מורה פרטי יניב גלבוע

מורה פרטי יניב גלבוע

מהנדס אלקטרוניקה וחשמל, איתך בקצב שלך עם יחס אישי עד להצלחה. הרבה ניסיון בשיעורים לקבוצות ובודדים ומרתונים למבחני מה"ט

בן 43. מחדרה וישובי עמק חפר. בוגר אוניברסיטה - אריאל.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120
 

קצת עליי

הי, אני יניב, בוגר אוניברסיטת אריאל בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, שנים רבות של ניסיון לימדו אותי שהכי חשוב זה לדעת "להתחבר לראש של התלמיד"! מובטח יחס אישי והרבה השקעה להשגת המטרות שלך. מעביר שיעורים פרטיים בכל תחומי המתמטמיקה, חשמל אלקטרוניקה ופיסיקה לכל הגילאים (מגיל 13 ועד סטודנטים) * בגרויות בקבוצות ויחידים * בחינות סמסטר, עבודות לקורסים ופרוייקטים * הדבקת פערים לקראת שנת הלימודים * מרתונים למבחני הסמכה (מה"ט) כאן לשאלות ולפניות שלכם. יניב- אתכם עד להצלחה

הוספת תגובה

ביקורות

ד
ד

יניב מקצועי ובעל ידע רב, מסביר הכל בפירוט ועוצר לוודא שהבנת, בהסברים שלו הוא כולל גם הוכחה לחוקים מתמטיים. אדם נעים מאוד ונהנתי לבוא ללמוד. גמיש בשעות ובימים.

21/05/2019
שתף:
ד
דניאל

יניב מורה מעולה, מסביר בצורה מאוד מובנת. בתור תלמיד עם בעיות קשב וריכוז קשות הוא מצליח להשאיר אותי מרוכז לכל אורך השיעור כמו שאף מורה לא הצליח.

15/02/2019
שתף:
ג
גיא

תודה רבה ליניב על הדרך בה הוא מלמד אותי. יניב מאוד מקצועי,עוזר לי להשלים את החומר שחסר לי במקצועות בהן אני לומד, יניב אדם סבלני, ומאוד זמין עבורי מבחינת שעות הלימוד. תודה רבה אני מצפה להמשיך ללמוד אתו.

12/01/2018
שתף:
ע
עמיר

מאוד נהנתי מהשיעורים, ההסבר היה מאוד ענייני פשוט ולעניין והאוירה הייתה מאוד נעימה!

08/08/2017
שתף:
א
איתן

ליניב ידע רחב בתחום החשמל והדרך שלו להעביר את החומר היא פנטסטית. הוא מסביר שוב ושוב עד שמבינים ובד"כ מבינים כבר בפעם הראשונה. יניב הסביר לי את החומר הרבה מעבר למה שנלמד במכללה ובפחות זמן. עם שיטת הלימוד שלו בנוסף לסבלנות שלו אני מבין את החומר לא סתם למבחן, אני ממש מרגיש שליטה בחומר הנלמד. ממליץ בחום!

06/06/2017
שתף: