מורה פרטי דין זוהר

מורה פרטי דין זוהר

בתקופת הסגר - שיעורי אונליין! סטודנט לרפואה ופסנתרן קלאסי פעיל (הכנסו לפרטים) מלמד מתחילים ומתקדמים, כולל הכנה לבחינות!

בן 30. מהוד השרון והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

בעל ניסיון בהוראת הנגינה בפסנתר. שיעוריי מיועדים למתחילים ולמתקדמים כאחד. * ברוח התקופה - התחלתי להעביר שיעורי אונליין! * בעבר למדתי באקדמיה למוזיקה בתל אביב. כיום סטודנט לרפואה. **תוכלו לצפות בהקלטות שלי מקונצרטים כאן למעלה, בלשונית "סרטים ומאמרים"** כמורה, כמו גם כפסנתרן בעצמי, אני מקפיד על טכניקה נכונה, הבעה מוזיקלית והבנת היצירה לעומקה, תוך התייחסות לנושאים תיאורטיים. התוצאה היא חוויית נגינה מהנה, מעשירה ומתגמלת. בין אם מדובר בתחביב, בהגשמת חלום, במתקדמים שמעוניינים לעלות שלב, בהכנה למבחני כניסה או לבגרות בנגינה - דברו איתי :)

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאיה

מאז שבני בן ה11 התחיל ללמוד אצל דין הוא התקדם בצורה יוצאת דופן הן מבחינת רמת הנגינה והיצירות שמצליח לנגן והן מבחינת הטכניקה והרגש שסופג מדין ומדרך הלימוד הייחודית שלו. ללא ספק דין מורה מיוחד וייחודי מנוף המורים שהכרנו עד כה.

21/01/2020
שתף:
T
Tzlil

דין פסנתרן מצויין ומורה מקצועי, נעים וסבלני, נותן דגש על טכניקה נכונה ועבודה על דינמיקה והגשה.

02/09/2018
שתף:
ל
ליטל

מורה מחונן ומקצועי, אשר מעביר בסבלנות אין קץ את נושאי הלימוד. בעל טעם מוזיקלי משובח אשר מתאים את עצמו לבקשות התלמידים. דגש מיוחד ניתן לטכניקה ושליטה בפסנתר. השיעורים מעשירים ומרתקים כל פעם מחדש, מומלץ בחום בכל גיל!

27/08/2018
שתף:
ל
ליאו

לפני כשנה התחלתי את לימודי הפסנתר אצל דין, אחרי הרבה זמן שחלמתי להתחיל ללמוד נגינה בפסנתר. כבר במפגש הראשון הבנתי שדין הוא בחור לעניין והמוזיקאי הכי מוכשר שפגשתי. מורה סבלני שלימד אותי מאפס את התחום התיאורטי במוזיקה והצליח להביא אותי לרמה גבוהה של נגינה בפסנתר. כל מי שמעונין ללמוד נגינה בפסנתר ממליץ בחום!

27/08/2018
שתף:
י
יונתן

התחלתי אצל דין לפני שנה בלי רקע במוסיקה ( אני בן 28) והיום כבר מנגן יצירות מורכבות בזכות השיטת לימוד שלו. מורה סבלני עם המון המון המון ידע במוזיקה קלאסית ובכללי כישרון אמיתי בתאוריית המוזיקה. אחרי שנה שאני לומד אצלו אני רק יכול להמשיך להמליץ עליו, אין מה להגיד הבן אדם תותח אמיתי. אם אותי הוא הצליח ללמד אז זה אומר הכל.

27/08/2018
שתף:
א
אופיר

מורה נעים ומקצועי ביותר! מקפיד על טכניקה נכונה, והתאמה לצרכי התלמיד תוך חיזוק הבסיס ומתן כלים להתקדמות אישית. יכולות מדהימות ומעוררות התפעלות, מומלץ בחום.

27/08/2018
שתף: