מורה פרטית דפנה הרן

מורה פרטית דפנה הרן

בעלת תואר ראשון במדעי המוח מאוניברסיטת תל אביב. מתמחה בהכנה לבגרויות בכימיה, בפיזיקה ובמתמטיקה ובלווי סטודנטים במכינות.

בת 28. מתל אביב -יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

בוגרת תואר ראשון בהצטיינות במדעי המוח מאוניברסיטת תל אביב. 5 שנות ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים. *** בעקבות הנחיות משרד הבריאות כל השיעורים מועברים כרגע במחיר מופחת ובמתכונת אונליין (באמצעות zoom ושיתוף מסך). מוזמנים לראות סרטון הדגמה למערכת תחת לשונית סרטים ומאמרים. *** אני מאמינה שעם קצת עבודה והדרכה מתאימה, כל תלמיד יכול להצליח! אני מציעה שיעורים פרטיים באווירה קלילה, נעימה וסובלנית תוך שמת דגש על פיתוח מיומנויות למידה והעלאת הביטחון העצמי של התלמיד. את חומר הלימוד אני מעבירה בפשטות עם דגש על הבנת הבסיס שבלעדיו לא ניתן להבין נושאים מסובכים יותר. כל שיעור כולל מעבר על חומר עיוני ותירגול מעשי על מנת ליצור חווית מסוגלות אצל התלמיד.

הוספת תגובה

ביקורות

R
Rania

מעולה

03/04/2020
שתף:
ד
דודו

דפנה היא מורה מדהימה , מקצועית ונחמדה מאוד קל להתחבר אליה , מכירה את החומר בצורה מצוינת ומעבירה אותו מאוד יפה תמיד נותנת את המקסימום מעבר לצפוי

31/01/2018
שתף:
י
ירדן

דפנה היא מורה מדהימה,מעבירה את החומר בצורה ברורה ומהנה כיף ללמוד איתה ממליצה בחום לכל תלמידי פיזיקה

26/11/2017
שתף:
ר
רום

מורה מעולה! תוך חמישה שיעורים השלמתי פער של חצי שנה .

22/10/2017
שתף:
ת
תאיר

מאז שהכרתי את דפנה אני מרגישה שליטה טובה יותר בחומר הנלמד בפיזיקה. יש לה יכולת מצוינת להסבר והבהרה של החומר הנלמד וכל נעשה בסבלנות ובחיוך.

09/10/2017
שתף:
י
יפתח

דפנה מגיעה אלינו הביתה, מסורה מאד, מלמדת אותי בצורה ברורה ביותר ועזרה לי להקפיץ את הציונים שלי ולתת לי הרגשה בטוחה לגבי הבנת החומר.

25/05/2017
שתף:
מ
מאי

דפנה מורה נהדרת!! הי מתחשבת, מסבירה בצורה ברורה מאוד ויודעת כמובן את החומר היטב. ממליצה מאוד למי שרוצה הצלחה בכימיה לפנות אליה!

23/05/2017
שתף:
ד
דניאלה

דפנה מלמדת אותי ואת חברה שלי , השיעורים איתה מרתקים ומעמיקים והחומר מוסבר בצורה ברורה מאוד! מורה מקסימה, יסודית וחרוצה. ניגשת ישר אל החומר ולא מבזבזת אף דקה. אין על דפנה!

23/05/2017
שתף:
ר
רומי

דפנה מורה מעולה! חמודה ממש ומלמדת מעולה ממליצה לכולם לקבוע איתה שיעור היא ממש מסבירה טוב את החומר והופכת אותו לקל להבנה! עזרה לי מאוד

23/05/2017
שתף:
ט
טופז

מורה ברמה גבוהה מאוד, מסבירה לעומק את החומר הנדרש עד להבנה מלאה. בנוסף- תרגול לאחר למידת החומר. תוך שישה שיעורים הגעתי לרמה של בגרות ופתרתי לבד בגרויות שלמות ללא טעויות. מורה הגונה ונחמדה מאוד, ואני ממליצה מאוד על שיעורים איתה!

19/05/2017
שתף: