דלג על הניווט
מורה פרטית יעל מ
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
רמת השרון - הרצליה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
מורה בעלת תואר שלישי. מלמדת בהנאה לאורך השנים עשרות תלמידי רמת השרון מתמידים, מרוצים ומצליחים. הרבה ניסיון בהכנה לבגרות.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה מנוסה בעלת תואר שלישי. ניסיון רב בהכנה לבגרות. מלמדת תלמידי תיכון 3, 4 ו 5 יחידות בעבודה יעילה וממוקדת, ובאווירה תומכת ונעימה. בנוסף, מלמדת משפרי-בגרות אחרי תיכון, ונותנת בחופשים שיעורי חיזוק לתלמידי חטיבה. הרבה ניסיון והצלחה בהוראה: הרבה תלמידים ששיפרו משמעותית בזמן קצר את הידע והציונים. במהלך השנה: שיפור הידע בנושאים בהם התלמיד מתקשה, עזרה בעבודות ובשיעורי בית, מתן מסגרת לתרגול עצמי, ועבודה על שיפור הביטחון העצמי והמוטיבציה. לקראת הבגרות: תרגול שאלות מבחינות הבגרות, ומתן "טיפים" לפתרון.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130 - שיעור של 60 דקות.
תגובות: 
5
04/06/2018, הגר, 20
מעל 10
למדתי אצל יעל בי״א ובי״ב, היא מורה מצויינת! עזרה לי להשלים ולצמצם פערים, הסבירה את החומר מצויין, תמיד התעדכנה במצבי בכיתה ובציונים שלי וגילתה איכפתיות וסבלנות עצומה. ממליצה בחום ללמוד אצלה!!!
5
03/06/2018, עומר, 19
מעל 10
בכיתה יא לא הצלחתי לעבור את הבגרות של 806 ולאחר שהלכתי ללמוד אצל יעל עברתי את הבגרות בהצלחה המשכתי ללמוד אצלה גם לבגרות 807 והיא הכינה אותי ממש טוב לבגרות. יעל מורה ממש טובה. היא מקשיבה, משקיעה, מסבירה מצוין, ותמיד מתעניינת בחומר שנלמד בכיתה ובציונים של המבחנים. אני מאוד ממליץ ללכת ללמוד אצלה
5
03/06/2018, מאי , 19
מעל 10
מורה אכפתית סבלנית ומקצועית שיודעת להעביר את החומר בצורה מדהימה. מכיתה ח - יב למדתי אצלה והיא עזרה לי גם כשהתקשתי עם החומר בלי לוותר! שיעורים עם אווירה כיפית ולימודית . תמיד דואגת להתעדכן בחומר שלומדים בכיתה וכן בציונים של המבחנים . ממליצה בחום ללמוד אצל יעל !!!
5
04/06/2017, מאיה, 19
מעל 10
יעל מורה מדהימה!! גם כשהיה לי קשה היא נתנה לי בטחון במקצוע והתחלתי לאהוב מתמטיקה. היא מסבירה מעולה ובאופן שפשוט להבין את החומר ועזרה לי לשפר את הציונים שלי באופן משמעותי כבר מכיתה ח!
5
31/05/2017, עופרי, 20
מעל 10
למדתי עם יעל במשך כל שנות התיכון. לא הייתי מסיימת 5 יחידות בלעדיה. מסבירה את החומר בצורה שקל להבין ולזכור ומאוד סבלנית. מורה מעולה!
5
12/03/2017, נועה, 20
מעל 10
אני לומדת עם יעל כבר למעלה משנה, בזכות הלימודים איתה הצלחתי לשפר באופן משמעותי את הציונים שלי. השיעורים של יעל מעוררים את הרצון לא לוותר ולהפוך את המאבק במקצוע לאתגר שניתן לעבורו. ממליצה בהמון חום להתנסות בחוויה של הרגשה שאפשר להצליח במתמטיקה. מי שרוצה לחייך אחרי שיעורי מתמטיקה- זה המקום בשבילו.
5
07/03/2017, עדן, 22
מעל 10
מורה מדהימה !! יעל משקיענית, נותנת את כל כולה לתלמיד, היא גמישה בשעות,היא מעודדת אותך בשעות קושי וגם לשאוף לאתגרים. ללא ספק בזכותה הצלחתי במתמטיקה והכי חשוב למדתי לאהוב את המקצוע. ממליצה בחום היא מעולה וכמובן תותחית במתמטיקה.
Leanne Marchevsky
שלום, רציתי לדעת אם מלמדת אנשים שלא בתיכון? שהם בוגרים?
07/06/2017