דלג על הניווט

מורה פרטית ירדן גואטה

מורה פרטית ירדן גואטה
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1992
אזור מגורים: 
באר שבע והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
עם מספיק סבלנות והתמדה- אני בטוחה שנוכל להצליח בכל הקורסים!
תיאור המורה הפרטי: 
סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באוני' חיפה ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מבן גוריון בהצטיינות. יש לי שפע של ניסיון וסבלנות בשיעורים פרטיים בכל מקצועות הפסיכולוגיה לתואר ראשון, שיטות מחקר וסטטיסטיקה במיוחד עבור עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה (לעזרה בסטטיסטיקה ושיטות מחקר עבור פקולטות אחרת, אנא צרו איתי קשר ונחשוב יחד אם מתאים) זמינות: פנויה בתקופת מבחנים. חשוב!- בחלק מהשבוע הנני זמינה בבאר שבע ובחלקו האחר בחיפה ובנוסף, היומן האינטרנטי שלי לא תמיד מעודכן (לכן) לפני קביעת השיעור ביומן, אנא צרו איתי קשר לוודא שאנו מסונכרנים:)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסטטיסטיקה - תיכון, אקדמיה, הסקה סטטיסטית, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, רגרסיה לינארית, שיטות מחקר, spss
מורה פרטי לפסיכולוגיה - 3 יח"ל, 5 יח"ל, אקדמיה, מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה ניסויית, פסיכולוגיה פיזיולוגית
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, עמק יזרעאל, קריות, באר שבע והסביבה
ערי לימוד: 
חיפה, נופית, נשר, קריית טבעון, באר שבע
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
תעריף שונה עבור קבוצות
מחירון מורה פרטי
100 - תעריף שונה לבית התלמיד כתלוי במיקום.
תגובות: 
5
21/02/2019, לנה
2
עם ירדן הייתה לי חוויה לימודית מעולה! היא מלמדת בצורה נעימה ויעילה, קשובה לכל הנקודות החשובות. בזכותה עברתי את המבחן בציון שלא חלמתי לקבל. עשית איתי עבודה נפלאה, תודה!
5
13/02/2019, עמית
3
מומלצת ביותר!!! מסבירה מצוין את החומר, סבלנית מאוד! תתעכב על כל נושא, במידה והוא עדיין לא הובן היטב, מסודרת ומאורגנת. אין ספק שאפנה אלייה לעזרה גם בהמשך!!
5
05/02/2019, גיא
2
ירדן מורה , מעולה. תוך זמן קצר הצלחתי להשלים בזכותה את החומר החסר בסטטיסטיקה והגעתי למבחן מוכן. היא מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומובנת . ממליץ בחום למי שצריך עזרה בסטטיטיקה, היא הבנאדם הנכון!
5
04/02/2019, טלי, 25
4
מורה מעולה! מסבירה את החומר בצורה מדוייקת, מתמקדת בנקודות הכי קשות. הביאה אותי ממצב של לא לגשת למבחן למצב של אין שאלה שלא ידעתי פשוט אלופה !!