים לפיתוח קול , ויצאתי ללא כלים וללא הבנה לגבי הפקת הקול ליאור העביר את הידע במקצועיות רבה בתרגילים פרקטיים ובנעימות רבה. שיפור ניכר מאז השיעור הראשון , אין ספק שהוא תותח במה שהוא עושה.

01/03/2018
שתף: