דלג על הניווט
מורה פרטי חן ברזל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1986
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
מורה למוסיקה, מלמד פסנתר וגיטרה למתחילים+מלמד ציור ורישום בפרטי ובקבוצה והכנה ללימודי אדריכלות. בוגר הטכניון.
תיאור המורה הפרטי: 
מוסיקה הייתה אהבתי משחר ילדותי. היא תמיד מרגשת אותי מלווה אותי לכל מקום, ובאמצעותה אני מבטא את מי שאני. אני מנגן על מגוון כלים אך בעיקר בפסנתר וגיטרה. הדרכתי מוזיקה כשליח הסוכנות היהודית בניו-יורק. לימדתי נגינה על פסנתר ועל גיטרה. ניגנתי בטקסים שונים, בהתנדבויות בבתי אבות ובית חולים. עסקתי בהדרכות ילדים, בחברת "מרטון" להפעלות חינוכיות, במרכזי העשרה וכיום בבתי ספר ובגנים(בעל תעודת מדריך מהחברה להגנת הטבע). אני מאוד אוהב ללמד ובמיוחד ילדים. רגיש לתהליך העדין שהם עוברים בזמן הלמידה.כתבתי והלחנתי עשרות שירים ובאחרונה פירסמתי שני שירים . כמו כן יש לי נסיון בימתי בהשתתפות בלהקות מחול בשירה ובתיאטרון. יוצר אומנות פלסטית באופן עצמאי-בעיקר באקריליק ורישום בעיפרון. בעל תואר אדריכל מהטכניון.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאדריכלות - חטיבת ביניים, תיכון, אקדמיה, תקשורת גרפית, רוויט REVIT
מורה פרטי לאומנות - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון, העשרה
מורה פרטי למוסיקה - אורגנית, הלחנה, פיתוח שמיעה, פסנתר
מורה פרטי לעיצוב - תוכנות שרטוט
מורה פרטי לציור - כללי, אקריליק, רישום
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
רעננה, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
ישנה קבוצת לימוד רישום(למבוגרים) שאני עורך פעם בשבוע בסטודיו אמנים בתל אביב. מוזמנים לשאול לעוד פרטים.
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
16/12/2018, מורן, 44
6
חן המקסים מלמד את שני ילדיי: אחת בת 10 והשני בן 9. הילדי אוהבים אותו מאוד ואוהבים ללמוד לנגן בזכות הדרך הייחודית, הנעימה והשלווה של חן. ניכר כי חן מלא באמפתיה, רגישות ויכולת הכלה כלפי כל ילד וצרכיו. כייף לשמוע את הילדים מנגנים ונהנים מהלמידה ואני מודה לחן על שבזכותו זה מתרחש.
5
01/11/2018, Naama, 24
6
הגעתי לחן דרך ההמלצות כאן באתר ולא התאכזבתי. לומדת רישום, בין היתר כהכנה למבחני קבלה ללימודי אדריכלות נוף. חן יסודי ומקצועי, מקנה בסיס טוב וברור לרישום. עובד בצורה מסודרת עם מערכי שיעור מוכנים מראש. השיעורים עוברים באווירה מאוד נעימה והאיכפתיות שלו ניכרת. ממליצה בחום!
5
06/09/2018, עידן
1
מורה לפסנתר מעולה. יסודי סובלני מסביר ממש טוב. יודע להעביר וליצור את אהבת המוזיקה. נותן בסיס לכל הרקע המוזיקלי הנדרש. מדהים ומומלץ בחום.
5
12/04/2018, Arika, 23
8
חן מורה מעולה! הגעתי אליו במטרה להתכונן למבחני קבלה באוניברסיטאות. שיטת הלימוד כולה חוויתית, והוא מעביר את הידע המקצועי שלו לתלמיד בצורה מקצועית, מעניינת וברורה.
5
30/03/2018, טל, 50
מעל 10
חן הוא אחד המורים המוצלחים שהכרתי. כמורה בעצמי, אני מבחינה ביכולת ההקשבה המדהימה שלו לתלמידים. חן מפגין סבלנות ויודע את צרכי התלמיד כבר בשעור הראשון. מורה מקצועי ביותר בתחום המוזיקה. הבת שלי לא מוותרת על שעורי הפסנתר עם חן.