דלג על הניווט
מורה פרטי ירון תותח
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
חולון - בת ים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
נסיון הוראה באקדמיה, מסלולי הכנה, מרתונים ועוד. תואר I+II בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה.
תיאור המורה הפרטי: 
קורסים: חקר ביצועים, מודלים דטרמיניסטים, תורת ההחלטות, מיקרוכלכלה, מקרוכלכלה, כלכלה הנדסית, כלכלה לוגיסטית, יסודות המלאי, ניהול רכש ואספקת מלאי, ניהול מערכות תובלה ושינוע, מערכות תשתית, ניהול פיננסי, יסודות המימון, תורת המימון, היבטים פיננסיים בניהול, תיכון וניתוח תהליכים. נסיון: הוראת במסגרות אקדמאיות שונות, מסלולי הכנה אקדמאיים לבחינה, מרתון הכנה לבחינות ועוד. השכלה I+II בהצטיינות: כלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. שירותים נוספים: עזרה בהגשת עבודות גמר, סמנריונים, פתרון מטלות ועוד.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להנדסת תעשיה וניהול - חקר ביצועים, מערכות מלאי
מורה פרטי לכלכלה - מאקרו, מימון, מיקרו
מורה פרטי למנהל עסקים - חקר ביצועים, מודלים כמותיים בניהול, ניהול המימון
מורה פרטי למתמטיקה - אלגברה לינארית
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, חולון - בת ים, בקעת אונו, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, אורנית, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, חולון, פתח תקווה, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
45 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
מרתון הכנה לבחינות - האו"פ, ב"ש, בר אילן, המכללה למנהל, אפקה, ספיר, אחווה, אריאל, אונו, שנקר, פרס, כרמל, אקדמית ת"א-יפו ועוד.
מחירון מורה פרטי
100
תגובות: 
5
30/07/2017, יעקב, 24
6
אין מילים בכדי לתאר את ירון-וכל מה שאציין בהמשך באמת מסמלת את המעט של האדם ואיש המקצוע. מלמד בצורה כל כך נינוחה ומיוחדת, חושב תמיד על הצלחת הסטודנט ולא מתבייש להיות ישיר עמו. מכין את תכנית הלימודים בהתאם לסטודנט ולא להפך,נותן מענה לכל שאלה גם שלא במסגרת השיעור. הגעתי אליו לזמן מוקצב מאוד עד הבחינה והתוצאה הסופית הייתה מעל המצופה! תודה ירון! ממליץ בחום!
5
27/02/2017, מנור, 24
3
הגעתי לירון ללמוד חקר ביצועים עם ידע כמעט אפסי ברוב הנושאים וכשיצאתי לא האמנתי כמה דברים שקשים בשיעור - נעשים קלים להבנה ולהשמה. מלמד בשיטה מאוד נוחה ומעביר את החומר ביעילות ובקלות!. בנוסף זמין לשאלות בטלפון ועונה בשמחה ובסבלנות. ממליץ בחום!!!
5
19/02/2017, אלון, 28
1
אחלה מורה פרטי! מעביר את החומר בצורה קלה וברורה. ממליץ! אלון
5
25/01/2017, מאור, 33
8
מורה מעולה!! מאוד נינוח , מסביר בפשטות ובסבלנות , נותן לך דרך חשיבה על התרגיל ולא רק את הפיתרון. מאוד ממוקד למטרה , מומלץ מאוד!!! מפנק גם באספרסו מעולה :)
5
16/11/2016, חפצי, 47
5
ירון מורה מקצועי, יסודי ומאורגן. מסביר ומפשט את החומר ומראה דרכי פתרון קלים. נותן תחושת בטחון , מכוון ומסייע בסבלנות יתרה. מלמד מכל הלב וחשובה לו הצלחת הסטודנט.
5
17/05/2016, דולב, 29
מעל 10
אני לומד עם המורה זמן רב. מדובר במורה ברמה מאוד גבוהה. אדם משכיל מאוד ובעל ידע רב במקצועות ותחומים רבים. יודע ללמד במספר רב של דרכי פתרון ונותן תחושת ביטחון. המורה יודע להעביר את החומר לתלמיד בצורה מאוד ברורה, מאורגנת ויסודית. אני עובר איתו תקופת לימודים מאוד נעימה, ברורה ומוצלחת. הוא עוזר לי מאוד. מומלץ!!!
5
13/05/2016, יוני, 31
מעל 10
אחרי שעברתי כמה מורים עד שהגעתי לירון אני יכול להגיד בוודאות מדובר במורה מעולה. מקצועי מאוד ומעביר את החומר בצורה מעניינת ובגובה העיניים. מאפשר סביבת לימודים נוחה עם לוח מחיק להסברים, כיסאות נוחים וקפה מצוין! זמין לשיעורים בשעות מגוונות ונוחות.
5
12/05/2016, תומר, 22
מעל 10
מורה תותח רצח הנותן מענה לסטודנטים גם מחוץ לשעות הפעילות הופך מקצועות משעממים למרתקים ומעניינים בעזרת הומור ועניין מומלץ בחום!
מנור חיים
הגעתי לירון ללמוד חקר ביצועים עם ידע כמעט אפסי ברוב הנושאים וכשיצאתי לא האמנתי כמה דברים שקשים בשיעור - נעשים קלים להבנה ולהשמה. מלמד בשיטה מאוד נוחה ומעביר את החומר ביעילות ובקלות!. בנוסף זמין לשאלות בטלפון ועונה בשמחה ובסבלנות. ממליץ בחום!!!
27/02/2017