מורה פרטית חגית דויטש

מורה פרטית חגית דויטש

מורה בעלת ניסיון רב בטיפול בלקויות למידה וקשיי קריאה. מתן עזרה לסטודנטים עם לקויות למידה, קשב וריכוז.

בת 52. מראשון לציון. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

בעלת שני תארים בחינוך מיוחד והכשרה מטעם ניצן, הכשרה בטיפול בלקויות למידה,קשב וריכוז בשיטת רביב. אני עובדת 16 שנים בהוראה מתקנת עם תלמידים בכל הגילאים ומגיעה איתם להתקדמות ולשיפור רב. אני מציעה לכם ההורים הרבה מעבר לשיעורים פרטיים- בניית תוכנית עבודה אישית בהתאם לצרכים וליכולות של הילד. המטרה שלי בשיעורים היא התמקדות בבניית תיפקודים תקינים ללמידה בכל מה שקשור לקשב וריכוז, קריאה, כתיבה. הקניית אסטרטגיות למידה כדי שהילד ילמד באופן עצמאי ויעיל. עם תלמידים צעירים- עבודה על שטף ודיוק בקריאה המביאה לשיפור בזמן קצר. עם סטודנטים עם לקויות למידה, קשב וריכוז- כתיבת עבודות כך שתגיעו ליכולת לכתוב לבד, מיומנויות סיכום, הבנת מאמרים, עזרה בהתארגנות .

הוספת תגובה

ביקורות

ז
זיאנה

מי מחפש מורה נפלאה, מקצועית ואחראית שידעת להקשיב שידעת ולעניין ,שמעבירה שיעורים מיוחדים? אני בחום ממליצה-חגית ,מורה שיודעת להעביר את חומר הלימוד במקצועיות ועושה את העבודה באהבה. רק בזכותה בני הצליח במבחנים. איתה כל ילד מרגיש בנוח. אני רוצה לומר תודה, על כל מה שעשית בהמון רצון, נתינה, אהבה, אכפתיות והקשבה .תודה גדולה עם המון אהבה!

18/06/2019
שתף:
ק
קסניה

רוצים להודות לחגית על מקצעות ויחס אישי! הילד הגיע אליה עם פער גדול בשפה ואנגלית ביחס לילדים בגילו וחגית הצליחה להבין את הילד ולמצוא פיתרון. נתנו לו את הכל הכלים שהיה זקוק להם על מנת להתקדם ולהצליח.

28/10/2018
שתף:
ר
רגינה

אם אתם רוצים למצוא מורה מקצועית עם יחס אישי, אכפתי ודואג מאד. חגית זאת המורה שיכולה לתת הכל כך שתראו את ילדכם מגיע לתוצאות הכי גבוהות, בצורה הכי יעילה וטובה בשבילו. ילד הגיע אליה עם הבחנת קשב וריכוז עם פער גדול בשפה. היא כמורה מתקנת מצא שיטה נכונה כדי לעזור ולהרים את רמת השפה של הילד כך שהציונים שלו היום מאד גבוהים. ילד יודע לעבוד עם טקסטים ולאבחן אותם לרמת הכיתה והגיל שלו. תודה רבה לחגית !

23/06/2018
שתף:
א
אורית

בני בן ה8 לומד אצל חגית מזה כחצי שנה הוראה מתקנת בשפה. חגית מקצועית מאד ואנחנו מאוד מרוצים מההתקדמות שלו מאז שהחל לעבוד עימה. חגית מקנה לו אסטרטגיות לימוד שיאפשרו לו לעבוד בצורה עצמאית בכיתה, ותמיד דואגת לתת משוב על מה שנעשה בשיעור.ממליצה מאד.

11/06/2018
שתף:
ל
לירון

חגית זו המתנה הכי טובה שיכולתי לתת לביתי. מתלמידה חסרת ביטחון עם יכולות קריאה נמוכות, היא הפכה בשנה אחת לתלמידה מצטיינת, שנהנת לקרוא! ולעמוד מול הכיתה בביטחון מלא. היא עברה שינוי של 180 מעלות! ופשוט נהנת להגיע לבית הספר. חגית את קסם של ממש, הסבלנות, ההקשבה, את תמיד שם! עזרת לה לגלות בעצמה את יכולות שבה. לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה. אני בכל יום מודה על העובדה שאת נמצאת שם בשביל ביתי.

11/06/2018
שתף:
ל
לילך

"רציתי להודות לך, אני ממש עם דמעות בעיניים,נועה חזרה היום הבייתה עם תוצאות 2 המבחנים בשפה. היא קיבלה כמעט טוב מאוד. אני המומה- היא עלתה ממתקשה לכמעט טוב מאוד. אין לי מילים להגיד לך תודה על השיפור המדהים. תודה תודה תודה."

18/06/2016
שתף: