מורה פרטית יעל פינסקי

מורה פרטית יעל פינסקי

מלמדת ישומי SPSS , סטטיסטיקה ושיטות מחקר למדעי החברה , כתיבת פרק ממצאים .

בת 43. מחיפה וחוף הכרמל. בוגרת אוניברסיטה - חיפה.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

אסרטיבית, מקצועית , בעלת יכולת לפתח אהבה למקצוע אצל הסטודנט, מחירים נוחים. מתרגלת סטטיסטיקה ושיטות מחקר למדעי החברה במגוון מקצעות , בעלת תואר שני בהצטיינות, ניסיון במתן שיעורים פרטיים מעל ל- 20 שנה.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אוראל

יעל מורה מצויינת!! מקצועית עם הרבה ניסיון בהרכבת מבחנים באוניברסיטה. מכירה המון סוגי שאלות והתנסחויות של מרצים, כך שקל לה להתאים את עצמה לסוגי שונים של סטודנטים. בעלת תואר שני עם תזה בסטטיסטיקה, בעלת ידע רב ונסיון בניתוחים סטטיסטיים. סבלנית וקשובה. הגעתי אליה אחריי שלא למדתי כל הסמסטר, ותוך 6 שיעורים היא לימדה אותי את כל החומר ובזכותה הגעתי לציון 91!!!! ממליצה בחום ומכל הלב ❤️

30/06/2020
שתף:
N
Noa

יעל הכינה אותה לבחינה בסטטיסטיקה באוניברסיטה במהלך סמסטר קורונה כך שהיא לימדה אותי את החומר מא׳ עד ת׳ - לפני שלמדתי אצל יעל פחדתי מהנושא ועכשיו אני מרגישה בו ביטחון, היא לימדה אותי למבחן בצורה פשוטה והצליחה ללמד אותי חומר של חודשיים במספר שיעורים בודדים! ממליצה בחום לכל מי שצריך הכוונה צמודה יותר, למידה מעמיקה יותר וברורה!

21/06/2020
שתף:
א
אופיר

עשיתי מספר שיעורים עם יעל בשיעור תוכנת spss. יעל מורה מעולה,מקצועית עם ידע נרחב. יודעת להעביר חומר שנראה כמסובך בדרך פשוטה ונתנה לי טיפים רבים להצלחה במבחן,וכך היה. ממליץ בחום.

04/02/2020
שתף:
א
אלכס

הגעתי ליעל כשבוע לפני מבחן ללא ידע בכלל וללא נוכחות בשיעורים. יעל לימדה אותי את החומר מ-0 בסבלנות. לאחר השיעור הראשון כבר התחלתי להבין והחומר אף ניראה לי מעניין. אחרי שבוע של למידה עברתי את המבחן בציון שלא יכולתי לחלום עליו לפני. מודה על העזרה וממליץ בחום.

06/11/2019
שתף:
R
Revital

אישה מדהימה,סבלנית,עוזרת ועוצרת להסביר כול דבר עד שיהיה מובן הובילה אותי להצלחה מתמצא בחומר היטב בסטטיסטיקה ושיטות מחקר ממליצה בחום

27/09/2019
שתף:
נ
נטלי

יעל מורה מקסימה, אכפתית ועם המון ידע. נעזרתי בה ביחד עם חברה לשם עבודת סמינריון ויעל מאוד עזרה לנו ונתנה לנו כלים לביצוע וכתיבת העבודה שישמשו אותנו גם בקורסים אחרים במהלך התואר. שמחנו מאוד שבחרנו לקבוע איתה שיעור ונעזרנו בה . גם לאחר השיעורים שקבענו איתה, שלחנו לה הודעות עם שאלות שהיו לנו הקשורות לעבודה, וכמובן שהיא מיד נתנה לנו מענה ואת העזרה הנדרשת. ממליצות מאוד על יעל :)

13/08/2019
שתף:
ש
שקד

מורה מדהימה ממולצת בחום, הגעתי אליה שבועיים לפני מועד המבחן שבקושי ידעתי את החומר. יעל ישבה ועזרה לי להתחיל מאפס ולקבל ביטחון בזכותה עברתי בציון טוב. חברים ממליץ לכם בחום לא תתחרטו

08/07/2019
שתף:
נ
נטלי

הגעתי ליעל על מנת שתעזור לי עם פרק הממצאים הסמינריון לתואר השני שלי וחייבת לשבח אותה על המקצועיות, היחס והמסירות שהפגינה. יעל דאגה בכל שלב להסביר את הנעשה. ממליצה בחום!! המון תודה

14/03/2019
שתף:
א
איילת

יעל היא מורה מצויינת שעושה סדר בבלאגן. באתי אליה "רגע"לפני המבחן...ופשוט נפלו לי"אסימונים" באופן המאד מדוייק ובהיר שהיא מסבירה את החומר.היא קבלה אותי ללא שהיות ובצורה מאד יעילה ומקצועית עזרה לי לצלוח את החומר. נגשתי למבחן עם הרבה יותר ביטחון וגם צלחתי אותו בציון ממש טוב. תודה לך יעל על העזרה ועל הבהירות שנתת לי בהסנת החומר. ממליצה בחום.

24/02/2019
שתף:
נ
נעמה

הגעתי ליעל בעקבות המלצות ואכן גיליתי מורה מצוינת, מסבירה ברור ובגובה העיניים, סובלנית, אחראית, הספקתי איתה הרבה חומר והכל היה ברור ומובן. גם מחיר מאוד הוגן. ואכן קיבלתי במבחן 97! ממליצה בחום.

17/02/2019
שתף: