דלג על הניווט
מורה פרטי יפתח רוט
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
הוד השרון
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מפיק מוזיקלי, מלחין, מעבד, טכנאי סאונד ונגן גיטרה רב שנים. מעביר שיעורי גיטרה וקיובייס בכל הרמות ולכל הגילאים.
תיאור המורה הפרטי: 
שמי יפתח רוט, בוגר מכללת Muzik להפקה מוזיקלית. אני עוסק במספר רחב של תחומים בעולם המוזיקה, ביניהם הפקה מוזיקלית, הלחנה, טכנאות ועריכת סאונד, ועוד. אני מעביר שיעורי גיטרה לכל הרמות ולכל הגילאים. מטכניקות נגינה בסיסיות, אקורדים, ותווים, עד אלתור חופשי, פיתוח שמיעה מוזיקלית, הלחנה וסאונד. השיעור מותאם לחלוטין לצרכי התלמיד. בסופו של דבר, הכי חשוב שיהיה כיף ! בנוסף לשיעורי גיטרה אני מלמד גם קיובייס עד לרמה גבוהה ביותר. מתפעול בסיסי של התוכנה, עד הקלטה רב ערוצית ועריכת אודיו לדקויות מזעריות. השיעורים יכולים להתבצע בבית התלמיד או בביתי. אשמח לענות על כל שאלה בטלפון ! וזכרו, אף פעם לא מאוחר להתחיל ! :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - גיטרה, סאונד, הלחנה, תאוריה, קיובייס, גיטרה חשמלית, עריכת מוסיקה, גיטרה אקוסטית
מורה פרטי ל+ מוסיקה - גיטרה קלאסית
אזור לימוד: 
הוד השרון והסביבה, מושבים בשרון, רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ללימודי קיובייס וסאונד בלבד אני מלמד גם זוגות.
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
06/12/2018, IRIS, 44
מעל 10
יפתח הוא מורה מקצועי מאוד, מאוד נחמד וסבלני, חברותי מאוד לילדים ותמיד מגיע בזמן.
5
06/12/2018, שחר, 19
מעל 10
אני לומד עם יפתח קצת מעל שנה וחצי והוא מורה מעולה הוא בן אדם מדהים אדם הוא מקשיב הוא מלמד מעולה ותמיד כיף אצלו בשיעור הידע שלו במוסיקה עצום וזה עוזר לך להתקדם כמה שיותר טוב כמה שיותר נכון בשיעורי הגיטרה הוא תמיד מנסה לעזור לך להתקדם והוא אף פעם לא שוכח שהכי חשוב זה הכיף.
5
28/01/2018, בן, 39
מעל 10
אני לומד עם יפתח כבר שנה וחצי ובזכותו העניין שלי בגיטרה ובנגינה רק הולך ומתעצם. בזכות הידע הנרחב והעמוק שלו בעולם המוזיקה (בכל סוגי הכלים) וההפקה (אולפן, סאונד) יפתח יודע תמיד לתת לי תשובה מנומקת ומלמדת לכל שאלה. לימודי גיטרה רצופים בהרבה אתגרים - יפתח לא מוותר, תמיד מחפש דרכים יצירתיות לעזור להתגבר על המכשול, והכל בדרך נעימה, עם סבלנות והומור ועם רצון אמיתי לעזור לי להגיע לרמה גבוהה של מקצוענות.
5
25/01/2018, מרים, 29
מעל 10
איזה כייף ללמוד לנגן עם יפתח. אני לומדת כבר שנה ומרגיש לי מאוד מקצועי ומדוייק.חששתי שיהיה לי קשה מדיי אבל השיעורים זורמים. חוויתיים. ומאוד מהנהים.התחלתי בלי ידע בכלל אבל עם אהבה גדולה למוזיקה היום אני הרבה יותר בעניינים מבחינה מוזיקלית. וכל שיעור אני לומדת דברים חדשים וזה נהיה יותר ויותר מעניין.. מדהים ללמוד עם מורה שיש לו סבלנות. שלא מוותר לי ודוחף אותי להיות הכי טובה. . . והכי חשוב שתמיד כייף
5
12/11/2016, דלית, 27
מעל 10
יפתח הוא מורה מעולה! מוכשר,סבלני, מקצועי ובעיקר ניתן לראות את האהבה שלו למוסיקה והחיבור שלו למה שהוא מלמד. יפתח הבין אותי ואת קצב ואופן הלמידה שלי והלך איתי יד ביד עם הומור אך בלי הנחות. בהתחלה חשבתי שלא אוכל ללמוד לנגן ושזה לא בשבילי אבל יפתח הוכיח לי אחרת. מומלץ בחום!!