מורה פרטי זוהר קרפ

מורה פרטי זוהר קרפ

תלמיד שלומד איתי מרוויח את הניסיון והידע שרכשתי כנגן וכמורה לאורך השנים ונהנה מתמיכה והכוונה מלאה שלי לאורך הלימוד.

בן 41. מהוד השרון. מכללה - רימון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

הניסיון רב שלי כמורה לגיטרה (15 שנה) הוביל אותי לכך שאני יכול לקדם כל תלמיד חדש שמגיע אלי תוך זמן קצר ולזהות כיווני לימוד עבורו. תהליך הלימוד איתי יפתח לכם עולם של אפשרויות בגיטרה ובמוזיקה בכלל. כחלק מתהליך זה אתם מקבלים תמיכה מלאה ואני פנוי להתייעצויות ושאלות. אז מה אתם מקבלים בשיעורים עצמם? 1. שליטה והבנה של הגיטרה. 2. יכולת לנגן שירים בצורה עצמאית, כדי שתוכלו להתפתח לבד מול האמנים האהובים עליכם. 3. הבנה של תיאוריה וחשיפה למושגי יסוד בתורת המוזיקה. 4. פיתוח כיוונים אישיים ולימוד כלים נוספים:כתיבה, הלחנה, עבודה מול תוכנות, פסנתר, בס וכו'. צרו איתי קשר לפרטים נוספים ובואו להתחיל בלימודים מקצועיים וכיפיים !

ערי לימוד

חוות דעת

t
tomer

זוהר הוא מוסיקאי בחסד ונגן מחונן. הוא שולט בגיטרה בצורה אבסולוטית. אין סגנון שהוא לא מכיר ואין שיר שהוא לא יידע לנגן (ואם הוא לא מכיר אותו, הוא פשוט יישב ויוציא את האקורדים, גם את המסובכים ביותר, תוך דקות). הוא זורם מאוד עם התלמיד ומתאים את עצמו להעדפותיו, אך תמיד מביא משהו מעצמו לשיעור. הלמידה איתו היא תענוג רצוף.

26/03/2020
שתף:
י
ירון

זוהר לימד אותי כ5 שנים בגיטרה אקוסטית, הוא מורה מקצועי מאוד עם ידע נרחב בהמון סגנונות מוזיקה. הוא לימד אותי גם עיונית, את תאוריית המוזיקה. הוא יודע מה מתאים לכל תלמיד ואיך ללמד אותו בצורה הטובה ביותר שמביאה תוצאות מרשימות!

24/03/2020
שתף:
נ
נועה

מורה מצוין, מתחבר ומבין את הראש והרצונות של התלמידים שלו. אדם מוזיקלי ברמות איתו למדתי לנגן מאפס בסבלנות רבה, הדריך וסייע בהכל בצורה הכי חברית. מומלץ!!!

24/03/2020
שתף:
ת
תמיר

זוהר הוא מורה לאנשים או ילדים שאוהבים מוזיקה. נותן לך לעוף ולמצוא את הדרך לטייב את הכישרון והזיקה והסגנון האישי שלך, או המקום שלך במוזיקה תוך כדי שעוזר לך להבין קצת את הרקע והתיאוריה מאחורי הדברים ולבנות את הטכניקות שייסיעו לך להביע את הכוכב רוק הפנימי שלך.הוא בנאדם אמיתי, מצחיק, צנוע, מוזר,ציני,מתוק ופשוט אחד שיהיה כבוד לכל נגן מתנסה להעביר איתו קברת דרך מוזיקלית. לא הייתי מחליף אותו באחר.

05/07/2019
שתף:
ש
שלומי

אני קורא לו מגשים החלומות מורה טוב יודע לתת להתאים עצמו לכל תלמיד ולהעניק לו את הכלים הדרושים כדי להתפתח, בשתי מילים זוהר קרפ

29/06/2019
שתף:
מ
מיטל

זוהר מורה מקצועי וקשוב, מעביר את השיעורים בכייף וההתקדמות בנגינה היתה מהירה. מורה מיוחד שמצליח להתחבר לתלמידים בגובה העיניים ולזרום עם האהבה והנטייה המוסיקלית של כל אחד. ההשתתפות בקונצרטים לבד ובהרכב תרמו להנאה ולהתקדמות מקצועית. אחרי שנתיים רוב הילדים ממצים, הילד שלנו לא רוצה הפסקה בחופש הגדול ומבחינתנו זה אומר הכל! מרוצים וממליצים בחום.

29/06/2019
שתף:
א
אייל

זוהר מורה בחסד. מכניס המון התלהבות, ביטחון ואהבה למוסיקה. הרווחנו בגדול. ממליצים בחום!

29/06/2019
שתף:
א
אור

זוהר מורה מעולה שקידם אותי תאורתית וטכנית במשך כחצי שנה בה למדתי אצלו. התקדמתי במובן רבים הכוללים: הלחנה, שמיעה מוזיקלית, הופעה על במה ואפילו הפקה. מומלץ בחום!

29/06/2019
שתף:
א
איתמר

למדתי אצל זוהר לפני המון שנים ואני מתגעגע לכל רגע. זוהר חשף עבורי עולם מוסיקלי שלם שלא הכרתי קודם. אהבתו הרבה למוזיקה ניכרת בכשרון הנגינה שלו ובצורה הנהדרת בה הוא מלמד! ממליץ בחום!

24/07/2016
שתף: