דלג על הניווט

מורה פרטי דן מרדכי כץ

מורה פרטי דן מרדכי כץ
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1994
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
בוגר תואר למדעי המחשב בטכניון, בעל 6 שנות ניסיון בשיעורים פרטיים בתחום. אעזור בכל בעיה במדעי המחשב :)
תיאור המורה הפרטי: 
מורה פרטי מזה 6 שנים,למדעי המחשב ברמה אקדמית (תואר ראשון בטכניון), וגם לפיזיקה ומתמטיקה ברמה תיכונית. בשל הניסיון שלי בתחום במגוון נושאי הלימוד, הגילאים, מספר האנשים, והאוכלוסיות השונות. אוכל לעזור לכל תלמיד ותלמידה :) ניסיון בתחום: 1) מורה פרטי בטכניון (ובשלל אוניברסיטאות אחרות), במגוון קורסים במדעי המחשב וגם במתמטיקה, הסטודנטים שלי תמיד מצליחים :) 2) חונך בכיתת תל"ם (כיתה לילדים עם מוגבלויות למידה), מעל לחצי שנה. בתקופה זו ציוניהם של התלמידים הרקיעו שחקים. 3) חונך של תלמידים מצטיינים בפיזיקה 5 יח"ל.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, Assembler, C, Java, Python, Cpp, אוטומטים, אלגוריתמים, בסיסי נתונים, חישוביות, מבוא למדעי המחשב, מודלים חישוביים, מבני נתונים, מערכות הפעלה, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים, תכנות מערכות
מורה פרטי למחשבים - אבטחת מידע, הכרת המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, לוגיקה, מתמטיקה בדידה, קומבינטוריקה, תורת הקבוצות, תורת הגרפים
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
כפי שציינתי, התנסתי במגוון רחב של מסגרות, ולכן יש לי ניסיון בלימוד כיתות (תל"מ), יחידים וזוגות (שיעוריים פרטיים) וגם קבוצות קטנות (חניכה לתלמידים מצטיינים בפיזיקה).
מחירון מורה פרטי
140 - מחיר בבית המורה
150 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
14/07/2019, שלו קובי, 30
מעל 10
ידע נרחב, סבלני מאוד ואפילו מוכן להתגמש בשיטת הלימוד למען התלמיד, מנסה למקד כמה שיותר כדי להכווין ליעילות.
5
21/06/2019, זאב
6
דן מורה מעולה יש לו ידע רב בחומר ומסביר בצורה מעולה
5
08/04/2019, מיכאל, 27
1
היה שיעור מעולה, דן ללא ספק מכיר ומבין את החומר ברמה טובה מאוד. הספקנו לא מעט, ובזמן הזה רמת ההבנה שלי של החומר עלתה משמעותית ואיתה הביטחון שלי בנושא. ממליץ בחום על דן, לא רק כי הוא יודע להסביר ולעזור, אלא בעיקר כי הוא מוביל אותך לתשובה הנכונה באמצעות הכלים שלך, מאשר פשוט אומר לך את התשובה.
5
10/03/2019, אסף
2
מורה מצויין, מכיר את החומר,יודע להסביר היטב ולהכווין בצורה טובה ויעילה לקראת המבחן.
5
04/03/2019, רועי
4
דן מורה מצויין, רציני, מקצועי ונחמד. בקיא בחומר ובשפות תוכנה שונות ויודע להסביר היטב. מאוד אכפתי וחשוב לו שתצליח. למדתי איתו assembler ו-java והייתי מאוד מרוצה. המון תודה דן!
5
04/03/2019, רועי
4
דן מורה מצויין, רציני, מקצועי ונחמד. בקיא בחומר ובשפות תוכנה שונות ויודע להסביר היטב. מאוד אכפתי וחשוב לו שתצליח. למדתי איתו assembler ו-java והייתי מאוד מרוצה. המון תודה דן!
5
04/12/2018, ניתאי
1
נפגשנו כ-5 סטודטנטים על מנת ללמוד מדן, וקיבלנו הסברים מעמיקים ותמורה לתשלום.. מומלץ בחום בנושא של מערכות הפעלה ולמידה מרובת משתתפים.
5
04/12/2018, עופרי
מעל 10
מורה מצוין, מסביר מעולה את החומר, מעודד תלמידים ללמידה.
5
04/12/2018, צופית, 41
5
דן מלמד את בני בן ה 12 כבר מספר שיעורים שיעורי העשרה במחשבים לפי התרשמותי הוא מורה מצויין, סבלני, מאתגר מחשבתית ולא וותרן. בני נהנה מאוד ללמוד איתו ומכין בשמחה את השיעורי בית שדן נותן לו ממליצה בחום!
5
02/11/2018, טל, 32
2
הגעתי לדן אחרי שכמעט אמרתי נואש מהמקצוע הזה. אני לומד בטכניון ואחרי שיעורים אצל מורה אחר (שלא היו מוצלחים במיוחד), ניסיתי את דן. אדיב, נוח, נחמד והכי חשוב - תותח על. יודע להסביר היטב יודע לזהות נקודות חלשות אצל התלמיד. שני שיעורים אצלו והצלחתי לעבור את המבחן. תודה!
5
17/10/2018, נסטיה
2
מורה מצוין ובעל ידע נרחב. מסביר טוב, מאוד סבלני ואכפתי. נתן לי טיפים שעזרו לי להצליח במבחן. ממליצה בחום! ותודה רבה לך, דן!
5
13/11/2017, שרון, 28
4
מורה מצוין! מקצועי, יסודי, סבלני ומתאים את עצמו לרצונות שלך. מבין בדיוק מה לא ברור ומנסה להסביר בכמה דרכים עד שתבין. ובעיקר מאוד אכפתי וחשוב לו שתצליח! מומלץ!