מורה פרטית יערה ריינר

מורה פרטית יערה ריינר

מתמחה במידול/עיצוב ~תכשיטים שיעורים פרטיים,כיתות,און ליין עיצוב פנים_עיצוב תעשייתי_אדריכלות_עיצוב אופנה

בת 38. מתל אביב-יפו. בוגרת בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180
 

קצת עליי

מודליסטית כ 11 שנים , {מלמדת ריינו Rhino כ8 שנים _ התמחות תכשיטי יוקרה_ ממדלת על שש תוכנות תלת מימד בנייה,עיצוב ,מידול והדמיית האובייקט {תכשיטים,עיצוב פנים,עיצוב אופנה,אדריכלות}

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלמוג

פשוט סיפור אהבה!! הכרתי את יערה כשחיפשתי מורה ללימודי התוכנה, ועל הדרך הכרתי אישה מקסימה, נכונה לעזור תמיד, מלמדת ביסודיות ומקצועיות שקשה למצוא היום! חד משמעית ממליצה בחום!!

30/10/2019
שתף:
ת
תמר

קודם כל אני רוצה להגיד תודה ענקית ליערה! מורה מסורה,מקסימה ואכפתית שמעבירה את השיעורים ברמת למידה מאוד איכותית וחושבת על כל הפרטים הקטנים, ויודעת לדחוף את התלמידים קדימה. ממליצה בחום!

10/06/2019
שתף:
ס
ספיר

מורה מדהימה, שתמיד נמצאת לעזרה וכל שאלה, מקפידה ללמד כל פרט וחלק לעומק עם כמה אופציות ואצלה תמיד יש פיתרון! גמישה וחברותית, אכפתית ורוצה לטובת התלמיד!! :))

28/10/2018
שתף:
ר
ריקי

יערה היא מורה מדהימה! שולטת בצורה אבסולוטית בתוכנה ותמיד יודעת לענות על כל שאלה ושמחה לעזור. מאוד מקצועית ונעימה . מומלצת בחום!!!

18/01/2018
שתף:
מ
מיכל

ממליצה בחום! מקצועית וסבלנית! זמינה תמיד לבעיות ושאלות, מסבירה היטב את בסיס התוכנה ואת כל הכלים על מנת לדעת לעצב בצורה הטובה ביותר מודלים מורכבים.

18/01/2018
שתף:
א
אבירם

ממליץ בחום על יערה .השיעורים מאוד מקצועיים ומועברים בצורה ברורה. לאחר מספר שיעורים הצלחתי לעצב מודלים מורכבים, ללא ספק נפתחתי לעולם מעניין מאוד.

18/01/2018
שתף: