מורה פרטית יעל מ

מורה פרטית יעל מ

מורה בעלת תואר שלישי. מלמדת בהנאה לאורך השנים עשרות תלמידי רמת השרון מתמידים, מרוצים ומצליחים. הרבה ניסיון בהכנה לבגרות.

מרמת השרון - הרצליה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה

קצת עליי

מורה מנוסה בעלת תואר שלישי. ניסיון רב בהכנה לבגרות. מלמדת תלמידי תיכון 3, 4 ו 5 יחידות בעבודה יעילה וממוקדת, ובאווירה תומכת ונעימה. בנוסף, מלמדת משפרי-בגרות אחרי תיכון, ונותנת בחופשים שיעורי חיזוק לתלמידי חטיבה. הרבה ניסיון והצלחה בהוראה: הרבה תלמידים ששיפרו משמעותית בזמן קצר את הידע והציונים. במהלך השנה: שיפור הידע בנושאים בהם התלמיד מתקשה, עזרה בעבודות ובשיעורי בית, מתן מסגרת לתרגול עצמי, ועבודה על שיפור הביטחון העצמי והמוטיבציה. לקראת הבגרות: תרגול שאלות מבחינות הבגרות, ומתן "טיפים" לפתרון.

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הגר

למדתי אצל יעל בי״א ובי״ב, היא מורה מצויינת! עזרה לי להשלים ולצמצם פערים, הסבירה את החומר מצויין, תמיד התעדכנה במצבי בכיתה ובציונים שלי וגילתה איכפתיות וסבלנות עצומה. ממליצה בחום ללמוד אצלה!!!

04/06/2018
שתף:
ע
עומר

בכיתה יא לא הצלחתי לעבור את הבגרות של 806 ולאחר שהלכתי ללמוד אצל יעל עברתי את הבגרות בהצלחה המשכתי ללמוד אצלה גם לבגרות 807 והיא הכינה אותי ממש טוב לבגרות. יעל מורה ממש טובה. היא מקשיבה, משקיעה, מסבירה מצוין, ותמיד מתעניינת בחומר שנלמד בכיתה ובציונים של המבחנים. אני מאוד ממליץ ללכת ללמוד אצלה

03/06/2018
שתף:
מ
מאי

מורה אכפתית סבלנית ומקצועית שיודעת להעביר את החומר בצורה מדהימה. מכיתה ח - יב למדתי אצלה והיא עזרה לי גם כשהתקשתי עם החומר בלי לוותר! שיעורים עם אווירה כיפית ולימודית . תמיד דואגת להתעדכן בחומר שלומדים בכיתה וכן בציונים של המבחנים . ממליצה בחום ללמוד אצל יעל !!!

03/06/2018
שתף:
מ
מאיה

יעל מורה מדהימה!! גם כשהיה לי קשה היא נתנה לי בטחון במקצוע והתחלתי לאהוב מתמטיקה. היא מסבירה מעולה ובאופן שפשוט להבין את החומר ועזרה לי לשפר את הציונים שלי באופן משמעותי כבר מכיתה ח!

04/06/2017
שתף:
ע
עופרי

למדתי עם יעל במשך כל שנות התיכון. לא הייתי מסיימת 5 יחידות בלעדיה. מסבירה את החומר בצורה שקל להבין ולזכור ומאוד סבלנית. מורה מעולה!

31/05/2017
שתף:
נ
נועה

אני לומדת עם יעל כבר למעלה משנה, בזכות הלימודים איתה הצלחתי לשפר באופן משמעותי את הציונים שלי. השיעורים של יעל מעוררים את הרצון לא לוותר ולהפוך את המאבק במקצוע לאתגר שניתן לעבורו. ממליצה בהמון חום להתנסות בחוויה של הרגשה שאפשר להצליח במתמטיקה. מי שרוצה לחייך אחרי שיעורי מתמטיקה- זה המקום בשבילו.

12/03/2017
שתף:
ע
עדן

מורה מדהימה !! יעל משקיענית, נותנת את כל כולה לתלמיד, היא גמישה בשעות,היא מעודדת אותך בשעות קושי וגם לשאוף לאתגרים. ללא ספק בזכותה הצלחתי במתמטיקה והכי חשוב למדתי לאהוב את המקצוע. ממליצה בחום היא מעולה וכמובן תותחית במתמטיקה.

07/03/2017
שתף: