מורה פרטי דן ניראל

מורה פרטי דן ניראל

מרצה למדעי המחשב באוניברסיטה העברית, מקצועי ומנוסה. מלמד באווירה נעימה ופתוחה, וחותר לעשות שינוי ביכולות ובדפוסי החשיבה.

בן 34. מירושלים והסביבה. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

מלמד תכנות מונחה עצמים באוניברסיטה העברית, עם ניסיון בהוראת אלגוריתמיקה, מבני נתונים וקורסי תכנות במכללת עזריאלי, אוניברסיטת בר-אילן, המכללה האקדמית תל-אביב יפו, מכללת שנקר וחברות היי-טק. בוגר בהצטיינות יתרה של הנדסת מחשבים ושל תכנית המצטיינים במדעי הטבע באוניברסיטה העברית. ליויתי עשרות תלמידים פרטיים בכל הרמות - החל מתלמידי תיכון וסטודנטים שהמסגרת הכיתתית לא אפקטיבית עבורם, ועד סטודנטים מצטיינים שמעוניינים בשיעורי השלמה, או תלמידי תיכון שמעוניינים בחניכה מתקדמת להנאתם, לקראת הצבא, לתכנות משחקים, או לקראת העתיד. מטרתי להדריך את התלמיד איך לחשוב על הדברים, להכיר לו את הכלים שעומדים לרשותו ואת אופן השימוש בהם, להפוך עבורו את העבודה העצמית למהנה ונכונה, ובעיקר - ללמד אותו ללמד את עצמו.

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גיא

למדתי עם דן במשך כשנה וחצי , ואני יכול להגיד שהשנה וחצי האלו היו מאוד משמעותיות מבחינת הפרוייקטים שעשינו ביחד והעשירו את הידע שלי מעל ומעבר למצופה. דן מורה סבלני מאוד ומסביר את החומר בצורה ברורה. ממליץ בחום.

10/06/2019
שתף:
א
אוריה

אני הגעתי לדן אחרי 3 שנים בתואר ראשון במדעי המחשב, שבהם עשיתי מספר פעמים את הקורס מבנה נתונים ללא הצלחה, הגעתי אליו ביאוש, ללא אמונה שאצליח הפעם. דן התחיל ללמד אותי את החומר לאט לאט עם המון סבלנות והעיקר שאבין ואדע את החומר עם המון מסירות.. עד שהגיע המבחן, עברתי אותו במועד א בציון גבוה, ומאז הוא המורה הפרטי שלי לאורך כל התואר כבר כמה שנים..

18/05/2016
שתף:
ג
גדי

אני נעזרתי בו במשך יותר משנה, בלימודים שלי במדעי המחשב לתואר ראשון, גם בשביל קורסים תכנותיים וגם בשביל קורסים תאורטיים. מאוד עזר לי. מאוד נינוח ונעים ורגוע ומסביר הדברים בסבלנות. כמובן, לא צריך לומר, שמאוד מנוסה וחכם. בעייני מורה מעולה.

14/05/2016
שתף:
א
איתי

למדתי עם דן תקופה ממושכת (מספר שנים) ואני יכול רק לשבח אותו. בתחילה למדנו תכנות ברמת התיכון והתקדמנו גם להרבה מעבר. אחרי שלמדתי עם דן בכיתה י' ניגשתי לכל הבגרות במדעי המחשב (בדרך כלל מסיימים רק בי"ב) וסיימתי עם ציון מעולה. בכיתה י"א-י"ב דן הנחה אותי בעבודת גמר במדעי המחשב, שהייתה הרבה מעל לרמה הנדרשת וקיבלה ציון יוצא מן הכלל. דן מורה ברמה מקצועית, מסביר נהדר ואדם שנוח לעבוד איתו. ממליץ מאוד

04/05/2016
שתף:
ב
בר

הוא לא זול אבל מורה תותח. הגעתי אליו עם ידע מועט ביותר אחרי שנכשלתי במועד א' ושיפרתי את הציון במבחן ב60 נקודות תוך קצת יותר משבוע. הוא מסביר את החומר בצורה מובנת ומצפה מהתלמיד להבין גם קצת מעבר החומר הנלמד, דבר אשר עוזר מאוד בבחינה. מומלץ בחום!

02/05/2016
שתף: