מורה פרטית ליאה  לי

מורה ליאה לי

שיעורים פרטים בשפה הסינית בצורה חוויתית שקל לזכור. לימודי סינית מעולם לא היו כאלה מהנים וקלים.

בת 33. מנס ציונה. מכללה - המכללה למנהל.
(8 ביקורות) 142 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪170 לשעה בבית המורה
₪170

קצת עליי

לימודי השפה הסינית - אין על ניצול זמן כדי ללמוד את אחת השפות (השפה הסינית) שאין ספק שעם השנים נהיית לשפה מאוד חשובה ומדוברת ביותר ככל שהשוק הסיני צומח וגדל. לכן ידיעת השפה הסינית אפילו ברמה בסיסית תעזור לכם לתקשר עם 1.3 מיליארד איש בעולם. מורה פרטית לשפה הסינית שמלמדת שיעורים למתחילים, מתקדמים, הכנה לבגרות בסינית ואנשי עסקים שעובדים בשוק הסיני באווירה כיפית, חוויתית שכיף לזכור ולהתאמן. בעלת ניסיון עשיר בהעברת שיעורי שפה סינית לקבוצות ופרטי באוניברסיטאות, חברות הייטק ועוד. לימודי השפה הסינית יהיו לפי קצב ההתקדמות של כל תלמיד וצרכיו.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

D
Doron

מורה מצוינת לאחר מספר ניסיונות לא מוצלחים ללמוד סינית בעבר, השעורים עם ליאה הם ברמה מצוינת ואני מרגיש התקדמות גדולה כבר לאחר השעור הרביעי! ליאה ממש מורה מעולה !

24/09/2020
שתף:
ס
ספיר

כבר לפניי השיעור הראשון, ליאה בדקה מולי מה אני כבר יודעת, ובמה אני רוצה שהשיעור יתמקד. ליאה מעבירה את החומר בצורה נעימה, אני מרגישה בנוח לשאול כל דבר, ולומר אם אני לא מבינה. ממליצה מאוד!! :)

21/05/2020
שתף:
א
אנה

מעולה

11/04/2020
שתף:
ר
רוקסאן

ליאה מלמדת את בני בן 6 סינית והוא נהנה מכל רגע . ליאה מעניינת ויודעת לשלב שפה ותרבות מתאימה את מערך השיעור לגילו ואופיו ואנו מאד מרוצים ממנה.

20/03/2020
שתף:
ק
קרן

ליה מורה מקצועית מאד, משקיעה במערך השיעור, מגלה גמישות ויכולת לשינויים בזמן קצר, מעבירה את החומר בצורה מובנת וברורה. הבן שלי התקדם מאד בסינית בזכותה. וחוץ מזה נחמדה ונעימה מאד!

20/03/2020
שתף:
ש
שחר

המלצה חמה ביותר. מורה סופר מקצועית, מעבירה את החומר בסבלנות תוך מתן ערך מוסף לגבי התרבות הסינית והעסקים בסין של מה נכון וממה כדאי להימנע במפגש עם סינים.

01/03/2020
שתף:
ז
זהר

מורה מעולה. מעבירה את החומר בסובלנות ומקצועיות. ממליצה בחום!!

05/12/2019
שתף:
ש
שחר

אני לומד עם ליאה כבר מספר שיעורים , מורה סובלנית ומקצועית , התאימה מערך שיעורים שמתאים לי במדויק נותן לי להתקדם בקצב שלי. ממליץ מאוד!

02/12/2019
שתף: