מורה פרטי טים מירונוב

מורה טים מירונוב

מורה מנוסה למתמטיקה ופיסיקה, בעל תואר ראשון בפיסיקה ובהנדסה ותואר שני במדעי מחשב

בן 33. מאזור המרכז. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(16 ביקורות) 28 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪110

קצת עליי

מורה צעיר עם נסיון של 10+ שנים בהוראה והדרכה במקצועות המדע. מציע שיעורים פרטיים במחירים נוחים ובאווירה כיפית לכל הרמות מהתיכון ועד לתואר ראשון. בוגר מצטיין לתואר ראשון כפול בפיסיקה ובהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון ותואר שני במדעי המחשב מאונ' ת"א. ניסיון בהדרכת יחידים וקבוצות למבחני בגרות בפיסיקה ובמתמטיקה ל-3/4/5 יחידות לימוד.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ע
עדי

טים מורה מעולה, מסביר את החומר בצורה ברורה ומובנת.עזר לי לעבור את המבחן במכניקה בהצלחה, מומלץ מאוד!

25/07/2018
שתף:
ת
תמרה

אני סטודנטית לרפואה באיטליה. מאחר והשארתי את מקצוע הפיזיקה לסוף השנה לא היה לי כל כך זמן וכוח ללמוד אליו. טים עזר לי בחמישה שיעורים מרוכזים ואפקטיביים להוציא 87 בבחינה. הוא לקח ממני את כלל החומר והתאים את השיעורים באופן שיהיה ממוקדם לאופי בחינה, תוך כדי שהוא ממקד אותי לנושאים שלוקחים את החלק הגדול ביותר. הוא תמיד מדייק ומגיע מוכן לשיעור. האווירה כיפית ומלמדת מאוד! ממליצה עליו בחום! תודה טים!!

18/07/2018
שתף:
א
אופק

טים מורה מעולה! מסביר את החומר בצורה מאוד ברורה ובאווירה טובה. משקיע ומתעניין גם אחרי שהסתיים השיעור. מומלץ ביותר!

23/05/2018
שתף:
ל
ליחן

אחלה מורה מקצוען! מסביר כמו שצריך ובפשטות את מה שצריך ללמוד! תודה על תקופה אולי קצרה אבל הקפיצה לי את המתמטיקה לרמה שרציתי! תודה! מומלץ

17/05/2018
שתף:
ל
לי

טים מורה מצוין! מעביר את החומר בצורה פשוטה ויעילה, מגיע מוכן לשיעור ומנצל את הזמן בדרך הנכונה ביותר כדי להספיק כמה שיותר חומר. כיף להרגיש שהשיעור היה אפקטיבי ותרם להבנה!

18/02/2018
שתף:
ק
קטי

מורה מצויין, סבלני , אכפתי ודואג להבנה מלאה של החומר והשאלות! עושה מעל ומעבר, וגם לאחר השיעור הקדיש זמן לשאלה שלא סגרנו בשיעור בסוף השיעור מקבלים את כל מה שנעשה בשיעור, אז גם אפשר לעבור אחרי על מה שעשינו יחד.. הגעתי עם חשש גדול למבחן בפיזיקה, ואחרי השיעור עם טים הנושא שעברנו עליו היה הדאגה הכי קטנה שלי ממליצה בחום, מורה מעולה!

15/02/2018
שתף:
א
אלחנדרו

אני ממליץ בחום ! על טים אחד המורים הכי טובים שיצא לי ללמוד איתם ,טים מורה סבלני,סימפטי מאוד ומעל הכל מקצועי ויודע להעביר את השיעורים בצורה הכי טובה שיצא לי ללמוד עד היום . הגעתי לטים עם 0 ידע בפיסיקה ולאחר כמה שיעורים וחזרות הוצאתי במבחן 90 . תודה רבה לטים

13/02/2018
שתף:
ג
גיל

טים בחור נחמד מאוד ומקצועי. בקיא ב100% בחומר, כל שיעור עובר על החומר לפני ומוודא תוך כדי השיעור שהבנת ואחרי הכל גם שולח סיכום של השיעור שעוזר מאוד להפנים את החומר הנלמד לאחר מכן. יודע להבדיל בין עיקר ותפל ונותן תחושת ביטחון טובה בחומר הנלמד. ממליץ ביותר!

25/01/2018
שתף:
ד
דניאל

מורה מעולה,מבין בתחום ממליץ עליו בחום

21/01/2018
שתף:
ק
קינן

מורה מעולה, מתכונן במידת הצורך על השאלות לפני השיעור, מגיע מוכן, עובד בצורה מסודרת ויעילה. בעל ידע מתמטי נרחב ויכולת הסברה מעולה!! ממליץ בחום :]

14/01/2018
שתף: