מורה פרטי יוני שרון

מורה פרטי יוני שרון

מורה מנוסה בלימוד של כל הגילאים, בוגר בית הספר למוסיקה רימון. מלמד באווירה נעימה ורצינית.

בן 34. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪140-150

קצת עליי

אני יוני, מוסיקאי ובוגר ביה"ס למוסיקה, רימון. מנגן בגיטרה כבר 16 שנים ובעל נסיון של 6 שנים בלימוד גיטרה בכל הגילאים, ילדים ומבוגרים. מוסיקה זאת אהבה ענקית שלי, ובנוסף לגיטרה אני מנגן על עוד כלים ותמיד משתדל ללמוד ולהתפתח עוד. אני אדם מאוד סבלני וקשוב ואני יודע להתאים את עצמי לקצב ולרצון של התלמיד. במהלך השיעורים נתמקד בנגינת שירים, תוך התייחסות לטעם המוסיקלי של התלמיד\ה. תאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה, אילתור ואפילו הלחנה. יאללה בואו לנגן.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שני

יוני מלמד את בני גיא כשנתיים ואנחנו מאוד מאוד מרוצים. יוני סבלני, מעודד כשצריך, תמיד משתדל ללמד שירים לפי טעמו של התלמיד, תמיד עם חיוך ואורך רוח, ומצליח לשמור את הילד בריכוז לאורך כל השיעור. כמו כן, תמיד אפשר להיעזר ביוני בייעוץ והכוונה טכניים או מוזיקליים, והוא תמיד עושה זאת באהבה ובשמחה. אנחנו מאוד אוהבים את יוני כמורה וכאדם וממליצים בחום.

20/07/2019
שתף:
ה
הילה

התמזל מזלנו והגענו ליוני וגם הצלחנו להדחס בלוז הצפוף שלו מתחילת השנה. הוא מלמד את שני ילדינו שלא מתחברים לכל אחד בקלות. שניהם מחכים בקוצר רוח לשיעור מדי שבוע, מאוד נהנים וכמובן לומדים ומתפתחים. יזכה מי שילמד אצלו !

05/07/2019
שתף:
ע
עוזי

יוני מלמד את עידו מספר שנים לשביעות רצוננו המלאה. הגענו אליו דרך אתר זה. יוני הוא קודם כל אדם נוח, נעים וסבלן, דמות חינוכית ומקצוען אמיתי. הוא מגיע תמיד בזמן ומקדיש את כולו לקידום עידו בשיעור. התוצאות בהחלט נראות... עידו מנגן בהרכבים, מופיע בטקסים ובמקומות שונים והוא בהחלט מנצל בזכות יוני את התועלות הרבות שניתן להפיק מלימודי המוסיקה. יוני מומלץ מאוד!! תראו בעצמכם: https://youtu.be/Cn171eytsdI

04/07/2019
שתף:
O
Ofira

מורה פשוט מעולה מעולה מעולה בקיא גם בתאוריה מוכשר ביותר אך צנוע ומקסים, ונעים

04/07/2019
שתף:
ת
תניה

יוני מורה נפלא! מיכאל לומד עמו כבר 3 שנים, נהנה ומתקדם נהדר.

03/07/2019
שתף:
מ
מרב

יוני מלמד את נעם הבת שלי זאת השנה השניה והוא הסיבה הראשית שנעם המשיכה לשנה שניה.. הוא פשוט מקסים, עם גישה רצינית ובגובה העיניים, יש לו המון סבלנות, המון אהבה למוסיקה ולתלמידים. חיוך קבוע על הפנים. הכי מקסים שיש.

03/07/2019
שתף: