מורה פרטי ירדן פייגלר

מורה פרטי ירדן פייגלר

מתרגל להנדסת בניין באוניברסיטת בן גוריון. בעל ניסיון רב בהעברת שיעורים, יודע להעביר את החומר בצורה מובנת וקלילה.

בן 29. ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪200 לשעה בבית התלמיד
₪160 לשעה בבית המורה
₪160-200
 

קצת עליי

מתרגל באוניברסיטת בן גוריון. סטודנט שנה רביעית לתואר ראשון בהנדסת בניין- אוניברסיטת בן גוריון. חונך שנתיים בתוכנית נחשון של משרד החינוך (תוכנית חניכה וירטואלית בפיזיקה כהכנה לבגרות)- כחלק מהתפקיד הגשתי תלמידים לבגרות כאשר כל התלמידים קיבלו ציון מעל 90! מעביר שיעורים פרטיים ב- חקר ביצועים ופיסיקה 1 לסטודנטים עם ידע רחב בנושא. וב- מתמטיקה ופיזיקה (לתלמידי יסודי-תיכון) מלמד באיזור באר שבע ובאיזור מודיעין בלבד. בנוסף מלמד און ליין דרך תוכנה מעולה ואיכותית.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שיר

למדתי אצל ירדן 2 מקצועות בשנה א׳ ואם היה אפשר עוד, הייתי עושה זאת. מורה מעולה, יש לו המון סבלנות והוא שם דגש על כל הדברים שחשובים באמת. הוא ידע לזהות את הקושי הספציפי ואת הדברים בהם הייתי תקועה והצליח להסביר את הדברים בצורה הכי מובנת שיש עד שהגעתי להבנה עמוקה של הנושא. מעבר לכך,היה זמין לשאלות גם מעבר לזמני השיעורים ותמיד בכיף ומכל הלב. אלו המקצועות עם הציונים הכי גבוהים אצלי :) ממליצה בחום!!!

03/10/2017
שתף:
א
אורן

ירדן מורה מעולה, הסביר לי בצורה ברורה ופשוטה והתוצאות בהתאם. מורה תותח ממליץ עליו בחום.

27/09/2017
שתף:
א
אנה

חשוב לי לציין דבר ראשון שהתקשרתי לירדן בהתראה ממש ממש קצרה לבקש עזרה , והוא לא היסס וסגר איתי שיעור בלי לחשוב פעמיים!!! השיעור הועבר בצורה מאוד ברורה ועם המון סבלנות. ושלא נדבר על זה שהוא תמיד היה זמין לשאלות . כל מי שרוצה להצליח אז הוא הכתובת... ממליצה בחוום !!!!! מורה מדהים.

25/09/2017
שתף:
שובל

לירדן הגעתי בייאוש קל, משום שתמיד חשתי שאני לא טובה במקצועות שדורשים חשיבה מתמטית. ירדן, מלבד זה שהוא העביר את החומר הנלמד באופן מצויין הוא גם עזר לי לבסס ביטחון בנושאים האלו, לימד אותי לחשוב נכון ולא לפחד אם לא הולך בפעם הראשונה ולהמשיך לנסות ולהתמיד.

24/09/2017
שתף:
י
יעל

הגעתי לירדן אחרי שהייתי מיואשת לגמרי מהמקצוע... מאוד התרגשתי בראייה מרחבית וירדן עבר איתי שלב שלב ממש מהיסוד. ירדן מלמדת בצורה בהירה ועם המון סבלנות מומלץ בחום!

12/09/2017
שתף:
ע
עינב

הגעתי לירדן לאחר ניסיונות ללמוד ולהבין את החומר לבד, אך ללא הצלחה. הוא מקצועי מאוד יודע לענות על כל שאלה ויודע להעביר את החומר באופן שהיה קל הרבה יותר להבין. בנוסף ירדן לימד אותי איך לגשת לתרגילים ולחשוב על דרך פעולה בשביל הפתרון, שזה חשוב מאוד. והיה זמין לכל שאלה ממליצה בחום!

10/09/2017
שתף:
ש
שרה

ירדן לימד אותי פיזיקה מאפס במקצועיות וברמה מאוד גבוהה בפרק זמן קצר (3 שבועות), הוא מורה מצוין שמאוד מתחשב בקצב התלמיד ומקפיד על הפרטים הקטנים, בין אם זה ברמת ההבנה ובין אם זה בדרך לגשת למבחן. בזכות הסבלנות והמקצועיות שלו (לא רק בזמן שיעור, כי הוא תמיד זמין לכל שאלה) עברתי את המבחן שלי בציון מאוד גבוה (92). ממליצה בחום!!!

07/09/2017
שתף:
ל
לוטם

ירדן מאוד מקצועי וקל להבנה. כל שאלה שהעלתי בפניו נענתה בשיא הניסיון והידע, וגם אם לא יכל באותו רגע קיבלתי לאחר זמן לא רב הסבר מפורט ומדיוק :)

07/09/2017
שתף: