מורה פרטית יעל פינסקי

מורה פרטית יעל פינסקי

מלמדת ישומי SPSS , סטטיסטיקה ושיטות מחקר למדעי החברה , כתיבת פרק ממצאים, פתרון מבחנים ותרגילים

בת 45. מטירת כרמל. אוניברסיטה - חיפה.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

אסרטיבית, מקצועית , בעלת יכולת לפתח אהבה למקצוע אצל הסטודנט, מחירים נוחים. מתרגלת סטטיסטיקה ושיטות מחקר למדעי החברה במגוון מקצעות , בעלת תואר שני בהצטיינות, ניסיון במתן שיעורים פרטיים מעל ל- 20 שנה.

חוות דעת

ש
שירלי

מרצה מעולה!!! נעימה, ברורה ומסורה. אני דוקטורנטית ובמהלך החודשים האחרונים יעל במסירות רבה לימדה וסייעה לי רבות בניתוחי המחקר ובהבנת הנושאים הסטטיסטיים. מלמדת בצורה ברורה וקלה להבנה, קשובה לשאלות (גם אם זה מחוץ לזמני השיעור). אמשיך ללמוד אצלך ואיעזר בך גם בשנים הבאות בתור חוקרת :) תודה!!!!!

14/12/2021
שתף:
א
אסתר

שולטת בתוכנת spss ומסבירה היטב את הדברים

07/12/2021
שתף:
E
Eduard

השיעור התנהל עם הפרעות, ולמרות שרוב הזמן המורה ניסתה לעזור, נוצרה לי תחושה שהיא לא ממש שולטת בחומר או שיש דרכים תיאורטיים היא כן הייתה צריכה לדעת בתור מורה - שאלות שהיא לא יכלה לתת תשובה חד משמעיות. אולי פעם שהמורה תבקש שאלות לתרגול שדרך מוסד לימודים של הסטודנט. בכל אופן, אכן הייתה מאוד במוכנות לעזור, אבל כפי ששמנו לב - דפוס למידה אצלה שונה מאצלנו.

06/10/2021
שתף:
N
NYA

מורה טובה ומבינה טוב את החומר, הקצב קצת מהיר קח שצריך לקחת את זה בחשבון.

29/01/2021
שתף:
ג
גדיר

פשוט אין מה לתאר , סבלנית ועם מוטיבציה ממש מדהימה , מעבירה השיעורים בצורה נחמדה

21/12/2020
שתף:
ח
חיליק

יעל מורה מקצועית עם המון ניסיון. מכירה כמעט את כל סוגי השאלות, בעלת תואר שני בסטטיסטיקה, סבלנית וקשובה, פניתי אליה מאחר ולימוד ה- spss הועבר בזום. היה לי קושי להבין את החומר ויעל פתרה את כל העניין במס' שיעורים בלבד. יעל הכינה אותי מעולה לבחינה ולראיה ציון של 94! ממליץ בחום על יעל. תודה רבה יעל.

23/11/2020
שתף:
א
אוראל

יעל מורה מצויינת!! מקצועית עם הרבה ניסיון בהרכבת מבחנים באוניברסיטה. מכירה המון סוגי שאלות והתנסחויות של מרצים, כך שקל לה להתאים את עצמה לסוגי שונים של סטודנטים. בעלת תואר שני עם תזה בסטטיסטיקה, בעלת ידע רב ונסיון בניתוחים סטטיסטיים. סבלנית וקשובה. הגעתי אליה אחריי שלא למדתי כל הסמסטר, ותוך 6 שיעורים היא לימדה אותי את כל החומר ובזכותה הגעתי לציון 91!!!! ממליצה בחום ומכל הלב ❤️

30/06/2020
שתף:
N
Noa

יעל הכינה אותה לבחינה בסטטיסטיקה באוניברסיטה במהלך סמסטר קורונה כך שהיא לימדה אותי את החומר מא׳ עד ת׳ - לפני שלמדתי אצל יעל פחדתי מהנושא ועכשיו אני מרגישה בו ביטחון, היא לימדה אותי למבחן בצורה פשוטה והצליחה ללמד אותי חומר של חודשיים במספר שיעורים בודדים! ממליצה בחום לכל מי שצריך הכוונה צמודה יותר, למידה מעמיקה יותר וברורה!

21/06/2020
שתף:
א
אופיר

עשיתי מספר שיעורים עם יעל בשיעור תוכנת spss. יעל מורה מעולה,מקצועית עם ידע נרחב. יודעת להעביר חומר שנראה כמסובך בדרך פשוטה ונתנה לי טיפים רבים להצלחה במבחן,וכך היה. ממליץ בחום.

04/02/2020
שתף:
א
אלכס

הגעתי ליעל כשבוע לפני מבחן ללא ידע בכלל וללא נוכחות בשיעורים. יעל לימדה אותי את החומר מ-0 בסבלנות. לאחר השיעור הראשון כבר התחלתי להבין והחומר אף ניראה לי מעניין. אחרי שבוע של למידה עברתי את המבחן בציון שלא יכולתי לחלום עליו לפני. מודה על העזרה וממליץ בחום.

06/11/2019
שתף: