דלג על הניווט
מורה פרטי ירון תותח
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
חולון - בת ים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
תואר I+II בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. נסיון הוראה באקדמיה, מרתונים ועוד.
תיאור המורה הפרטי: 
קורסים: חקר ביצועים, מודלים דטרמיניסטיים, מודלים סטוכסטיים, תורת היצרן, מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה, כלכלה למנהלים, מודלים בחקב"צ, חקב"צ ב', חקב"צ 2, יסודות כלכלה הנדסית, יסודות המימון, תורת המימון, מימון, ניהול פיננסי. נסיון: הוראת במסגרות אקדמאיות שונות, מסלולי הכנה אקדמיים לבחינה, מרתון הכנה לבחינות ועוד. השכלה I+II בהצטיינות: כלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. שירותים נוספים: עזרה בהגשת עבודות גמר, סמנריונים, פתרון מטלות, פתרון בחינות ועוד.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להנדסת תעשיה וניהול - חקר ביצועים, מערכות מלאי, חקר ביצועים ב, מודלים דטרמניסטיים, מודלים סטוכסטיים
מורה פרטי לכלכלה - יסודות הכלכלה, מאקרו, מימון, מיקרו
מורה פרטי למנהל עסקים - חקר ביצועים, מודלים כמותיים בניהול, ניהול המימון, תורת היצרן
מורה פרטי למתמטיקה - אלגברה לינארית
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, חולון - בת ים, בקעת אונו, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, חולון, פתח תקווה, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
מרתון הכנה לבחינות
מחירון מורה פרטי
100
תגובות: 
5
01/05/2019, איתם
מעל 10
יכול להמליץ מניסיון אישי על ירון לכל סטודנט שמתקשה או שנרתע מהקורס חקר ביצועים. הגעתי עם אפס ידע ורק רציתי לעבור - בשורה התחתונה קיבלתי 85(!) במבחן. ירון ידען בתחום, מכיר את החומר ומיומן מאוד.
5
24/02/2019, עדן, 27
מעל 10
למדתי אצל ירון את הקורס תורת היצרן ואת הקורס כלכלה למנהלים. בקצרה - הטוב מכולם ! מי שהיה במרתון שלו יודע על מה אני מדברת. מהחכמים שפגשתי, סובלני, רגיש, איכפתי וכזה שיעשה הכל כדי שתצליחו. קשה להסביר איך אבל תכלס חומר משעמם הופך להיות מעניין. פשוט מרצה תותח שמלמד מכל הלב.
5
11/12/2018, סהר, 24
3
אז נתחיל בכך שהיה לי מבחן בחקר ביצועים ב' למדתי כל הסמסטר ובכל זאת הוצאתי נכשל במועד א. אמרתי לעצמי שמועד ב אני חייב לעבור ואני לוקח את עצמי ביידיים ומחפש מורה פרטי... מה לעשות יש מקצועות שלא נכנסים לראש.עם ידע אפסי בחומר התקשרתי לירון והסברתי לו את המצב, הוגבלנו ל3 ימים שיכין אותי למבחן. עם זאת הוא הצליח להעביר לי 80 אחוז מהחומר ועם עוד רצון שלי לבסוף עברתי את המבחן! תודה ירון אין כמוך!
5
22/10/2018, ערן, 34
1
שלום לכולם, אני רוצה להמליץ לכם בחום על ירון התותח שמעבר למרצה מצוין הוא אדם מדהים שנותן מזמנו ומנחה והכל נעשה מהלב במטרה שהסטודנט יצליח במשימה. אני הגעתי לירון וביקשתי שיעורי עזר במסגרת לימודי MBA באו"פ ויצאתי ממנו עם ידע רב בנושא, ירון לימד אותי להתמודד עם מגוון רחב של בעיות והגעה לפתרון במספר דרכים, לקחתי 10 שיעורים עם ירון ופשוט הייתה חוויה מדהימה לכן כדי לכם להכיר אותו, רק תרוויחו.
5
30/03/2018, שירי, 36
מעל 10
הגעתי לירון בלי ידע בסיסי מתמטי והרגשת אבדון מוחלט בשיעורים. כבר בשיחה הראשונה הוא הרגיע אותי, הסביר בסבלנות את התהליך ונתן לי ביטחון שאני יכולה לעשות זאת. בשיעורים, הוא גרם לי להבין את החומר ולא סתם לתרגל כמו תוכי כך שאוכל להתמודד עם כל שאלה, הוא קרא אותי והסביר בדרך שאבין. הוא זמין בכל עת לכל שאלה, מייעץ ועוזר בכל דבר. ירון הוא ללא ספק המורה הכי טוב שהכרתי ובלעדיו לא הייתי מקבלת ציון גבוה.
5
19/01/2018, אריאלה, 24
3
ירון תותח כשמו כן הוא!!! מורה מדהים עם היכולת להעביר שיעורים בצורה מעניינת,מקצועית ומהנה! בזכות ירון הצלחתי להבין דברים שהיו מאד משעממים בעיניי ואף לאהוב את הקורס. ממליצה לכל מי שרוצה באמת להצליח ו...בגדול!!!:)
5
30/11/2017, ספיר, 27
מעל 10
לאחר חופשת לידה וללא שיעור אחד שהייתי נוכחת בו במהלך הסימסטר, הגעתי לירון דרך "לימוד נעים". וכשמו כן הוא - תותח! ירון לימד אותי שני מקצועות "כלכלה מאקרו" ו"חקר ביצועים", השקיע זמן וסבלנות אין קץ על מנת ללמד אותי את הקורסים מההתחלה ועד הסוף, השקיע את מירב המאמצים והכל תוך הומור ונינוחות ואכפתיות רבה. בזכותו קיבלתי 100 (!!) עגול - בין הבודדים בקורס. אז תודה רבה לך ירון, אמשיך להמליץ עלייך!
5
30/07/2017, יעקב, 26
6
אין מילים בכדי לתאר את ירון-וכל מה שאציין בהמשך באמת מסמלת את המעט של האדם ואיש המקצוע. מלמד בצורה כל כך נינוחה ומיוחדת, חושב תמיד על הצלחת הסטודנט ולא מתבייש להיות ישיר עמו. מכין את תכנית הלימודים בהתאם לסטודנט ולא להפך,נותן מענה לכל שאלה גם שלא במסגרת השיעור. הגעתי אליו לזמן מוקצב מאוד עד הבחינה והתוצאה הסופית הייתה מעל המצופה! תודה ירון! ממליץ בחום!
5
27/02/2017, מנור, 26
3
הגעתי לירון ללמוד חקר ביצועים עם ידע כמעט אפסי ברוב הנושאים וכשיצאתי לא האמנתי כמה דברים שקשים בשיעור - נעשים קלים להבנה ולהשמה. מלמד בשיטה מאוד נוחה ומעביר את החומר ביעילות ובקלות!. בנוסף זמין לשאלות בטלפון ועונה בשמחה ובסבלנות. ממליץ בחום!!!
5
19/02/2017, אלון, 30
1
אחלה מורה פרטי! מעביר את החומר בצורה קלה וברורה. ממליץ! אלון
5
25/01/2017, מאור, 35
8
מורה מעולה!! מאוד נינוח , מסביר בפשטות ובסבלנות , נותן לך דרך חשיבה על התרגיל ולא רק את הפיתרון. מאוד ממוקד למטרה , מומלץ מאוד!!! מפנק גם באספרסו מעולה :)
5
16/11/2016, חפצי, 49
5
ירון מורה מקצועי, יסודי ומאורגן. מסביר ומפשט את החומר ומראה דרכי פתרון קלים. נותן תחושת בטחון , מכוון ומסייע בסבלנות יתרה. מלמד מכל הלב וחשובה לו הצלחת הסטודנט.
5
17/05/2016, דולב, 31
מעל 10
אני לומד עם המורה זמן רב. מדובר במורה ברמה מאוד גבוהה. אדם משכיל מאוד ובעל ידע רב במקצועות ותחומים רבים. יודע ללמד במספר רב של דרכי פתרון ונותן תחושת ביטחון. המורה יודע להעביר את החומר לתלמיד בצורה מאוד ברורה, מאורגנת ויסודית. אני עובר איתו תקופת לימודים מאוד נעימה, ברורה ומוצלחת. הוא עוזר לי מאוד. מומלץ!!!
5
13/05/2016, יוני, 33
מעל 10
אחרי שעברתי כמה מורים עד שהגעתי לירון אני יכול להגיד בוודאות מדובר במורה מעולה. מקצועי מאוד ומעביר את החומר בצורה מעניינת ובגובה העיניים. מאפשר סביבת לימודים נוחה עם לוח מחיק להסברים, כיסאות נוחים וקפה מצוין! זמין לשיעורים בשעות מגוונות ונוחות.
5
12/05/2016, תומר, 24
מעל 10
מורה תותח רצח הנותן מענה לסטודנטים גם מחוץ לשעות הפעילות הופך מקצועות משעממים למרתקים ומעניינים בעזרת הומור ועניין מומלץ בחום!
מנור חיים
הגעתי לירון ללמוד חקר ביצועים עם ידע כמעט אפסי ברוב הנושאים וכשיצאתי לא האמנתי כמה דברים שקשים בשיעור - נעשים קלים להבנה ולהשמה. מלמד בשיטה מאוד נוחה ומעביר את החומר ביעילות ובקלות!. בנוסף זמין לשאלות בטלפון ועונה בשמחה ובסבלנות. ממליץ בחום!!!
27/02/2017