מורה פרטי ירון תותח

מורה פרטי ירון תותח

תואר I+II בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, הנדסה, הוראה. פתרון מטלות, בחינות, עבודות גמר ועוד. שיעור פרונטלי או אונליין.

מחולון - בת ים. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

נסיון: הוראת במסגרות אקדמאיות שונות, מסלולי הכנה אקדמיים לבחינה, מרתון הכנה לבחינות ועוד. השכלה I+II בהצטיינות: כלכלה ומנהל עסקים, ניתוח מערכות, הנדסה, הוראה. הוראה: שיעור פרונטלי או אונליין. שירותים: פתרון מטלות, פתרון בחינות, עבודות גמר, סמנריונים, ערעורים ועוד. קורסים: חקר ביצועים, מודלים דטרמיניסטיים, מודלים סטוכסטיים, תורת היצרן, מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה, כלכלה למנהלים, כלכלת ישראל, מודלים בחקב"צ, חקב"צ ב', חקב"צ 2, יסודות כלכלה הנדסית, יסודות המימון, תורת המימון, מימון, ניהול פיננסי. קורסים במתמטיקה: התמחות באיתור וסגירת פערים לימודיים. בנייה של תוכנית לימודים אישית. מתאים מאד לתלמידים בעלי ADD/ADHD. מאד לא מתאים למי שזקוק לשיעור חד פעמי.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אסף

הגעתי לירון אבוד בחקר ביצועים, לא יודע את החומר בכלל. ירון עזר לי להגיע לציון מטורף שלא ציפיתי לקבל בתחילת הדרך! מלמד בצורה סבלנית ועניינית, ידע לקחת את החולשות שלי ולחזק אותם! מבין מאוד את הצרכים של התלמידים שלו ונותן יחס אישי! בקיצור אחלה תותח שבעולם! תודה ירון, ממליץ עלייך בחום!

10/03/2020
שתף:
ע
עומר

מורה מצויין! מבחן בחקר ביצועים באוניברסיטת תל אביב הגעתי בלי ידע בכלל בנושא, לא הייתי בשיעורים בקורס, ירון לימד אותי את כל החומר מההתחלה ועד הסוף, במקצועיות, יעילות, סבלנות ואווירה טובה. לא הייתי מצליח בקורס הזה בלעדיו ואני ממליץ בחום ללמוד דרכו! חובה לציין את האספרסו המשובח שעוזר לשמור על השפיות בקיצור ירון תותח הוא תותח אמיתי

05/08/2019
שתף:
א
איתם

יכול להמליץ מניסיון אישי על ירון לכל סטודנט שמתקשה או שנרתע מהקורס חקר ביצועים. הגעתי עם אפס ידע ורק רציתי לעבור - בשורה התחתונה קיבלתי 85(!) במבחן. ירון ידען בתחום, מכיר את החומר ומיומן מאוד.

01/05/2019
שתף:
ע
עדן

למדתי אצל ירון את הקורס תורת היצרן ואת הקורס כלכלה למנהלים. בקצרה - הטוב מכולם ! מי שהיה במרתון שלו יודע על מה אני מדברת. מהחכמים שפגשתי, סובלני, רגיש, איכפתי וכזה שיעשה הכל כדי שתצליחו. קשה להסביר איך אבל תכלס חומר משעמם הופך להיות מעניין. פשוט מרצה תותח שמלמד מכל הלב.

24/02/2019
שתף:
ס
סהר

אז נתחיל בכך שהיה לי מבחן בחקר ביצועים ב' למדתי כל הסמסטר ובכל זאת הוצאתי נכשל במועד א. אמרתי לעצמי שמועד ב אני חייב לעבור ואני לוקח את עצמי ביידיים ומחפש מורה פרטי... מה לעשות יש מקצועות שלא נכנסים לראש.עם ידע אפסי בחומר התקשרתי לירון והסברתי לו את המצב, הוגבלנו ל3 ימים שיכין אותי למבחן. עם זאת הוא הצליח להעביר לי 80 אחוז מהחומר ועם עוד רצון שלי לבסוף עברתי את המבחן! תודה ירון אין כמוך!

11/12/2018
שתף:
ע
ערן

שלום לכולם, אני רוצה להמליץ לכם בחום על ירון התותח שמעבר למרצה מצוין הוא אדם מדהים שנותן מזמנו ומנחה והכל נעשה מהלב במטרה שהסטודנט יצליח במשימה. אני הגעתי לירון וביקשתי שיעורי עזר במסגרת לימודי MBA באו"פ ויצאתי ממנו עם ידע רב בנושא, ירון לימד אותי להתמודד עם מגוון רחב של בעיות והגעה לפתרון במספר דרכים, לקחתי 10 שיעורים עם ירון ופשוט הייתה חוויה מדהימה לכן כדי לכם להכיר אותו, רק תרוויחו.

22/10/2018
שתף:
ש
שירי

הגעתי לירון בלי ידע בסיסי מתמטי והרגשת אבדון מוחלט בשיעורים. כבר בשיחה הראשונה הוא הרגיע אותי, הסביר בסבלנות את התהליך ונתן לי ביטחון שאני יכולה לעשות זאת. בשיעורים, הוא גרם לי להבין את החומר ולא סתם לתרגל כמו תוכי כך שאוכל להתמודד עם כל שאלה, הוא קרא אותי והסביר בדרך שאבין. הוא זמין בכל עת לכל שאלה, מייעץ ועוזר בכל דבר. ירון הוא ללא ספק המורה הכי טוב שהכרתי ובלעדיו לא הייתי מקבלת ציון גבוה.

30/03/2018
שתף:
א
אריאלה

ירון תותח כשמו כן הוא!!! מורה מדהים עם היכולת להעביר שיעורים בצורה מעניינת,מקצועית ומהנה! בזכות ירון הצלחתי להבין דברים שהיו מאד משעממים בעיניי ואף לאהוב את הקורס. ממליצה לכל מי שרוצה באמת להצליח ו...בגדול!!!:)

19/01/2018
שתף:
ס
ספיר

לאחר חופשת לידה וללא שיעור אחד שהייתי נוכחת בו במהלך הסימסטר, הגעתי לירון דרך "לימוד נעים". וכשמו כן הוא - תותח! ירון לימד אותי שני מקצועות "כלכלה מאקרו" ו"חקר ביצועים", השקיע זמן וסבלנות אין קץ על מנת ללמד אותי את הקורסים מההתחלה ועד הסוף, השקיע את מירב המאמצים והכל תוך הומור ונינוחות ואכפתיות רבה. בזכותו קיבלתי 100 (!!) עגול - בין הבודדים בקורס. אז תודה רבה לך ירון, אמשיך להמליץ עלייך!

29/11/2017
שתף:
י
יעקב

אין מילים בכדי לתאר את ירון-וכל מה שאציין בהמשך באמת מסמלת את המעט של האדם ואיש המקצוע. מלמד בצורה כל כך נינוחה ומיוחדת, חושב תמיד על הצלחת הסטודנט ולא מתבייש להיות ישיר עמו. מכין את תכנית הלימודים בהתאם לסטודנט ולא להפך,נותן מענה לכל שאלה גם שלא במסגרת השיעור. הגעתי אליו לזמן מוקצב מאוד עד הבחינה והתוצאה הסופית הייתה מעל המצופה! תודה ירון! ממליץ בחום!

30/07/2017
שתף: