מורה פרטי יניב כץ

מורה פרטי יניב כץ

מהנדס אלקטרוניקה, מרצה לתורת החשמל לחשמלאי מוסמך והנדסאי חשמל במכללה למנהל.

בן 44. מפתח תקווה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪90 לשעה בבית המורה
₪90

קצת עליי

מלמד שיעורים פרטיים במתמטיקה ובמקצוע תורת החשמל במשך עשר שנים. מנוסה גם בהכנת תלמידים בעלי בעיות קשב וריכוז. מלמד את המקצוע תורת החשמל לרמה של תיכון, חשמלאי מוסמך והנדסאי חשמל, ומתמטיקה לכיתות א'-י"ב, ולבחינת הבגרות במתמטיקה לרמה של 3 י"ל. מלמד בגישה שמעודדת חשיבה והבנה של החומר הנלמד, ולא בצורה של הצבה בנוסחאות ושינון. יש לי המון סבלנות, אני משקיע, ועושה את המקסימום כדי שהתלמיד יצליח. ניתן לקבוע שיעור דרך זום (אחרי שיחה איתי).

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

ממליץ מאוד! יניב אדם טוב סבלני יודע ללמד בצורה נורא קלה נוחה נעימה ומובנת! מתרכז בישעור ובתלמיד בלבד ולא מתעסק בהסחות דעת חיצוניות במהלך כל השיעור דבר נדיר ביותר! ומצויין. ממליץ מאוד ללמוד אצלו. נכשלתי ב 3 מבחנים של תורת החשמל ואת הרביעי עברתי אחרי שיעורים אצלו

03/05/2017
שתף:
ש
שרי

בני לומד אצל יניב כץ מעל עשרה שיעורים. יכולה להעיד בלב שלם, שהוא מורה אדיב, מדבר בשקט, סבלני, מקצועי וטוטלי עם בני. יניב מסביר ללא הרף ואינו מרפה עד שבני מבין. יניב אינו מתעסק עם הנייד שלו, אינו מביט בשעון כל רגע ואינו עושה הפסקות. בקיצור, לא מורח את השיעור. יניב נטול גינונים ופטפטנות יתר. הוא מגיע, מתיישב והיישר מתחיל ללמד. לעיתים אף גולש מהזמן מתוך רצון. מורה שנותן תמורה מלאה וסיפוק רב. יישר כח!

07/09/2016
שתף: