דלג על הניווט
מורה פרטי דן ניראל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1986
אזור מגורים: 
ירושלים והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
משפט מפתח: 
מרצה למדעי המחשב באוניברסיטה העברית, מקצועי ומנוסה. מלמד באווירה נעימה ופתוחה, וחותר לעשות שינוי ביכולות ובדפוסי החשיבה.
תיאור המורה הפרטי: 
מלמד תכנות מונחה עצמים באוניברסיטה העברית, עם ניסיון בהוראת אלגוריתמיקה, מבני נתונים וקורסי תכנות במכללת עזריאלי, אוניברסיטת בר-אילן, המכללה האקדמית תל-אביב יפו, מכללת שנקר וחברות היי-טק. בוגר בהצטיינות יתרה של הנדסת מחשבים ושל תכנית המצטיינים במדעי הטבע באוניברסיטה העברית. ליויתי עשרות תלמידים פרטיים בכל הרמות - החל מתלמידי תיכון וסטודנטים שהמסגרת הכיתתית לא אפקטיבית עבורם, ועד סטודנטים מצטיינים שמעוניינים בשיעורי השלמה, או תלמידי תיכון שמעוניינים בחניכה מתקדמת להנאתם, לקראת הצבא, לתכנות משחקים, או לקראת העתיד. מטרתי להדריך את התלמיד איך לחשוב על הדברים, להכיר לו את הכלים שעומדים לרשותו ואת אופן השימוש בהם, להפוך עבורו את העבודה העצמית למהנה ונכונה, ובעיקר - ללמד אותו ללמד את עצמו.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, C Sharp, Java, Python, Dot.Net, Cpp, מבוא למדעי המחשב, מבני נתונים, מערכות הפעלה, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים, אלגוריתמים
מורה פרטי למחשבים - אינטרנט, הכרת המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, מכינה
מורה פרטי לתוכנות Office - Word
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה, מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
ירושלים, מבשרת ציון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מוכן להדריך גם קבוצה
מחירון מורה פרטי
10 - הנחה בשיעור ראשון (100 ש"ח)
110 - לשעה אקדמית
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
10/06/2019, גיא , 19
מעל 10
למדתי עם דן במשך כשנה וחצי , ואני יכול להגיד שהשנה וחצי האלו היו מאוד משמעותיות מבחינת הפרוייקטים שעשינו ביחד והעשירו את הידע שלי מעל ומעבר למצופה. דן מורה סבלני מאוד ומסביר את החומר בצורה ברורה. ממליץ בחום.
5
18/05/2016, אוריה, 26
מעל 10
אני הגעתי לדן אחרי 3 שנים בתואר ראשון במדעי המחשב, שבהם עשיתי מספר פעמים את הקורס מבנה נתונים ללא הצלחה, הגעתי אליו ביאוש, ללא אמונה שאצליח הפעם. דן התחיל ללמד אותי את החומר לאט לאט עם המון סבלנות והעיקר שאבין ואדע את החומר עם המון מסירות.. עד שהגיע המבחן, עברתי אותו במועד א בציון גבוה, ומאז הוא המורה הפרטי שלי לאורך כל התואר כבר כמה שנים..
5
14/05/2016, גדי, 33
מעל 10
אני נעזרתי בו במשך יותר משנה, בלימודים שלי במדעי המחשב לתואר ראשון, גם בשביל קורסים תכנותיים וגם בשביל קורסים תאורטיים. מאוד עזר לי. מאוד נינוח ונעים ורגוע ומסביר הדברים בסבלנות. כמובן, לא צריך לומר, שמאוד מנוסה וחכם. בעייני מורה מעולה.
5
04/05/2016, איתי, 21
מעל 10
למדתי עם דן תקופה ממושכת (מספר שנים) ואני יכול רק לשבח אותו. בתחילה למדנו תכנות ברמת התיכון והתקדמנו גם להרבה מעבר. אחרי שלמדתי עם דן בכיתה י' ניגשתי לכל הבגרות במדעי המחשב (בדרך כלל מסיימים רק בי"ב) וסיימתי עם ציון מעולה. בכיתה י"א-י"ב דן הנחה אותי בעבודת גמר במדעי המחשב, שהייתה הרבה מעל לרמה הנדרשת וקיבלה ציון יוצא מן הכלל. דן מורה ברמה מקצועית, מסביר נהדר ואדם שנוח לעבוד איתו. ממליץ מאוד
5
02/05/2016, בר, 28
6
הוא לא זול אבל מורה תותח. הגעתי אליו עם ידע מועט ביותר אחרי שנכשלתי במועד א' ושיפרתי את הציון במבחן ב60 נקודות תוך קצת יותר משבוע. הוא מסביר את החומר בצורה מובנת ומצפה מהתלמיד להבין גם קצת מעבר החומר הנלמד, דבר אשר עוזר מאוד בבחינה. מומלץ בחום!