מורה פרטית יעל מ

מורה פרטית יעל מ

מורה עם תואר שלישי. עשר שנות הוראה אינטנסיביות: בגרות, הכנה לתיכון, עבודות קיץ, מכינה. מלמדת אונליין, ובביתי ברמהש.

מרמת השרון - הרצליה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

בעשר השנים האחרונות עבודתי היחידה היא שיעורים פרטיים במתמטיקה, כולל הכנה לבגרות. מאד נהנית ללמד! מתחילת הקורונה: הגשתי הרבה תלמידים מרחבי הארץ לבגרות בשיעורי אונליין, בהצלחה רבה. בימים כתיקונם: מלמדת בביתי הרבה תלמידים מרמת השרון והאזור, כולל אחים של תלמידים מרוצים. מוזמנים לקרוא את ההמלצות, ולתאם שיעור ראשון. סיכום והערות: מלמדת אונליין, ובביתי ברמהש (תלוי במצב הקורונה...). מחיר השיעור מתייחס לחופש הגדול. המחיר יעלה בתחילת ספטמבר.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ע
ענת

יעל מורה נהדרת רגישה מקצועית וישרה, הרגשתי צורך עז להודות לך על כל העבודה שעשית עם עדי ובכך הבאת אותה למיצוי יכולותיה הקנית לה בטחון עצמי אשר יחד עם סבלנותך הביאו אותה להשגים טובים בבחינת הבגרות ישר כוח ותודה רבה מענת אמא של עדי

01/07/2020
שתף:
ת
תמר

מעולה. מעבירה את החומר בצורה טובה ועוזרת מאוד

28/05/2020
שתף:
א
אתי

מעולה

12/05/2020
שתף:
י
יובל

רואים שהיא באה ללמד עם רצון מתייחסת ברצינות לחומר ומתחשבת בבעיות התלמיד בצורה מלאה

03/05/2020
שתף:
ה
הגר

למדתי אצל יעל בי״א ובי״ב, היא מורה מצויינת! עזרה לי להשלים ולצמצם פערים, הסבירה את החומר מצויין, תמיד התעדכנה במצבי בכיתה ובציונים שלי וגילתה איכפתיות וסבלנות עצומה. ממליצה בחום ללמוד אצלה!!!

04/06/2018
שתף:
ע
עומר

בכיתה יא לא הצלחתי לעבור את הבגרות של 806 ולאחר שהלכתי ללמוד אצל יעל עברתי את הבגרות בהצלחה המשכתי ללמוד אצלה גם לבגרות 807 והיא הכינה אותי ממש טוב לבגרות. יעל מורה ממש טובה. היא מקשיבה, משקיעה, מסבירה מצוין, ותמיד מתעניינת בחומר שנלמד בכיתה ובציונים של המבחנים. אני מאוד ממליץ ללכת ללמוד אצלה

03/06/2018
שתף:
מ
מאי

מורה אכפתית סבלנית ומקצועית שיודעת להעביר את החומר בצורה מדהימה. מכיתה ח - יב למדתי אצלה והיא עזרה לי גם כשהתקשתי עם החומר בלי לוותר! שיעורים עם אווירה כיפית ולימודית . תמיד דואגת להתעדכן בחומר שלומדים בכיתה וכן בציונים של המבחנים . ממליצה בחום ללמוד אצל יעל !!!

03/06/2018
שתף:
מ
מאיה

יעל מורה מדהימה!! גם כשהיה לי קשה היא נתנה לי בטחון במקצוע והתחלתי לאהוב מתמטיקה. היא מסבירה מעולה ובאופן שפשוט להבין את החומר ועזרה לי לשפר את הציונים שלי באופן משמעותי כבר מכיתה ח!

04/06/2017
שתף:
ע
עופרי

למדתי עם יעל במשך כל שנות התיכון. לא הייתי מסיימת 5 יחידות בלעדיה. מסבירה את החומר בצורה שקל להבין ולזכור ומאוד סבלנית. מורה מעולה!

31/05/2017
שתף:
נ
נועה

אני לומדת עם יעל כבר למעלה משנה, בזכות הלימודים איתה הצלחתי לשפר באופן משמעותי את הציונים שלי. השיעורים של יעל מעוררים את הרצון לא לוותר ולהפוך את המאבק במקצוע לאתגר שניתן לעבורו. ממליצה בהמון חום להתנסות בחוויה של הרגשה שאפשר להצליח במתמטיקה. מי שרוצה לחייך אחרי שיעורי מתמטיקה- זה המקום בשבילו.

12/03/2017
שתף: