מורה פרטי יפתח רוט

מורה פרטי יפתח רוט

מפיק מוזיקלי, מלחין, מעבד, טכנאי סאונד ונגן גיטרה רב שנים. מעביר שיעורי גיטרה וקיובייס בכל הרמות ולכל הגילאים.

בן 32. מהוד השרון. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

שמי יפתח רוט, בוגר מכללת Muzik להפקה מוזיקלית. אני עוסק במספר רחב של תחומים בעולם המוזיקה, ביניהם הפקה מוזיקלית, הלחנה, טכנאות ועריכת סאונד, ועוד. אני מעביר שיעורי גיטרה לכל הרמות ולכל הגילאים. מטכניקות נגינה בסיסיות, אקורדים, ותווים, עד אלתור חופשי, פיתוח שמיעה מוזיקלית, הלחנה וסאונד. השיעור מותאם לחלוטין לצרכי התלמיד. בסופו של דבר, הכי חשוב שיהיה כיף ! בנוסף לשיעורי גיטרה אני מלמד גם קיובייס עד לרמה גבוהה ביותר. מתפעול בסיסי של התוכנה, עד הקלטה רב ערוצית ועריכת אודיו לדקויות מזעריות. השיעורים יכולים להתבצע בבית התלמיד או בביתי. אשמח לענות על כל שאלה בטלפון ! וזכרו, אף פעם לא מאוחר להתחיל ! :)

הוספת תגובה

ביקורות

I
IRIS

יפתח הוא מורה מקצועי מאוד, מאוד נחמד וסבלני, חברותי מאוד לילדים ותמיד מגיע בזמן.

06/12/2018
שתף:
ש
שחר

אני לומד עם יפתח קצת מעל שנה וחצי והוא מורה מעולה הוא בן אדם מדהים אדם הוא מקשיב הוא מלמד מעולה ותמיד כיף אצלו בשיעור הידע שלו במוסיקה עצום וזה עוזר לך להתקדם כמה שיותר טוב כמה שיותר נכון בשיעורי הגיטרה הוא תמיד מנסה לעזור לך להתקדם והוא אף פעם לא שוכח שהכי חשוב זה הכיף.

06/12/2018
שתף:
ב
בן

אני לומד עם יפתח כבר שנה וחצי ובזכותו העניין שלי בגיטרה ובנגינה רק הולך ומתעצם. בזכות הידע הנרחב והעמוק שלו בעולם המוזיקה (בכל סוגי הכלים) וההפקה (אולפן, סאונד) יפתח יודע תמיד לתת לי תשובה מנומקת ומלמדת לכל שאלה. לימודי גיטרה רצופים בהרבה אתגרים - יפתח לא מוותר, תמיד מחפש דרכים יצירתיות לעזור להתגבר על המכשול, והכל בדרך נעימה, עם סבלנות והומור ועם רצון אמיתי לעזור לי להגיע לרמה גבוהה של מקצוענות.

28/01/2018
שתף:
מ
מרים

איזה כייף ללמוד לנגן עם יפתח. אני לומדת כבר שנה ומרגיש לי מאוד מקצועי ומדוייק.חששתי שיהיה לי קשה מדיי אבל השיעורים זורמים. חוויתיים. ומאוד מהנהים.התחלתי בלי ידע בכלל אבל עם אהבה גדולה למוזיקה היום אני הרבה יותר בעניינים מבחינה מוזיקלית. וכל שיעור אני לומדת דברים חדשים וזה נהיה יותר ויותר מעניין.. מדהים ללמוד עם מורה שיש לו סבלנות. שלא מוותר לי ודוחף אותי להיות הכי טובה. . . והכי חשוב שתמיד כייף

25/01/2018
שתף:
ד
דלית

יפתח הוא מורה מעולה! מוכשר,סבלני, מקצועי ובעיקר ניתן לראות את האהבה שלו למוסיקה והחיבור שלו למה שהוא מלמד. יפתח הבין אותי ואת קצב ואופן הלמידה שלי והלך איתי יד ביד עם הומור אך בלי הנחות. בהתחלה חשבתי שלא אוכל ללמוד לנגן ושזה לא בשבילי אבל יפתח הוכיח לי אחרת. מומלץ בחום!!

12/11/2016
שתף: