מורה פרטי חן ביטון

מורה פרטית חן ביטון

רוצים ללמוד לפסיכומטרי ללא קורס? יש קורס ורוצים לחזק נקודות חולשה? משפרים ציון? נעבור את זה יחד בהכוונה ותמיכה מלאה.

בת 28. מתל אביב -יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

אני חן, מדריכת פסיכומטרי בכירה. יש לי המון ניסיון וסבלנות, יודעת להנגיש את החומר ובפרט את המתמטיקה, גם לאנשים שמעולם לא התחברו אליה. המטרה שלי היא לעזור לתלמיד או התלמידה שלי לצבור בטחון ביכולת שלהם, להיות כמה שיותר עצמאיים בבית, ולבסוף, להגיע למטרה. נתחיל מלהבין יחד מהן נקודות החולשה שלך, ונעבוד עליהן. השיטות שלי מותאמות אישית לכל תלמיד ותלמידה. עבדתי רבות עם לקויי למידה ואנשים עם קשיים כאלה ואחרים ואין אתגר שלא אקח על עצמי. במשך חמש השנים האחרונות שימשתי כמדריכה בכירה בחברת EZ-WAY הכנה לפסיכומטרי ובגרות. בנוסף להוראת הפסיכומטרי אני בקיאה בהכנה לבגרות במתמטיקה ובחידוד ההבנה המתמטית לגילאי חטיבת ביניים ותיכון.

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עדן

חן פשוט מדהימה. עזרה לי ללמוד לבד לפסיכומטרי ולהצליח על הפעם הראשונה. ממליצה עליה בחום!

31/10/2019
שתף:
ר
רם

חן עזרה לי להשיג את הציון שאני רוצה. היא יודעת איך להסביר דברים בכל מיני דברים עד שתבין את החומר. היא ידעה לעודד אותי כשהיה לי קשה ולדחוף אותי לתת את הכי טוב שלי. בזכותה התחלתי לימודים השנה.

30/10/2019
שתף:
ק
קלי

חן לימדה אותי לפסיכומטרי לפני שנה. אחרי שהמליצו לי לנסות לגשת בלי קורס, חיפשתי מישהי שתלווה אותי ותיתן לי בטחון. חן הייתה מדהימה והאמינה בי לאורך כל הדרך. גם כשהיה לי קשה ורציתי לוותר היא ידעה מה לומר לי בשביל שאמשיך. ממליצה בחום!

03/10/2019
שתף: