מורה פרטי יפתח רוה

מורה יפתח רוה

שחקן ובמאי בוגר ניסן נתיב ורותי דייכס. מכין לאודישנים מנוסה ובהצלחה רבה לתאטרון,למסך,לבתי ספר למשחק ומגמות תאטרון.

בן 36. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(11 ביקורות) 12 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪300 לשעה בבית התלמיד
₪250 לשעה בבית המורה
₪250-300

קצת עליי

נעים להכיר:) אני שחקן ובמאי בוגר סטודיו למשחק ניסן נתיב וקורס למשחק מול מצלמה אצל רותי דייכס ועוד סדנאות עם טובי הבמאים. שיחקתי בסרט "רוק בקסבה" זוכה פסטיבל ברלין ובעוד סרטים, בסדרת ילדים "ילדי גן החיות", פרסומות ועוד. משחק ושיחקתי בתאטראות - הסמטה, מיקרו, אספקלריא, הקובייה, קרוב ועוד. ביימתי את ההצגה "מחבואים" בתאטרון קרוב ואני לומד בימוי בסמינר הקיבוצים כבר מספר שנים שאני מכין לאודישנים בהצלחה רבה שחקנים מקצועיים ,נבחנים לבתי ספר למשחק ומגמות תאטרון. אני עושה זאת באהבה אמתית לעבודה המיוחדת הזאת ומלווה אותך מקבלת האודישן, ההכנה ועד השחרור לאחר סופו. העבודה איתי אישית לכל אחת ואחד. אני משתמש בכלים אשר צברתי בכדי להוציא ממך את הצבעים הייחודים והטבעיים שלך ולמקסם את הכשרון שאתו באת.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ל
ליאור

רציתי להתקבל למגמת תאטרון בבית ספר ולא ידעתי מאיפה להתחיל ואז ראיתי את האתר הזה ויפתח היה נראה מאוד נחמד ולפי מה שכתוב מאוד מקצועי. החלטתי לנסות וגיליתי בן אדם מדהים, מאוד מקצועי ,מאוד אכפתי מאוד מחובר ומאוד תומך אני מודה לך על כל הדרך ומעריכה אותך מאוד תודה על הכל בזכותך התקבלתי!

12/05/2020
שתף:
א
אליה

כשהחלטתי שאני רוצה לללמוד משחק בצורה מקצועית, הרגשתי שאין לי מספיק ביטחון אפילו להבין מאיפה להתחיל. לאיזה בית ספר למשחק ללכת? ועוד אלף שאלות... חיפשתי מישהו שדבר ראשון יתן לי איזה סוג של התמצאות ושאני אבין בכלל מה זה אומר להיות שחקנית מקצועית. למזלי מצאתי את יפתח שכבר מהמפגש הראשון, הרגשתי שאני נושמת ובידיים טובות. הוא ליווה אותי בכל שלב, הסביר על על כל דבר בסבלנות אין קץ,. והדבר הכי חשוב הרגשתי שאני משתפרת במשחק, כל שיעור לומדת משהו חדש שנמצא בתוכי ואיך להשתמש בו. תמיד באוירה נעימה ביותר בביתו המקסים. לא חשבתי שככה ההנה מהתהליך המורכב הזה ושאגיע כל כך נינוחה לאודישנים.. תודה יפתח על הכל! בטוח עוד אחזור אליך

19/03/2020
שתף:
ג
גאיה

ממליצה בחום על יפתח, הוא עזר לי להגשים חלום! בזכותו התקבלתי לבית ספר למשחק שתמיד חלמתי עליו הוא עזר לי בבחירת המונולגים לכל שלבי האודישנים ותמך בי לאורך כל השלבים בצורה מדהימה!!! יפתח עזר לי בצורה אכפתית וסבלנית תודה שהגשמת לי חלום, בטוחה שעוד אעזר בל בהמשך הדרך שלי!

19/03/2020
שתף:
נ
נעמה

יפתח עזר לי מאוד בהכנה לאודישן שהיה לי (שדרך אגב עברתי אותו בהצלחה) הוא עזר לי להשתחרר ולהתגבר על החוסר בטחון מול המצלמה. יפתח עשה את זה בצורה המקצועית ביותר, עם רגישות והבנה. בזכות יפתח עברתי את האודישן ללא היסוס בצורה המקצועית ביותר, הוא נתן לי טיפים ועבד איתי בצורה מדהימה!!! אז תודה רבה לך, אני לוקחת איתי גם כלים להמשך הדרך ממליצה בחום!

15/03/2020
שתף:
י
יוסי

יפתח הכין אותי לאודישנים לבתי הספר למשחק. מדובר באדם מדהים, מורה מקצועי, מתחשב ואכפתי! הוא עזר לי להאמין בעצמי ולצבור בטחון על הבמה, להנות ממנה ולהביע את עצמי בצורה הטובה ביותר. הוא ליווה אותי לאורך כל תהליך המיונים והיה שם לתמוך, לעזור ולתת מילה טובה. לא יכולתי לבקש מורה טוב יותר, תודה שעזרת לי להגשים חלום :)

01/08/2019
שתף:
א
אורי

מורה טוב סבלני, מתחשב, נחמד ואכפתי. מאוד עוזר ומביא תוצאות טובות מאוד בזמן קצר יחסית ממליץ בחום

29/04/2019
שתף:
נ
נמרוד

מעבר לזה שיפתח הוא שחקן ומורה מדהים, הוא חבר ומארח מצוין, אצלו תמיד מחכים לי תה ועוגיות. הוא הכין אותי בצורה הטובה ביותר לקראת האודישן לתיכון שאליו רציתי להתקבל והוא עזר לי מאוד, תודה רבה יפתח!

05/02/2019
שתף:
א
איה

האמת היא שבחיים שלי לא לקחתי מורה פרטי. ויפתח הוא פשוט יותר מהמורה הפרטי שלי. הוא מתייחס אליי כאל חברה במצבים מסויימים אבל כשצריך לתת איזו הערה או תיקון הוא ישר נותן. ובכלל, כאשר נבחנתי לתלמה ילין הוא נתן לי המון טיפים להצלחה באודישן שנורא עזרו לי באודישן זה ובאודישנים שבאו אחריו. בקיצור אני נורא נהנתי ללמוד אצלו ולהשתפר אצלו.

06/04/2017
שתף:
ש
שקד

וואו מאיפה להתחיל ?? אני את יפתח הכרתי ביישן מאוד קצת מופנם מתבייש לצעוק ולצחוק אבל לאט לאט עם הזמן יפתח גרם לי להתשחרר מכל המובנים גם באודישן של המגמה וגם במגמה עצמה אני ויפתח התחלנו לעבוד על 2 מונולוגים יפתח נתן להם פירושים אחרים וזה מה שאהבתי מורה עם המון דמיון המון צחוק יש בכל שיעור מתוך ילד מופנם וביישן הגענו לזה שאני שר יחלוולאו בזכות יפתח עברתי את האודישן אני ממליץ לכולם בחום

05/04/2017
שתף:
מ
מורן

אני שחקנית מקצועית ויפתח מכין אותי לכל אודישן! מורה דרך אמיתי...מקצוען עד הפרט הכי קטן ונמצא שם בכל רגע בתהליך. והתקבלתי לפרויקטים רציניים יחד עם יפתח. ממליצה בחום על מורה מקצועי ואנושי!!

10/01/2017
שתף: