מורה פרטי יהויריב שורק

מורה פרטי יהויריב שורק

שיעורי עוד מקצועיים ממורה ונגן בעל ניסיון רב

מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

בוגר תואר ראשון ושני במוסיקה. מורה לעוד עם ניסיון של 9 שנות הוראה ועם עשיה רבה בתחום: כמפיק ויוצר מוסיקה לאמנים, בנגינה והופעות בכל רחבי הארץ. בשיעורים ניגע בקסמו של העוד דרך נגינה ולמידה. נעבוד על הקניית שליטה טכנית בעוד, בלימוד רזיה של תורת המקאם ובלימוד הסגנון תוך השוואה לסגנונות מוסיקליים שונים מרחבי העולם ולתורת המוסיקה המערבית. נלמד לבצע תאקסים במקאם ולהשתמש ביכולת האלתור הטבעית שלנו, נלמד לנגן יצירות ערביות קלאסיות ורפרטואר ממסורות מוסיקליות נוספות וזאת תוך לימוד השימוש בתווים. תכנית הלימוד תותאם לצרכי התלמיד ולרצונותיו האישיים. השיעורים יהיו מקצועיים וילוו באווירה אותנטית וכיפית, ויחד עם כוס קפה עממית נפליג עמוק לליבו של השיעור..

תחומי לימוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

d
david

מדובר במורה עם ידע וניסיון מוזיקלי מטורף ועם יכולת להעביר את הידע והניסיון שלו לתלמיד בצורה ברורה קלילה ונעימה . למדתי אצל יהויריב תקופה ארוכה מאוד והוא קידם אותי לרמות שאני לא יודע אם עם מורה אחר הייתי מגיע לאיפה שהגעתי . אני מודה ליהויריב מאוד וממליץ עליו בחום!!!

22/01/2017
שתף:
נ
נתנאל

בתור אדם שמכיר את יריב מעל ל5 שנים וכל מה שאני יודע במוסיקה זה ממנו, אני יותר ממליץ לכל אדם שרוצה ללמוד את רזי המוסיקה המזרחית האמיתית וטכניקות שקשה למצוא מורים שמלמדים אותן, זה רק יריב! יש הרבה מוסיקאים, מעט מהם מורים טובים, יריב נמנה מהמורים הטובים! והכל בדרך נעימה וברורה. מומלץ מומלץ מומלץ! מי שמעוניין אני מוכן שישלח לי מייל ואפרט לו יותר!

19/01/2017
שתף: