מורה פרטי חן לוי

מורה פרטית חן לוי

סטודנטית להנדסת תוכנה. מורה במקצועי במהלך 6 השנים האחרונות. השיעור מועבר באופן מובן וקליל. נסו ותראו בעצמכם.

בת 32. מתל אביב-יפו. בוגרת מכללה - מכללת אפקה.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪90 לשעה בבית המורה
₪90-100

קצת עליי

אני מורה בעלת ניסיון של 10 שנים, בלימוד יום יומי והעברת שיעורים פרטיים. בנוסף הייתי מורה מחנכת במשך כשנתיים בבית ספר באזור המרכז. יש לי ניסיון רב בהוראת תלמידים עם הפרעות קשב וריכוז הדגש אצלי הוא על יחס אישי, סבלנות ואכפתיות, וכמובן להביא את התלמיד למצות את יכולותיו (שאיפה לציון 100 ולא פחות...!), אני באמת מאמינה (ויודעת מניסיון) שכל אחד יכול להצליח!הן בעבודה על ביטחון עצמי בחומר והן בסגירת פערים או חידוד ההבנה.

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גיא

המורה הכי טובה שהייתה לי, שיפרה לי את היכולת במתטיקה בענק! ובעזרתה קיבלתי ממוצע 97 בלי הרבה קושי

13/07/2017
שתף:
ט
טלי

חן מורה מעולה!! מצוענית ואכפתית. בקיאה בחומרי הלימוד, מסבירה באופן ברור, מנהלת את השיעור באופן ענייני וללא בזבוז זמן, באווירה נעימה וללא לחץ. די מהר רואים תוצאות בשטח. ממליצה בחום.

12/07/2017
שתף:
א
אלינוי

אחרי שהגעתי למצב שהציונים שלי ממש ירדו ועברתי הרבה מורים פרטיים חן הגיעה ופשוט הצילה אותי גרמה לי להוציא ציונים מאוד גבוהים, גרמה להאמין בעצמי ואפילו גרמה לי לאהוב מתמטיקה קצת היא יודעת להרים את המורל שקשה ולהראות שאם רוצים ולומדים הכול הכול אפשרי. אני מאוד מאוד ממליצה על חן אין כמוה היא מדהימה והיא יודעת לעשות את השיעורים באופן קליל ובאמת היא הכי מדהימה שפגשתי.

11/07/2017
שתף:
א
אורי

מורה נפלאה ואכפתית, ניהלנו שיחות מעניינות שלא בהכרח כללו את השיעור או את הנושא המלומד וידעה לפרגן בזמן על כל זמן שבוזבז, גם אם באשמתי, מלמדת בצורה מעולה ומכוונת והביאה אותה להשגים נורא גבוהים, מומלץ!

11/07/2017
שתף:
ר
רונן

למדתי איתה לבגרות במתמטיקה מ3 יחל ל4 יחידות ובשנה כיסינו את רוב החומר למרות שהיא מעצבנת לפעמים אבל בזכותה עכשיו אני לומד הנדסת מכונות

11/07/2017
שתף:
מ
מיטל

אני פשוט חייבת להמליץ על המורה המדהימה הזאת אני בת 14, חוץ מזה שהיא מלמדת בסבלנות ומאמינה בכל אחד היא גם נותנת ביטחון והיא פשוט כל כך חיובית ובאמת שכיף לי בשיעורים שלה , יש לה תמיד משפט קבוע כמו "לא משנה שלא הצלחת העיקר שניסית" היא העלתה לי את הביטחון כל כך ובזכותה באמת התקדמתי לרמה יותר גבוהה היא באמת המורה הכי טובה והכי תומכת היא פשוט אישיות מדהימה ומודל לחיקוי נפלא . היא פשוט מורה מדהימה

11/07/2017
שתף:
נ
נועם

מורה מצויינת אני לומד איתה כבר שנתיים ועזרה לי בהם מאוד היא מלמדת ברוגע ןסבלנות רבה היא בן אדם מקסים היא תעשה הכל שתלמידים שלה יצליח.

11/07/2017
שתף:
ל
ליאב

אני חייב להמליץ על המורה המקסימה הזאת,מעבר לזה שהיא מורה טובה היא גם בן אדם מדהים.היא לקחה אותי והובילה אותי ליעד עם ציונים גבוהים .מורה עם המון סבלנות ואכפתיות גם מעבר לשעות הלימוד. ממליץ בחום. תודה רבה לך על הכל חן..

06/05/2016
שתף: