מורה פרטי יוני גרמידר

מורה פרטי יוני גרמידר

לימודי גיטרה באווירה מקצועית וכיפית, וותק של שנים בהוראה, בוגר תואר אקדמי וסטודנט לתואר שני.

בן 31. מחולון. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

השיעורים מיועדים לכל מי שרוצה ללמוד לנגן או להביא את הנגינה שלו לרמה הבאה. נפלה בחלקי הזכות ללמד בשנים האחרונות תלמידים מקשת רחבה של אוכלוסיות - תלמידים מתחילים (מגיל 6), תלמידים בוגרים שניגשו לרסיטל בגרות, מבוגרים, בני הגיל השלישי, ותלמידים בעלי צרכים מיוחדים. עם השנים גיליתי שלכל תלמיד יש דרך מיוחדת משלו - חלק מתמקצעים בנגינה, חלק כותבים שירים, וחלק לומדים לנגן וללוות את עצמם ברמה בסיסית. כדי שתהליך הלמידה יהיה איכותי, חשוב לקבל ליווי מקצועי ורגיש לצרכי התלמיד כאשר העיקרון החשוב ביותר בתהליך הוא ההתמדה. שיעורי הגיטרה משלבים ידע מקצועי מעולם הגיטרה, תאוריה, אלתור, פיתוח שמיעה ועקרונות צ'י קונג לפיתוח המודעות הגופנית. מוזמנים ליצור קשר השיעורים מתקיימים בסטודיו שלי/בביתכם/בזום

חוות דעת

S
Shuki

יוני מורה מקצועי ויודע להתאים את עצמו לתלמיד באופן מצויין. הגעתי ליוני כדי ללמוד תאוריה ולשפר יכולות נגינה והרגשתי קפיצת מדרגה משמעותית ברמת הנגינה וההבנה של מוסיקה. בשיעורים יש ערך מוסף של החיבור לקצב והבנת התווים. ממש שיפר את אופן הנגינה שלי.

11/02/2022
שתף:
F
FunkCrusader

יוני הוא לא עוד סתם מורה. לדעתי הוא מעבר לזה. הוא אדם מבין ואכפתי, הוא מורה זורם ומגוון שיכול ללמד נושאים רבים.אם אתה רוצה לדעת לנגן שירים פופולרים או רמה גבוה יותר הוא המורה בישבלך

06/04/2020
שתף:
י
יואב

השיעורים עם יוני מאוד מקצועיים, איכותיים, ומעוברים בצורה מעניינת. מומלץ לכל מי שרוצה להתחיל ללמוד גיטרה, או להעמיק את הידע והטכניקה שלו בנגינה.

06/04/2020
שתף:
א
אלעד

מעולה

06/04/2020
שתף:
י
יוני

אחרי 4 שנות לימוד והכנה לבגרות במוסיקה אני יכול לומר בוודאות שיוני הוא המורה הטוב ביותר שהיה לי אי פעם. מבעד לרכישת כישורי נגינה והבנה עמוקה במוסיקה למדתי גם שיעורים לכל החיים וחויתי חוויית למידה בלתי נשכחת. מומלץ מאוד!

17/03/2020
שתף:
ת
תמר

יוני מורה נהדר, סבלני ומקצועי. תמר מאד אהבה את שיעורי הגיטרה וקיבלה בסיס מצויין לנגינה וקריאת תוים. נמשיך גם בשנה הבאה.

27/06/2018
שתף: