דלג על הניווט
מורה פרטי טל  מור
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1985
אזור מגורים: 
אזור המרכז
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
סטודנט לרפואה, מרצה-מכללה למדעי הבריאות ר''ג, 9 שנות ניסיון בהדרכה. מכין לGRE (רפואה 4 שנתי). אווירה טובה כיפית ונוחה.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום לכולם אני טל בן 31 סטודנט לרפואה בתכנית ה4 שנתית אוניברסיטת תל אביב בוגר תואר ראשון ברפואת חירום אוניברסיטת בן גוריון והשלמה למדעי החיים באונ'תל אביב בדרכי להיות רופא. בעל ניסיון עשיר בהדרכה החל משירותי הצבאי ומתקופתי כמדריך במגן דוד אדום בימים אלו מרצה פעיל במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות ברמת גן. כמו כן מכין למבחני GRE ביוכימיה. הלימודים איתי יהיו פרקטיים יעילים וממוקדים לפי צרכי התלמיד ובהתאם לקצב שלו. במטרה להרגיש נוח עם חומר בסיסי בביולוגיה ועד לתחומי הביולוגיה המולקולרית הביוכימיה ומקצועות הבריאות - אנטומיה, פיזיולוגיה, מיקרו' היסטולוגיה וכו'... ניתן לייצור קשר גם בסופי שבוע ושבת. ניתן ליצור קשר גם בוואטסאפ או בSMS.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה א, ביוכימיה ב, הנדסה גנטית, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי למדעי הבריאות - אימונולוגיה, אנטומיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה, עזרה ראשונה, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, אשדוד - אשקלון
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, אשדוד
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
80 - הכנה לבגרות
120 - תחום ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה, גנטיקה, ביולוגיה של התא
תגובות: 
5
10/09/2016, Asaf, 31
מעל 10
השיעורים עם טל עזרו לי מאוד לקראת מבחן ה-gre, בזכות השיעורים הצלחתי לשפר את הציון ב-70 נקודות ולהתקבל ללימודי רפואה! השיעורים מועברים באווירה נעימה,הוא יודע על מה כדאי לשים את הדגש בתוך ים החומר,כיצד לגשת לשאלות באופן נכון ומדרבן אותך ללמוד כשהוא מרגיש שאתה "נח". בן אדם מקסים ומורה מעולה עם ידע אינסופי שאני ממליץ עליו בחום כדי לעבור את משוכת ה-gre והקבלה לרפואה. זכיתי במורה ובחבר נפלא!
Stav Debi
אחד המורים@! הסכים להעביר שיעור פרטי לי ולחבר מהלימודים, אפילו דרך הסקייפ מכיוון שאנחנו לא לומדים בישראל, הוא עזר לנו ובינתיים עברנו את כל המבחני גנטיקה שלנו בזכותו. Afik Marom
29/11/2016
Shir Adini
מורה תותח!!! ניסיתי כמה וכמה מורים לעזרה בהכנה ל gre והתאכזבתי מאוד. הגעתי לטל ממש סקפטית והופתעתי בענק! מורה סבלני, מקצועי, משקיע ונחמד ויותר מכל מסביר בצורה כזאת שדברים שנראו לי סינית הפכו לפשוטים וברורים. ... אני ממליצה בחום??
26/12/2014
Yulia Piankov-Eltahan
באמת מורה מצויין. אני לומדת אצלו לgre ועם יד על הלב יכולה להמליץ עליו. הוא סבלני, מקצועי ומסביר בצורה ברורה ועניינית. תמיד יודע להשתמש במטאפורות הנכונות, לתת דוגמאות מובנות - שזה בהחלט מקל על הלימוד. ומה שגם לא פחות חשוב בעיניי, טל בן אדם נעים ועם אחלה חוש הומור. בקיצור, שווה וכדאי :)
17/01/2015
Anne Boxerman
אני שונאת לחלק ביקורות, אבל במקרה של טל זה ממש קל. מורה מעולה, שיודע ללמד ולהביא מ-A ל-B בהבנה בצורה סופר ממוקדת ולא פחות חשוב כדי להצליח - בן אדם שכיף ללמוד ממנו. בקיצור, ממליצה ללא צל של ספק :)
02/03/2015
Nofar Maoz
מומלץ בחום! מורה מעולה, נעים, עם הרבה סבלנות והכי חשוב, מסביר מצוין את החומר עם דוגמאות ברורות. הגעתי עם אפס ידע בביולוגיה ועברתי את המבחן בהצלחה! בקיצר, מ-ו-מ-ל-ץ !!!
20/07/2015