מורה פרטי דני אייזנברג

מורה פרטי דני אייזנברג

מורה סבלני בעל ניסיון רב בהוראה לכל הרמות, ליחידים ולקבוצות

בן 29. מהרצליה. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪170 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-170

קצת עליי

סטודנט מצטיין בעל ניסיון הוראה רב, החל משיעורים לתלמידי יסודי, דרך הכנה לבגרויות ועד העברת סדנאות בטכניון. במהלך השיעור נלמד איך לגשת ולפתור תרגילים בצורה נכונה ומסודרת, מתוך הבנת החומר ולא רק מתוך זיכרון ושינון.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לירז

מה שכתוב ב-Bio של דני כל כך נכון! בזכותו הצלחתי לעבור במועד ב' במבחן של חדו"א א' לאחר שנכשלתי במועד א'. ללמוד תוך 3 שבועות את מרבית הקורס בזמן תקופת מבחנים זה לא פשוט ובזכות דני ושיטות הלימוד שלו, שיפרתי מעל 30 נקודות ועברתי את המבחן. דני, מורה מעולה בעל יכולות הסבר מעולות ומובנות, בקיא בכל הנושאים ומעביר בצורה יסודית את החומר. ממליץ בחום לפנות לדני לשיעורים פרטיים.

09/05/2020
שתף:
א
אלחנן

למדתי אצל דני תכנות בשפת ה פייתון. מורה פרטי מעולה, סבלני, מסביר מעולה, ולא עושה "הנחות". יסביר עד שאבין. תודה לך דני!!

24/04/2020
שתף:
ש
שרונה

המורה הכי טוב שהיה לי ועברתי הרבה עד שהגעתי אליו, מורה בחסד. הגעתי אליו לעזרה באלגברה לינארית עבור מועד ב והוצאתי ציון גבוה בזכותו מסביר את החומר בצורה טובה ומחוייב לתלמיד גם מחוץ לשעות השיעור. תודה רבה דני :)

11/03/2020
שתף:
ר
רועי

למדתי עם דני אלגברה לינארית,תוך שבועיים סגר אותי על חומר של כמעט סמסטר שלם... מורה מעולה,ממליץ בחום...

03/03/2020
שתף:
א
אסף

למדתי עם דני לחדוו"א ואלגברה, אני יכול להגיד שהוא מספר אחד בתחום!!! אין מי שיכול עליו! הוא מסביר בצורה ברורה ויעילה ביותר. הוא היה אחד החוויות המדהימות והיפות שהיו לי בלימודים. ניצול של כל דקה למקסימום. ממש כדאי ומומלץ!

28/08/2019
שתף:
בר

דני מורה מדהים! תמיד סבלני ומסביר בצורה ממש ברורה. לא ידעתי כלום, ובזכותו הצלחתי לקבל ציון ממש גבוה בבגרות. אלוף!! ממליץ בחום

28/08/2019
שתף: