מורה פרטי דניאל נבו

מורה בעל תואר שני במדעים עם ניסיון עשיר בתחום בעל רקע הדרכתי מעביר שיעורים פרטיים בכל מקצועות המדעים המדויקים,בכל הרמות!

בן 38. מקריות. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪100 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

מקצועות הלימוד: אנגלית עסקית, אסמבלר, ביולוגיה, חשבונאות, אנגלית 5 יח"ל, תנ"ך, אנגלית 3 יח"ל, אנגלית 4 יח"ל, פיסיקה 3 יח"ל, פיסיקה 4 יח"ל, פיסיקה 5 יח"ל, מתמטיקה 5 יח"ל, כלכלה, מתמטיקה 3 יח"ל, מתמטיקה 4 יח"ל, פיסיקה, חשבון, טבע, מדעים, הנדסה, אנגלית טכנית, אנגלית, הכנה לכיתה א, לשון, מתמטיקה, מחשבים, עברית, תורה, סטטיסטיקה, סטטיסטיקה למדעי החברה א, סטטיסטיקה למדעי החברה ב, משוואות דיפרנציאליות, כלכלה מיקרו, כלכלה מקרו, מכניקה, אינטרנט, Power Point, שיטות מחקר למדעי החברה, תורת המימון, Excel, מתמטיקה 5 יח"ל לבגרות, פיסיקה לבגרות, SPSS, מתמטיקה 4 יח"ל לבגרות, אנגלית לבגרות, מתמטיקה 3 יח"ל לבגרות, חשבונאות פיננסית, חשמל וגלים, חשמל ומגנטיות, חשבונאות ניהולית, חדו"א 1, הסתברות, חדו"א 2.

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רווית

אני מחלקת את התואר שלי ל 2 לפני שהכרתי את המורה דניאל שם דשדש מצבי מאוד בלימודים והייתי על סף עצירת הלימודים. ואחרי שהכרתי אותו מצבי השתפר והיום אני זוכרת לזכותו המון, סיימתי את לימודים בצורה מכובדת מאוד ועם ממוצע גבוה שאפילו לא חלמתי, ממליצה בחום על דניאל!!!!

25/01/2019
שתף:
ל
לירון

מורה אלוף !! הוביל אותי לציוני 90+ במקצועות סטטיסטיקה א +ב ושיטות מחקר וכלכלה מיקרו ומקרו באוניברסיטה הפתוחה , מעביר חומרים ספציפית למוסד הלימודים , ממליץ בחום !!!!

06/05/2017
שתף:
א
אורנה

הגעתי אל המורה בהמלצה מחברה שלמדה אצלו , למדתי אצלו את מקצועות הסטטיסטיקה : סטטיסטיקה א , סטטיסטיקה ב ושיטות מחקר . למרות הקושי שלי בהבנת הנושאחם הצליח המורה להוביל אותי להצלחה משמעותית עם ציונים מעולים !! חייבת לציין כי למורה יש את כל החומרים ממרבית המוסדות והוא מלמד בצורה סבלנית עם מגוון שיטות . ממליצה בחום !!!

16/04/2017
שתף: