מורה פרטית יבגניה שרה פישר

מורה פרטית יבגניה שרה פישר

בוגרת בצלאל ושתי בתי ספר לאומנות ברוסיה, מורה פרטי לכל הקשור לאומנות, רישום וצבע, חומרים שונים, וליווי בניית תיק עבודות.

בת 34. מתל אביב-יפו. בוגרת מכללה - בצלאל.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

שלום! שמי יבגניה שרה פישר. אני אמנית פעילה, חברה באיגוד המקצועי של אמנים הפלסטיים בישראל, משתתפת בתערוכות ומקבלת הזמנות של הציורים ודיוקנאות. מלמדת במכללת ורצברגר ברמת גן וגם מורה פרטית לכל הקשור באומנות, פיתוח סגנון וליווי בניית תיק עבודות. במהלך השיעורים נלמד: עבודה עם קו וכתם, קומפוזיציה, נפח ועומק, תולדות הצבע, עבודה בחומרים וטכניקות שונות בציור ורישום, חוקים בסיסיים בציור של טבע דומם, נוף, בעלי חיים וגוף האדם. מלמדת בשיטה דידקטית, בצורה נעימה, נותנת כלים וטיפים פרקטיים ורלוונטיים, מעניקה יחס אישי. השיעורים פרטיים וקבוצתיים לילדים, נוער ומבוגרים. אין צורך בידע קודם. זאת אפשרות להתחיל לגלות את עצמך מחדש ולצאת לדרך היצירה שרק השמיים הם הגבול. כל אחד יודע לציר ורק צריך להיזכר בזה! תתקשרו :)

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רפי

שרה מורה מעולה.ההתקדמות שלי תחת הדרכתה זינקה פלאות.ותוסיפו גם את אורך הרוח והסימפטיות הרבה..וכל מילה נוספת מיותרת!!

11/04/2019
שתף:
ש
שי

שרה מורה מאוד נעימה ומקצועית והשיעורים איתה מאוד מעניינים, היא מעבירה את הידע והכלים בצורה ברורה ומעניינת

12/01/2019
שתף:
ה
הדס

שרה מורה מדהימה מורה שיש לה סבלנות אם לא מבינים היא מסבירה שוב

10/01/2019
שתף:
O
Offer

שרה מורה מאוד נעימה, מלמדת לבנות קומפוזיציה בצורה פשוטה ברורה ומאד אפקטיבית, היא ממש חייה אמנות ואפשר לשאול אותה כל שאלה על כל יצירה. ההערות שלה תמיד מחכימות וברוח מאד טובה סקרנית והוגנת.

10/01/2019
שתף: