מורה פרטי יוחאי פרץ

מורה פרטי יוחאי פרץ

יש מאחורי 7 שנות הוראה בתיכון והגשה לבגרויות. בעל תואר ראשון בחשבונאות ותואר שני בהוראת המתמטיקה. מאמין ביחס אישי וצמוד.

בן 35. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-150

קצת עליי

אני יוחאי, ובשבע השנים האחרונות אני משמש כמורה למתמטיקה בבי"ס תיכון במרכז הארץ. בתור תלמיד התקשיתי מאוד במתמטיקה, ורק בתיכון, לאחר שאימצתי כלים ללמידה במקצוע מאיים זה, הצלחתי להשתפר בלימודיי עד לקבלת ציון מעולה בבגרות. כיום אני מנצל כלים אלו ואחרים, בין היתר, על מנת לסייע לתלמידים שמוצאים את עצמם מאותגרים על ידי החומר הנלמד או כאלו שמרגישים שההוראה בכיתה אינה מספיקה עבורם. מתוך הקושי שחוויתי כנער, התמחיתי בעבודה עם תלמידים המתקשים במתמטיקה, בכל הרמות. אני ממשיך כל העת ללמוד ולהשתלם בתחום הוראת המתמטיקה כדי לשפר את ההוראה שלי ולהישאר מעודכן בתכניות הלימוד השונות. תלמידיי מעידים עליי שאני סבלני, ברור מאוד בהסבריי ומתעקש עד להבנה מוחלטת של החומר הנלמד. אשמח לראותך :)

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאל

תודה. עזרת לי מאוד. שלחתי לך את ההודעה שהמורה שלחה לי כשבדקה את המבחן חחח גם אני הייתי בשוק

12/06/2020
שתף:
ס
סיגל

בני ובתי למדו אצל יוחאי ונהנו מאוד. שמחתי לראות שהם חזרו עם חוויה חיובית בסוף כל שיעור. בנוסף, התוצאות לא איחרו לבוא ואפילו המורה של בני בבית הספר ביקשה להפנות אליו תלמידים נוספים שזקוקים לעזרה. ממליצה בשמחה על יוחאי.

10/06/2020
שתף:
ע
עידן

במשפט אחד: מורה מדהים שמוביל לציון מדהים! בחיים לא האמנתי שבזמן כזה קצר נוכל להספיק כל כך הרבה חומר. יוחאי מלמד עם הרבה מאוד סבלנות ואני יכול להעיד שמעבר לשיטות העבודה שהוא מקנה, הוא גם נתן לי הרבה ביטחון עצמי והוריד לי את החשש המובנה הזה שהיה לי ממתמטיקה. מהר מאוד הגענו לפתור מבחני בגרות וזה ממש עזר לי להבין שהשד לא כזה נורא. ממליץ בלי לחשוב פעמיים לכל מי שמחפש מורה.

02/06/2020
שתף:
D
Dan

‏הגעתי ליוחאי כי ‏הייתי צריך להכין את עצמי ללימודים ‏אקדמאים ‏לאחר תקופה ארוכה ללא לימודים. ‏הוא הכין אותי מאוד טוב לחומר שאני הולך ללמוד ‏באוניברסיטה. ‏השיעורים היו מאוד טובים ‏ ‏ ‏ומכוונים אליי.

31/05/2020
שתף:
‪איתן

הגעתי ליוחאי בעקבות המלצה של חברים של הבת שלי. מצאתי מורה קשוב ואכפתי לצרכים של בתי המתקשה במתמטיקה. כבר לאחר כמה שיעורים כל הגישה שלה השתנתה והיא יותר נכונה ללמוד בכתה, ומראה רצון להצליח בבגרות. משהו בגישה האישית והמקצועית שלו שינה את רצונה להצליח. תודה.

20/01/2020
שתף:
ב
בן

יוחאי, עכשיו, כשהבגרות מאחורינו, רציתי להגיד לך תודה. לא רק על מי שאתה ומה שאתה. רציתי להגיד לך תודה שתמיד היית שם בשבילי ולא וויתרת עליי אפילו לא לרגע אחד ולא נתת לי לעשות קיצורי דרך. תודה רבה לך! אוהב ומעריך מלא! ממליץ לכולם בחום על יוחאי בזכות ההסברים הברורים, ההתעקשות וההבנה.

26/03/2018
שתף:
ש
שיר

הגעתי ליוחאי לאחר שציוני במתמטיקה היו מאוד נמוכים . בעזרת סבלנותו ועזרתו של יוחאי הצלחתי להגיע מהקבצה ג להקבצה א (היום אני בכיתה י'-בדרך ל4 יח') אני בעלת קשיי קשב וחיפשתי מורה שידע לעזור לי יוחאי עזר לי להחזיר לעצמי את ביטחון.

07/09/2017
שתף: